درباره ما

شرکت آراز امداد خودرو آرتاویل با شماره ثبت ۱۶۰۶۲ در استان اردبیل از تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ فعالیت خود را در زمینه خدمات و امداد خودرو آغاز کرده است که با توجه به کیفیت امدادرسانی و قیمت مناسب نسبت به رقبا جایگاه خود را پیدا کرده است. این شرکت خط مشی خود را بر مبنای رعایت اصول استاندارد و جلب رضایت مشتری سرلوحه کار خود قرار داده است.

این شرکت بدلیل همکاری متقابل با شرکت های تامین کننده قطعات خودرو ، خرابی و تعمیرات وسیله نقلیه مشتریان عزیز را شناسایی و جهت رفع مشکل تمامی قطعات را با نازل ترین قیمت حتی کمتر از قیمت بازار ! عرضه می کند.

آراز امداد با داشتن تیم متخصص در حوزه کاری امدادی ، جهت حمل ماشین با خودروبر کفی ، نیسان چرخگیر ، جرثقیل دکل دار و خودرو سوار ، خدماتی همچون تعمیر در محل ، باتری به باتری خودرو ، پنچرگیری و تعویض زاپاس ، سوخت رسانی ، تعریف سوئیچ ، عیب یابی با دستگاه دیاگ و … را ارائه می دهد.

چشم انداز آراز امداد

تلاش ما بر این است تا فراتر از ارائه خدمات فنی ، بتوانیم تلفیقی از تکنیک ، تجربه و دانش امدادگران را در کنار هم گرد آورده و از تمام پتانسیل خود در جهت ارائه « خروجی کار » با کیفیت بالا و رضایت بخش برای مشتریانمان استفاده نماییم.

چشم انداز ما پیشتازی حوزه امدادرسانی و خدمات خودرو در سراسر استان با بهره گیری از نیروی انسانی و متخصص است به طوری که بتوانیم در این زمینه شرکت آراز امداد را به یکی از شرکت های امدادی در استان اردبیل تبدیل کنیم. مکان دسترسی آسان مشتریان به خدمات از دیگر چشم‌اندازهایی که برای شرکت آراز امداد تعریف شده است.

خدمات آراز امداد

  • حمل خودرو با بیمه نامه رسمی‌ به تمام نقاط استان
  • تعمیر خودرو در محل به صورت شبانه روزی
  • حمل خودروهای لوکس با رعایت اصول مربوطه
  • حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
  • تعمیر خودرو و لوازم یدکی سیار در محل
  • بهترین و مجهزترین امدادخودرو در استان