خودروبر آبی بیگلو – 09192185066

خودروبر آبی بیگلو – 09192185066

خودروبر آبی بیگلو معتبرترین شرکت‌ خودرو بری در تمام مناطق شهر آبی بیگلو زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر آبی بیگلو ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودرو بر جوانرود به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

خودروبر سراسری از جمله خودرو بر های خوب در آبی بیگلو به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو آبی بیگلو بهره گرفته است. مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان اردبیل نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و با خیال راحت رانندگی نمایید.

شماره خودروبر آبی‌بیگلو

09192185066

امدادخودرو آبی بیگلو

امداد خودرو آبی بیگلو در استان اردبیل معتبرترین کارشناسان با کیفیت ترین خدمات حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور با بیمه و بارنامه رسمی، در امداد خودرو آبی بیگلو اعزام مکانیک سیار در محل با لوازم یدکی دیاگ بصورت شبانه روزی، مکانیک سیار استان اردیبل بهترین و حرفه ای ترین تیم مکانیک سیار آبی بیگلو در اختیار امداد خودرو آبی بیگلو می باشد مجهز به مجتمع تعمیرگاهی، صافکاری ،نقاشی ، مکانیکی ، تنظیم موتور، کلیدساز و تراشکار با کادری متخصص ، مجرب و متعهد

خدمات امداد خودرو آبی بیگلو

شما می توانید از این خدمات در هر جایی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید. خودرویی که امداد خودرو از آن استفاده می کند، یدک کش بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن برای حمل خودروی خود تا نزدیک ترین یا بهترین مکانیک مدنظرتان استفاده کنید.

 1. خودرو بر کفی
 2. یدک کش جاده
 3. کفی خودرو
 4. خودرو بر کفی کش
 5. امداد رسانی جاده ای
 6. امداد خودرو سیار جاده ای
 7. حمل خودرو
 8. جرثقیل جاده
 9. خودرو بر چرخ گیر
 10. لوازم یدکی
 11. امدادخودرو ماشین های ایران خودرو
 12. امداد خودرو ماشین های سایپا
 13. مکانیکی سیار

شماره خودروبر آبی بیگلو

امداد خودرو آبی بیگلو با دارا بودن تیم بسیار متخصص و حرفه ای خود و به کارگیری جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات آماده ارائه خدمات خودروبر آبی بیگلو و حمل و جابه جایی خودروهای صفر و کارکرده بدون آسیب و خرابی به همراه بیمه مسئولیت در شهر آبی بیگلو و کلیه ی شهرستان های مجاور در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

در صورتی که خودروی شما دچار آسیب و خرابی شده است، شما عزیزان می توانید با شماره های خودروبر آبی بیگلو تماس بگیرید و از خدمات آن بهره مند شوید. بسته به نوع مدل خودرو، شدت آسیب های وارد شده به خودرو و نوع مکان، تیم امداد خودرو آبی بیگلو به محل اعزام می شوند.

خدمات خودروبر آبی بیگلو

 1. حمل خودرو با بیمه نامه رسمی‌ به تمام نقاط استان
 2. تعمیر خودرو در محل به صورت شبانه روزی
 3. حمل خودروهای لوکس با رعایت اصول مربوطه
 4. حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
 5. تعمیر خودرو و لوازم یدکی سیار در محل
 6. بهترین و مجهزترین امدادخودرو در استان

یدک کش آبی بیگلو

جابجایی و حمل خودروهای لوکس و معمولی را در کلیه ی نقاط شهر آبی بیگلو و حومه آن می توانید از مجموعه امداد خودرو آبی بیگلو بخواهید. پس از تماس با امداد خودرو آبی بیگلو، نیروهای متخصص ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و با تجهیزات حمل خودرو متناسب با نوع خودرو، اتومبیل شما را بدون بروز هیچ گونه مشکلی تا مقصد حمل می کنند.

هر یک از یدک کش ها توانایی حمل خودروهایی با وزن های مشخصی را دارند، از این جهت در هنگام تماس گیری با امداد خودرو آبی بیگلو حتما نوع خودروی خود و شدت آسیب های وارد شده به آن ها را عنوان کنید. یدک کش ها به صورت کامیونی، زنجیری، بلند کننده چرخ، می توانند انواع خودروها را حمل کنند. در صورتی که قصد دارید از خدمات مکانیکی خودرو در آبی بیگلو بهره مند شوید، می توانید با شماره 09192185066 تماس بگیرید.

شماره خودروبر و یدک کش آبی بیگلو

09192185066

خودروبر آبی بیگلو

درباره شهر آبی بیگلو

آبی‌ بیگلو شهری در مرکز بخش ویلکیج شهرستان نمین استان اردبیل است. این شهر در 19 کیلومتری اردبیل واقع شده‌ است و از لحاظ موقعیت می‌ توان گفت بین سه ضلع مثلث شهری اردبیل، نمین و آستارا قرار دارد. جنگل فندق‌ لو در حاشیه شرقی این شهر قرار گرفته است.

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

حمل خودرو از آبی بیگلو به اردبیل

درصورت عدم امکان راه اندازی خودرو در محل ، حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط ناوگان امدادی در طول ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.‏ با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، ناوگان حمل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودرو بر، عملیات امداد رسانی و حمل را در سطح استانداردهای جهانی انجام می دهند.‏

خودروبر اردبیل و آبی بیگلو قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است ، در زیر برخی از خدمات ما ذکر شده است :

 • حمل خودرو صفر آبی بیگلو
 • امداد خودرو آبی بیگلو
 • خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک
 • دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …
 • جرثقیل حمل خودرو آبی بیگلو
 • یدک کش خودرو در آبی بیگلو
 • خودروبر ماشین تصادفی (حمل خودرو تصادفی)
 • حمل خودرو به از اردبیل به آبی بیگلو
 • حمل خودرو به از آبی بیگلو به اردبیل
 • نیسان خودرو بر (نیسان جرثقیل یدک کش)

چرا آراز امداد؟

شاید با خودتان این سوال را بپرسید که چرا آراز امداد؟
مگر آراز امداد چه ویژگی خاصی دارد که می‌تواند برای من یک امداد خودرو مطمئن باشد؟
آیامیتوانم در مواقع نیاز به آن به عنوان یک همراه واقعی در جاده‌ها حساب کنم؟

از ویژگی‌هایی که سبب تمایز آراز امداد از دیگر شرکت‌های امداد خودرو شده است، موارد زیر اهمیت بسیار بیشتری دارند:

 • سرعت خدمت رسانی
 • هزینه‌های شفاف و منصفانه
 • کارشناسان و امدادرسانان متخصص
 • سابقه ی طولانی
 • کیفیت خدمات امدادی
 • استفاده از قطعات یدکی اصل
 • امدادرسانی ۲۴ ساعته سراسر کشور
 • پشتیبانی مشتریان و ضمانت خدمات
 • امداد خودروی شبانه روزی آراز امداد در تمام مناطق اردبیل

ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق اردبیل را بصورت 24 ساعت شبانه روز پوشش می دهد. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.
آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد .

در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای آبی بیگلو و حومه دارید کافیست با شماره 09192185066 تماس بگیرید .

شماره امداد خودرو آبی بیگلو

09192185066