خودروبر و امداد خودرو آلنی – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر و امداد خودرو آلنی – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

امداد خودرو و خودروبر آلنی با توجه به استفاده روز افزون از خودرو به ویژه خودروهای دارای تکنولوژی پیشرفته و مطابق با استانداردهای جهانی و گسترش شبکه جاده ای تا دورترین نقاط کشور و همچنین توسعه چشمگیر صنعت خودرو کشور ایجاد سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین اطمینان خاطر دارندگان خودرو و همچنین حمایت از حقوق مصرف کنندگان یک الزام ضروری و قطعی می باشد.

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم . در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو آلنی یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر آلنی است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

شماره تماس خودروبر آلنی

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

امداد خودرو آلنی

امدادخودرو آلنی، دارای نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی در سراسر کشور میباشد که با داشتن مجهزترین دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین با ارائه خدمات در تمام مناطق آلنی در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز تحت پوشش خود قرار داده است.

امداد خودرو آلنی با سال ها تجربه در زمینه حمل خودرو در آلنی و با مجهزترین خدمات امداد خودرویی و کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خدمات امدادخودرو آلنی

 • قیمت مناسب کیفیت بی نظیر
 • در اسرع وقت در تمام نقاط آلنی
 •  پنچر گیری در بابک شهر
 •  تعویض شیلنگ آب
 • تعویض شیلنگ ترمز
 • تعویض ترموستات
 • تعویص تسمه تایم در محل
 •  تعویض لاستیک در محل
 •  تعویض لنت در محل

شماره خودروبر آلنی

گاهی در طول سفر به سمت مقصد مشکلی برای وسیله نقلیه ما پیش می آید که عاجز از تعمیر و راه اندازی مجدد آن می شویم. در این مواقع بهترین راه برای حل مشکل ارتباط و تماس با خودروبر اردبیل و آلنی می باشد تا در سریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا حمل خودروی شما به نزدکی ترین مرکز امدادی نمایند.

خودرو بر آلنی ، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود. خدمات امداد خودرو آلنی می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

ویژگی های خودروبر آلنی:

 • بهترین خودروبر باید در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما برساند
 • دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما باشد.
 • دارای بیمه خودرو باشد تا در صورت حمل و نقل خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
 • از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده بکند.
 • در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو برساند.
 • مجهز به جدید ترین خودرو های حمل خودرو باشد.
 • خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد باشد.

شماره تماس خودرو بر آلنی

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودرروبر آلنی

یدک کش آلنی

حمل خودروی با سیستم چرخ گیر بدون آسیب رسانی به خودرو، امداد رسانی به تمامی نقاط آلنی و حومه،خدمات شبانه روزی ،با نازلترین قیمت امدادخودرو آلنی جزوء ارزان ترین یدک کش ها ،در سطح اردبیل میباشد.

شرکت یدک کش امدادخودرو آلنی با بیش از ده سال سابقه در زمینه یدک کش و خدمات یدک کش آنلاین برای مشتریان آلنی و اطراف آلنی در حال امداد رسانی می باشد. خدمات یدک کش ما بصورت یدک کش خودرو شبانه روزی است، بطوری که در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید. ما آماده هستیم که شما را یاری رسانیم.

خدمات یدک کش خودرو آلنی

 • جابه جایی خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • جابه جایی خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • جابه جایی خودروهای مسابقه.
 • جابه جایی خودروهای تصادفی به مراکز بیمه.
 • جابه جایی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.

عوامل موثر بر هزینه خودروبر آلنی

 1. نوع و مدل خودروی شما ( لوکس- تصادفی- صفر- وارداتی- مسابقه ای و…). مثلا یک ماشین لوکس وارداتی قطعا با یک پراید داخلی تفاوت دارد. هم از لحاظ هزینه بهای ماشین . و هم از لحاظ بیمه.چون هر چه ارزش خودرو بالاتر باشد هزینه خودرو بر هم افزایش پیدا میکند.
 2. مقدار مسیر با محاسبه ی هر کیلومتر ( روستا – مناطق صعب العبور – زمان حمل و …).نوع خودروبر ی که برای حمل آن ماشین مناسب میباشد.

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

حمل خودرو آلنی

حمل خودرو آلنی به عنوان متخصص ارائه خدمات حمل خودرو ، همه روزه از تهران خدمات باربری و جابجایی انواع خودرو با کامیونت و تریلی حمل خودرو و کامیونت روباز را در اختیار شما قرار میدهد .حمل خودرو از آلنی بصورت درب به درب با کمترین هزینه به شما ارائه میشود و پس از بارگیری در محل مورد نظر شما ، در محل مورد نظر در آلنی نیز خودرو بصورت صحیح و سالم تحویل میگردد .تمامی مناطق اردبیل و آلنی همگی تحت پوشش خدمات خودرو آلنی به شهر های دیگر میباشند .

جرتقیل خودرو

خدمات جرتقیل ارزان برای حمل ماشین ها و… در آلنی جرتقیل وجدانی مدت زمان طولانی است که آماده هرگونه خدمات در زمینه لیفتینگ را دارد با قیمت کاملا مناسب و ارزان در خدمت شما عزیزان است.

ماشین ها فقط در جادهای صاف دچار خرابی نمی شوند، گاهی آنها در چاله و گودال ها میفتند، اینجا باید شما آگاه باشید که با جرثقیل خودرو تماس بگیرید، که در ابتدا شما را از گودال خارج میکنیم سپس شما را با جرثقیل خودروبر جابجا می کنیم.

جرثقیل خودرو یکی از خدمات حرفه ای امداد خودروی آلنی می باشد. ما به شما تضمین می دهیم بهترین قیمت و مختصص ترین نیروها به همراه تجهیزات مدرن برای شما ارسال خواهیم کرد.

 • سرعت بسیار بالا در در رسیدن به شما
 • تجهیزات حرفه ای جرثقیل ماشین و خودرو در سراسر آلنی
 • نیروی متخصص و مطمن برای خدمت رسانی عالی به شما
 • هزینه مناسب و ارزان ترین جرثقیل خودروی آلنی

نیسان جرثقیل

با نیسان جرثقیل آلنی دیگر در هیچ جای آلنی و اطراف آن تنها نیستید، نیسان تهران  ماشین شما را براحتی بوکسل میکند. شما در هر زمان از طی شبانه روز می‌توانید با شماره نیسان جرثقیل ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ امداد خودرو آلنی تماس حاصل نمایید.

خدمات نیسان جرثقیل این روزها به شدت کارآمد شده است، چراکه این ماشین های جرثقیل نیسان، دارای جرثقیل و چرخگیر می باشد که هم برای خارج کردن ماشین و هم جابجایی خودرو بسیار عالی می باشد. بدون هیچ آسیبی خودرو خود را به تیم کارآزموده ما بسپارید.

نیسان جرثقیل آلنی یکی از ارزان ترین و مطمن ترین امداد خودرو در سطح آلنی می باشد. تجهیزات مدرن همراه با نیروهای متخصص این شرکت را تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های امداد خودرو کرده است.

 1. تجهیزات مدرن و بروز نیسان جرثقیل
 2. نیروهای متخصص و فنی
 3. ارائه خدمات شبانه روزی نیسان جرثقیل

شماره تماس امداد خودرو آلنی

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶