خودروبر و امداد خودرو صحنه – ۰۹۱۸۲۱۶۴۰۰۶

خودروبر و امداد خودرو صحنه – ۰۹۱۸۲۱۶۴۰۰۶

خودروبر صحنه یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای خودروبر در صحنه و تمامی نقاط کشور میباشد. ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کرده و هرچه بیشتر مطالعه نمایند.

خودروبر سراسری از جمله خودرو بر های خوب در صحنه به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو صحنه بهره گرفته است. مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان کرمانشاه نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و با خیال راحت رانندگی نمایید.

اگر خودروی شما در طی مسیر و یا در حال حرکت در جاده دچار نقص فنی شود، شما به یک امداد خودرو یا خودروبر نیاز خواهید داشت. در نتیجه زمانی که ماشین شما از کار افتاد یا به دلیل نداشتن تجهیزات کافی نتوانید آن را مجددا راه اندازی کنید، نگران نباشید. تنها لازم است تا با تیم خودروبر صحنه تماس بگیرید. تیم خودروبر صحنه در اسرع وقت حاضر شده و خودروی شما را جهت تعمیر، به نزدیکترین تعمیرگاه منتقل می‌کند.

شماره تماس خودروبر صحنه

۰۹۱۸۲۱۶۴۰۰۶

امداد خودرو صحنه

مداد خودرو و خودروبر کامیاران دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست.پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.

امداد خودرو و خودروبر کامیاران با خدماتی همچون:تعمیر در محل،یدک کش خودرو با دکل مناسب خودروهای تصادفی،یدک کش خودروهای خوابیده با ارتفاع کم توسط چرخگیر،حمل خودرو خودروهای لوکس توسط کفی و خودروبر،سوخت رسانی، تهیه لوازم یدکی و ارائه در محل خودرو، سوخت رسانی، پنچر گیری و…در همه نقاط ایران و پوشش همه استانهای ایران و ساپورت خودروهای داخلی و خودروهای وارداتی را شامل می شود.

خدمات امداد خودرو صحنه

امداد خودرو در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت بصورت شبانه روزی در خدمت عزیزان هستیم. در هر مکانی و هر زمانی که خودروی شما دچار ایرادات و مشکلاتی شد ما در کمترین زمان خدمات امداد را در محل شما انجام میدهیم. قابل ذکر است که ما سلامت خودروی شما را با کیفیت بالا و قیمت اتحادیه تضمین می نماییم.

بکارگیری قطعات اورجینال در امداد خودرو

در صورتی که خودروی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. ما با ارائه قطعات اورجینال در محل خدمات امداد خودرو را انجام میدهیم. از خدمات ما ارائه مکانیکی سیار برای تمام خودرو های مدل بالا نیز می باشد. در صورتی که قطعه فیک جایگزین قطعه اصل گردد این امر باعث خسارت زدن به خودروی شما و همچنین خرابی زودهنگام قطعه مورد نطر میگردد و هیچ گونه هزینه اضافه از شما دریافت نخواهد شد.

قیمت تعمیر خودرو در محل

هزینه تعمیر خودرو را نوع خودروی شما و ایراد مربوطه تعیین می کند. هر تعمیرگاهی بسته به قطعاتی که استفاده می کند، فیک و یا اورجینال بودن آن ها، نوع خدماتی که ارائه می دهد، پروسه کارشناسی و … تعرفه های خاص خود را دارد. در رابطه با تعمیرگاه تخصصی امداد خودرو نیز به همین صورت است؛ شما می توانید هنگام تماس با ما برای مراجعه و تعمیر خودرویتان در محل قیمت ها را جویا شوید.

یدک کش خودرو

یدک کش خودرو در تمام مناطق بصورت ۲۴ ساعته فعال و آماده خدمت رسانی به شما میباشد. در صورت نیاز به حمل خودرو شما به تعمیرگاه و یا هر مکان دیگر، یدک کش امداد خودرو آماده خدمت رسانی است. بنابراین بر اساس تعداد زیاد انسان ها اتومبیل های زیادی نیز در نواحی وجود دارند.

مسلما تمامی این راننده ها دانش لازم و کافی برای بر طرف کردن نواقص خودرو های خود را ندارند و گاهی نیز شرایط از کنترل ما خارج است. در چنین شرایطی است که نیاز به این خدمات احساس می شود.

تعویض روغن در محل را به متخصصش بسپار

تعویض روغن، یکی از مواردی است که به صورت دوره‌ای، برای سلامت خودرو باید انجام شود. به همین دلیل، خدمتی مانند تعویض روغن در محل یا تعویض روغن در منزل، از جمله خدمات محبوب خودرو، در امداد خودرو هستند. از جمله مزیت دریافت خدمات تعویض روغنی در محل، نبود نیاز به مراجعه به تعمیرگاه و یا در دسترس بودن چال سرویس است.

پنچرگیری ۲۴ ساعته

پنچرگیری ۲۴ ساعته یا پنچرگیری شبانه روزی خدماتی است که توسط تیم امداد خودرو ارائه میشود. این تیم با استقرار در مناطق مختلف بصورت مجهز و آماده باش، آماده هستند تا در صورت وقوع اتفاقاتی از جمله پنچری خودرو را مدیریت کرده و در سریع ترین زمان ممکن آن را تصحیح کرد.

در صورت وقوع اتفاقاتی از جمله پنچری خودرو میتوانید با امداد خودرو تماس حاصل کنید. ما موقعیت شما را دریافت کرده و در سریعترین زمان ممکن به آن پاسخگو خواهیم بود.

امداد باطری شبانه روزی

امداد باطری شبانه روزی مرکزی با توجه به اهمیت بالایی که دارد. در طی شبانه روز در هفت روز هفته بدون تعطیلی میتواند خدمات تعویض باطری، باطری به باطری سیار و سایر موارد مربوط به باطری را برای شما انجام دهد.

در مواقعی که خودرو شما به دلیل مشکل باطری و برق رسانی به موتور دچار مشکل میشود، میتوانید با تماس با امداد خودرو درخواست تیم امداد باطری شبانه روزی داشته باشید.

سوخت رسانی سیار

سوخت رسانی سیار یا پمپ بنزین سیار یا امداد بنزین از خدمات مهم در امداد خودرو مرکزی در شمال, جنوب, شرق و غرب می باشد.هر ماشینی ممکن است دچار مشکل اتمام خودرو شود. این مشکل در اثر بی توجهی راننده خودرو یا شرایط پیش آمده اتفاق می افتد. برای حل این مشکل به امداد بنزین یا خودروی سوخت رسان سیار می باشیم.

خودروبر و یدک کش صحنه | ۰۹۱۸۲۱۶۴۰۰۶

خودروبر صحنه مکانیزه نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود

کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر به نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است. به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث این میشود که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

 خدمات خودروبر صحنه

 • بصورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد
 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • مجرب و متعهد
 • به روز و کارآمد
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان
 • قابل اعتماد و با سابقه
 • استفاده از کادری مجرب و متعهد
 • سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 • در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد

کاربرد خودروبر در صحنه

در بسیاری از موارد پیش می آید که بسیاری از خودروهای لوکس نیز دچار مشکلات فنی شده و از ادامه حرکت باز می ایستند با استفاده از کفی خودرو بر مکانیزه، صاحبان خودروهای لوکس نیز می توانند با خیال راحت و کاملا تضمین شده خودروهای خود را که دچار مشکل شده اند بارگیری کرده و به مقصد موردنظر و یا تعمیرگاه جهت بازبینی و بررسی و عیب یابی انتقال دهند. این یکی از مهم ترین کاربرد خودروبر می باشد.

وقتی خودرو بدون پلاک است برای حمل بین شهری و درون شهری باید از خودروبر مناسب استفاده کنید. استفاده از خودروبر به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید خودروی خود را سالم به مقصد برسانید.

با توجه به این که در برخی از تصادفات، ماشین به شدت آسیب می بیند در این حالت برای حمل خودروی آسیب دیده نیاز به خودروبر احساس می گردد. اگر این مشکل برای شما و یا اطرافیان تان رخ داده است می توانید با خودروبر کرمانشاه و صحنه تماس بگیرید.

شماره خودروبر صحنه

۰۹۱۸۲۱۶۴۰۰۶

وظیفه حمل خودرو صحنه چیست؟

بهتر است با وظایف خودروبر ها و حمل خودرو صحنه آشنا شوید تا بتوانید در صورت بروز هر یک از مشکلات یا نیازها زیر، با خودروبر صحنه تماس بگیرید:

 1. حمل خودرو های مسابقه ای صحنه
 2. حمل خودروهای خرابی که دچار نقص فنی شده‌اند.
 3. حمل و نقل خودروهای تصادفی
 4. حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی
 5. جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
 6. حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده
 7. حمل خودروهای فرسوده

خودروبر صحنه

خودروبر چیست؟

به آن دسته از یدک‌کش ها که دارای تجهیزات مکانیزه و مدرن هستند، خودرو بر گفته می‌شود. به طور کلی وظیفه خودروبر ها، حمل خودرو و جابجایی خودروها است. می‌توان خودروبر را برای یکی از جدیدترین تجهیزات حمل و نقل خودرو محسوب کرد. به طور کلی اگر قصد دارید خودروهای خود را به به سادگی و بهترین شکل جابجا کنید، بهترین اقدام تماس با خودروبر صحنه است. زیرا خودروبرها می‌توانند، با حداقل آسیب خودروها را جابجا کنند.

انواع خودروبر صحنه

 • خودروبر جرثقیل دار : تشکیل شده از ماشین ۶ تن کفی با کفی هیدرویک قابل حرکت که خودرو آسیب دیده روی کفی قرار گرفته و به مقصد مورد نظر انتقال می یابد.
 • خودروبر چرخگیر : یا همان یدک کش که از نام آن نیز پیداست چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو آسیب دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند.
 • خودروبر کامیونت : همانند خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد که در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد. خودروبر کامیونت معمولا برای مسافت های طولانی به کار گرفته می شود.

هزینه خودروبر صحنه

یکی از مهمترین دغدغه های افراد، هزینه یا نرخ کرایه خودروبر بمپور است. به طور کلی نمی‌توان هزینه یا نرخ ثابتی برای خودروبر ها عنوان کرد. زیرا در تعیین نرخ کرایه آن‌ها، عواملی مانند مسافت و نوع خودرو دخیل است. همچنین تک ظرفیتی با چند ظرفیتی بودن خودروی شما نیز در تعیین نرخ دخیل است. اگر حمل خودروی شما دارای دو مقصد باشد کرایه آن افزایش می‌یابد. اما اگر مسافت طی شده زیاد نباشد، یقیناً قیمت کمتری از شما دریافت خواهد شد. بهتر از جهت کسب اطلاعات دقیق در این رابطه با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

هزینه حمل و نقل اتومبیل و حمل ماشین برای مسافت های کوتاه داخل صحنه با حمل خودرو به خارج صحنه یا سراسر کشور متفاوت است فاصله بین مبدا و مقصد مهمترین فاکتور محاسبه هزینه حمل خودرو میباشد.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود:

 1. نوع خودرو و میزان ارزش خودرو برای صدور بیمه و بارنامه
 2. وضعیت خودرو وارداتی، داخلی، کلاسیک، تصادفی و خودروهای خاص و لاکچری
 3. نوع جاده مسیر مبدا تا مقصد مثل مناطق کوهستانی یا اتوبانی برون شهری قیمت حمل خودرو متغیر می باشد.

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد. در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای صحنه و حومه دارید کافیست با شماره زیر تماس بگیرید .

۰۹۱۸۲۱۶۴۰۰۶