خودروبر آبی‌بیگلو

خودروبر آبی‌بیگلو

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. برخی به اختیار و برای راحتی خود، به منظور حمل خودروی خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. برخی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، ناچار به حمل خودرو با خودروبر و یا استفاده از امداد خودرو می شوند. امداد خودرو آبی‌بیگلو به منظور خدمت رسانی به مردم آبی‌بیگلو در حال فعالیت می باشد. خودربر آبی‌بیگلو همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل خودرو را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

  1. حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک جهت انجام مراحل شماره گذاری
  2. حمل خودروهای لوکس و لاکچری، رالی و مسابقه ای
  3. حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
  4. حمل خودروهای معیوب به نمایندگی و تعمیرگاه

خودروبر آبی‌بیگلو

حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی، تصادفی، لوکس، صفر و کلاسیک در کلیه نقاط  آبی‌بیگلو  در اسرع وقت با کادری مجرب بدون آسیب رساندن به خودروی شما مشتریان گرامی،به صورت تضمینی در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز هستیم.

همچنین تعمیراتی نظیر انجام کمک باطری خودروها، تعویض تسمه خودروهای ایرانی، تعویض پمپ بنزین و تعویض شمع بطور سیار انجام میشود

در هر ساعتی از شبانه روز در آبی‌بیگلو ، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد فقط کافیست با شماره ۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶ تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس متخصص و باتجربه ما توضیح دهید . خودرو بر آبی‌بیگلو انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به تمامی نقاط کشور جابجا می کند.

استفاده از خودرو بر چه مزایایی دارد

به خودرو بر ها خودرو سوار نیز گفته می شود و به همین جهت است که به عنوان یکی از وسایل پر اهمیت برای حمل خودرو بدل شده است زیرا با تغییر کفی خودرو می تواند امکانات زیادی در راستای جابجایی برای خودرو فراهم سازد.

همچنین وجود خودرو برهایی که به صورت اتوماتیک هستند نیز در جاده های کشور به عنوان یک مزیت به شمار می رود. یکی از مهم ترین مزایای خودرو برها وجود جک هایی است که در دو نوع هیدرولیکی و پنوماتیکی هستند و به راننده این امکان را می دهند تا شرایط استانداردتری را برای خودروی خود فراهم کند.

• خودروبر نسبت به دیگر وسایل برای حمل کردن خودرو پایداری بالاتر و در نتیجه استقامت بیشتری دارد.
• خودروبرها قادرند تا ابعاد مورد نیاز برای کفی خودرو و همچنین لاستیک ها را تعیین و سپس به جابجایی بپردازند.
• وجود کفی مناسب در خودرو بر این امکان را می دهد تا از هرگونه حرکت اضافی در خودرو جلوگیری شود.

خودروبر آبی بیگلو

امداد خودرو آبی بیگلو

خودروهای سواری ما برایمان خیلی با ارزش است اینکه چگونه حمل میشوند وچه کسانی مسئولیت حمل خودروی ما را دارند خیلی برایمان مهم است.مابرای تمامی نظرات مشتریان عزیز ارزش قائل هستیم و همیشه حق را به آنها میدهیم رضایت مشتریان گرامی یکی از اهداف اصلی خودروبر آبی بیگلو می باشدتیم ما به تمامی مناطق کل ایران خدمات ارائه میدهد

در کل شبانه روز و حتی ایام تعطیل گوش به زنگ و آماده باش می باشندکافیست در صورت بروز هرگونه مشگل با ما تماس بگیرید درکمترین زمان ممکن یه یاری شما می آییم.سعی می کنیم تا در کمترین زمان و با دقت بالا بدون کوچکترین آسیب ماشین را جابه جا کنیم.امداد خورو آبی بیگلو با داشتن بیمه بارنامه رسمی کشور خودروی شما را درحین حمل به ارزش آن بیمه میکند.

خدمات بیمه حمل خودرو  آبی‌بیگلو

آراز امداد برای حمل انواع خودرو های ایرانی و خارجی از آبی‌بیگلو  به اردبیل خدمات بیمه ای کامل و جامع ارائه می دهد.

یکی از مهمترین موارد هنگام حمل خودرو خودرو از شهری به شهر دیگر داشتن بیمه نامه معتبر است که در صورت پیش آمد حوادث ناگهانی به جبران خسارت شما بپردازد.

خودروبر آبی‌بیگلو به اردبیل را می توانید با مناسب ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان با ایمن ترین و مجهزترین خودروبر های  آراز امداد درخواست کنید.

خودروبر آبی‌بیگلو

اگر به دنبال نیرویی متخصص هستید تا کمترین آسیب ممکن به خودروی شما در حین حمل وارد شود تیم خودرو آراز امداد همراه با کادر متخصص و خودروبرهای مجهز می‌توانند در این زمینه کمک رسان باشند. نکته مهمی که درباره تیم خودروبرانآراز امداد وجود دارد ارائه خدمات به صورت شبانه روزی می‌باشد. همچنین این تیم در کل کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان است.

ارسال خودرو از تمام نقاط آبی‌بیگلو به تمام نقاط ایران پذیرفته میشود.

درصورتی که قصد انتقال خودروی خودرا را به مقصد مورد نظر دارید

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶