خودروبر و یدک کش بابک شهر – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر و یدک کش بابک شهر – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر بابک شهر ، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای خودرو شما، از قبیل خرابی و یا تصادفات، ما حامی شما بوده و در هر نقطه از بابک در اسرع وقت در کنار شما هستیم. و با خدمات تخصصی آماده حمل خودرو شما به نزدیک ترین مرکز تعمییرات معتبر هستیم.

شماره تماس خودروبر بابک شهر

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

امداد خودرو بابک شهر

وقتی در جاده ها یا سطح شهر در حرکت هستیم ممکن است خودرو ما دچار نقص فنی شده و از حرکت باایستد و این از توان خودمان برنمیاد . برای اینکه مشکل خودرو ما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود باید به یک مکانیکی مراجعه نماییم اما در چنین شرایطی قادر به جابجایی خودرومان نیستیم که با یک تماس امداد خودرو بابک شهر در محل خودرو شما حضور پیدا میکند و خدمات خودرویی را به شما ارائه میدهد.

خدمات امداد خودرو بابک شهر

 • ارزانترین خدمات حمل خودرو از اردبیل به بابک شهر
 • ارسال خودرو از بابک شهر به تمام شهرستان ها
 • خودروبر به تمامی نقاط کشور
 • انواع روش های حمل خودرو
 • حمل با انواع خودروبر
 • جابجایی با خاور و کامیونت
 • جابجایی با تریلی
 • حمل خودرو تصادفی و صفر کیلومتر و کارکرده
 • نکات مهم قبل از حمل خودرو
 • کمترین تعرفه حمل خودرو با خودروبر
 • عوامل موثر بر هزینه باربری
 • بیمه نامه حمل خودرو با خودروبر
 • شرایط عمومی و اختصاصی حمل خودرو
 • مشاوره رایگان حمل خودرو با خودروبر
 • حمل خودرو با خودروبر آنی بار در کمترین زمان

خودروبر بابک شهر

مزایای اصلی بکارگیری خودروبر بابک شهر امنیت در انتقال ماشین‌ها و کاهش آسیب به خودرو است. نباید از یاد برد خودروبری که انتخاب شود که به غیر از هماهنگ بودن با احتیاجات شما باید از طریق افراد کار بلد انجام گیرد. مثال: آراز امداد حاوی سیستم هیدرولیکی هستند که به منتقل کردن ماشین‌ها به مقصد کمک بسیار زیادی می‌کنند. همین طور خودروبر به خاطر ستون‌های اصولی در کنار ماشین, امکانن تکان خوردن ماشین در حال حرکت را کم کرده است. همین طور به غیر از تهیه امنیت ماشین‌ها از اتفاق افتادن آسیب‌ها و هر گونه حوادث جلوگیری می‌کنند.

ویژگی های خودروبر بابک شهر

از ویژگی‌هایی که سبب تمایز آراز امداد از دیگر شرکت‌های امداد خودرو شده است، موارد زیر اهمیت بسیار بیشتری دارند:

۱- سرعت خدمت رسانی
۲- هزینه‌های شفاف و منصفانه
۳- کارشناسان و امدادرسانان متخصص
۴- سابقه ی طولانی
۵- کیفیت خدمات امدادی
۶- استفاده از قطعات یدکی اصل
۷- امدادرسانی ۲۴ ساعته سراسر کشور
۸- پشتیبانی مشتریان و ضمانت خدمات
۹- امداد خودروی شبانه روزی آراز امداد در تمام مناطق بابک شهر

یدک کش شبانه روزی بابک شهر

آراز امداد تجربه ارائه خدمات امدادی و یدک‌کشی رو در اردبیل داره، حالا به لطف خدا تونستیم تا در همه شهر ها و روستاهای اردبیل هم این خدمات رو ارائه بدیم. امداد خودرو اردبیل و بابک شهر تحت نظر اتحادیه امداد خودروها فعالیت میکنه و یکی از معتبرترین امداد خودروهای کشور به شمار میره. همین حالا گروه‌های یدک کش بابک شهر، در محله‌های مختلف بابک شهر حضور دارن و کاملا آماده هستن تا خودروی شما رو برای انجام تعمیرات در تعمیرگاه های معتبر و یا هر مورد دیگه‌ای به طور استاندارد و ایمن منتقل بکنن.

خدمات یدک کش

یدک‌کش بابک شهر با انواع مختلف یدک‌کش مثل جرثقیل، خودروبر و دکل می‌تونه در هر محله‌ای آماده شده و خدمات یدک‌کشی را به صورت امن و مطمئن در اختیار شما قرار بده. خدمات حمل خودرو و یدک کش بابک شهر رو میشه در دسته‌های زیر تقسیم کرد:

 • حمل خودرو برای تعویض پلاک
 • حمل خودروهای خراب به تعمیرگاه‌ها معتبر، مراکز بیمه
 • استعلام دستمزد در محل و پرداخت به صورت نقدی و آنلاین
 • نظارت کامل از لحظه یدک‌کش کردن خودرو تا بردن آن به جایی امن
 • بررسی دقیق خودرو و اتصالات برای جلوگیری از خرابی بیشتر در طی حرکت

شماره تماس یدک کش بابک شهر

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر بابک شهر

هزینه کرایه خودروبر

قیمت خودروبر در شهربابک به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو صرفه جویی شود.

 1. مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 2. استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 3. یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 4. در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.
 5. در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 6. نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 7. و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه خودرو بر سراسری در شهربابک ، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

حمل خودرو در بابک شهر اردبیل

برای ارسال خودرو به بابک شهر ما دو روش را به شما پیشنهاد می دهیم. در روش اول استفاده از انواع خودرو بر به شما پیشنهاد می گردد. خودروبر ها دارای ۲ نوع تکی ( کامیونت ) و خودروبر گروهی ( تریلی ) می باشد. خودرو بر های تکی ( کامیونت ) درب منزل شما خودروی مورد نظر را بارگیری و در محل مورد نظر تخلیه می نمایند. اما برای کاهش هزینه حمل خودرو ، یک روش دیگر نیز مورد استفاده قرار میگیرد که برای تمامی خودروها قابل استفاده نمی باشد .

خودروهایی با ابعاد کوچکتر را میتوان از طریق سکویی که در شرکت آنی بار تعبیه شده است می توانید با ورود به کامیونت ها و خاور های روباز به مناطق مختلف استان اردبیل ارسال نمایید . در این روش ابتدا می بایست خودروی شما به محل بارگیری منتقل گردد و در مقصد نیز در یکی از شرکت های باربری تخلیه می گردد. این روش با وجود کاهش هزینه ها دارای شرایط خاصی نیز هست که می بایست تمامی جوانب مورد بررسی قرار گیرد.

خدمات حمل خودرو در بابک شهر

 • حمل خودروی خارجی وارداتی
 • حمل خودرو ایرانی
 • حمل خودرو تصادفی
 • حمل خودرو خراب
 • حمل خودروی صفر کیلومتر
 • حمل خودرو کارکرده

هنگام حمل اتومبیل توسط یدک کش چه نکاتی را رعایت کنم؟

حمل اتومبیل توسط یدک کش، یکی از روش‌های شایع و معمول برای انتقال خودرو در مواقع اضطراری است. اما برای جلوگیری از وقوع مشکلات و آسیب به خودرو، باید در هنگام حمل اتومبیل توسط یدک کش، نکات زیر را رعایت کنید:

 1. اطمینان حاصل کنید که یدک کش با وزن و اندازه خودروی شما سازگار است و باید از یدک کشی با ظرفیت کافی استفاده کنید.
 2. مطمئن شوید که خودروی شما در جایگاه مناسبی بر روی یدک کش قرار گرفته است و باید از طریق بسته‌های مخصوص، ثابت شود.
 3. قبل از بلند کردن خودرو، از جمله ترمز را فشار دهید و دنده را در حالت پارک بگذارید.
 4. قبل از شروع حرکت، اطمینان حاصل کنید که خودرو به درستی بسته شده و ثابت است.
 5. در صورتی که خودرو شما دارای امکانات خاصی مانند کاپوت یا بام برقی است، باید اطمینان حاصل کنید که این امکانات به درستی بسته شده و در حین حمل خودرو خطری برای آن‌ها وجود ندارد.
 6. در صورتی که خودرو شما دارای دفترچه راهنمایی است، باید آن را با خود داشته باشید تا در صورت نیاز، به تعمیرکار یا در صورت وقوع حوادث، به نجات‌گر اطلاعات لازم را بدهید.

در کل، در هنگام حمل اتومبیل توسط یدک کش، باید به این نکات توجه کنید که از وقوع مشکلات جلوگیری کنید و خودروی شما در حین حمل به درستی حفاظت شود.

مکانیک سیار بابک‌شهر

گاهی اوقات ممکنه که خودرو در وسط جاده یا بزرگراه به تته‌پته بیافته و کار نکنه، جوش بیاره یا حتی خاموش شه. در این زمان علاوه بر یه یدک‌کش برای حمل خودرو به یه تعمیرکار یا مکانیک سیار نیاز داریم که بتونه تشخیص بده مشکل از کجاست و حتی اون رو رفع کنه. مکانیک سیار یایاک شهر می‌تونه مشکلات فنی خودرو رو در یک چشم بهم زدن با خدمات جامعش رفع ‌کنه. از این خدمات میشه به موارد زیر اشاره کرد:

 • انجام کلیه سرویس‌های دوره‌ای با تنظیم دقیق و پیگیری‌های مداوم با منصفانه‌ترین قیمت‌ها
 • تعمیر جلوبندی خودرو اعم از تنظیم و تعمیرات چرخ خودرو، تعمیر گیربکس، فنر و کمک فنر، صفحه کلاچ و…
 • تعویض ماهک دنده، سیم کلاچ، شلنگ رادیاتور، فیوز، پمپ بنزین و…
 • بازرسی تخصصی خودرو جهت مراجعه به معاینه فنی
 • تعمیر و تنظیم موتورهای خودرو اعم از عملکرد سیلندر و تعمیرات ECU، سنسورها و… در محل
 • سرویس کولر، سرویس بخاری خودرو و کلیه سرویس‌های فصلی خودرو، خدمات سیار سرویس مایعات، شارژ باتری و…

پنچرگیری لاستیک اردبیل

تعویض لاستیک و پنچرگیری یکی دیگه از خدمات امداد خودرو بابک شهر که با بهترین تجهیزات و در کمترین زمان انجام می‌گیره. به احتمال زیاد می‌دونید که لاستیک‌های خودروها رو می‌شه در دو نوع تیوب‌دار و تیوب‌لس دسته بندی کرد، اما توجهتون رو جلب‌ کنم که به علت پرکاربرد بودن لاستیک‌های تیوب‌لس و ایمنی بیشتر اونا، امدادرسانان سیار آراز امداد به طور تخصصی به پنچرگیری این نوع لاستیک‌ها می‌پردازند.

حالا اگه در طی مسیر لاستیک ماشین‌تون دچار پنچری شد، می‌تونید روی آراز امداد حساب کتاب باز کرده و به راحتی تنها با یک تماس از خدمات پنچرگیری پنچرگیری لاستیک اردبیل برخوردار شوید. امدادرسانان ما خدمت پنچرگیری رو در سریع‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهند.

شماره تماس امداد خودرو بابک شهر

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶