خودروبر و امداد خودرو اسلام آباد غرب – 09182164006

خودروبر و امداد خودرو اسلام آباد غرب – 09182164006

همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امدادخودرو و خودروبر اسلام آباد غرب یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو اسلام آباد، با ارائه خدمات تعمیر و نجات در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

امداد خودرو اسلام آباد غرب با دارا بودن تیم بسیار متخصص و حرفه ای خود و به کارگیری جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات آماده ارائه خدمات امداد رسانی در شهر کرمانشاه و حومه در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. تعویض و تعمیر قطعات و قسمت های داخلی خودروهای داخلی و خارجی و حمل آن ها، سوخت رسانی جاده ای، تعویض لنت ترمز و فیلتر هوا، پنچرگیری، تعمیرات برق خودرو از جمله خدماتی می باشد که توسط کادر متخصص امداد خودرو اسلام آباد غرب قابل انجام است.

شماره خودروبر اسلام‌آباد

09182164006

امداد خودرو اسلام آباد غرب

عوامل زیادی می تواند سبب شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید.به طور کلی می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع عیب شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع عیب خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد،تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد. شما می توانید از این خدمات درب منزل و یا در هر محلی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید.

خدمات اسلام آباد غرب

 • حمل خودرو با خودروبر | هزینه حمل خودرو
 • ارسال خودرو از اسلام آباد غرب به تمام شهرستان ها
 • خودروبر به تمامی نقاط کشور
 • انواع روش های حمل خودرو
 • حمل با انواع خودروبر
 • جابجایی با خاور و کامیونت
 • جابجایی با تریلی
 • حمل خودرو تصادفی و صفر کیلومتر و کارکرده
 • نکات مهم قبل از حمل خودرو
 • کمترین تعرفه حمل خودرو با خودروبر
 • عوامل موثر بر هزینه باربری
 • بيمه نامه حمل خودرو با خودروبر
 • شرایط عمومی و اختصاصی حمل خودرو
 • مشاوره رایگان حمل خودرو با خودروبر

خودروبر اسلام آباد غرب

امداد خودرو اسلام آباد غرب با دارا بودن تیم بسیار متخصص و حرفه ای خود و به کارگیری جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات آماده ارائه خدمات خودروبر اسلام آباد غرب و حمل و جابه جایی خودروهای صفر و کارکرده بدون آسیب و خرابی به همراه بیمه مسئولیت در شهر اسلام آباد غرب و کلیه ی شهرستان های کنگاور، صحنه، بیستون، سنقر، هرسین، سر پل ذهاب، قصر شیرین، ثلاث باباجانی، اسلام آباد غرب، گیلانغرب، جوانرود، پاوه، روانسر، کوزران و ماهیدشت در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

در صورتی که خودروی شما دچار آسیب و خرابی شده است، شما عزیزان می توانید با شماره های خودروبر اسلام آباد غرب تماس بگیرید و از خدمات آن بهره مند شوید. بسته به نوع مدل خودرو، شدت آسیب های وارد شده به خودرو و نوع مکان، تیم امداد خودرو اسلام آباد غرب به محل اعزام می شوند.

خودروبر آراز امداد قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است ، در زیر برخی از خدمات ما ذکر شده است :

حمل خودرو صفر
امداد خودرو
خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک
دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …
جرثقیل حمل خودرو
یدک کش خودرو در اسلام آباد غرب
خودروبر ماشین تصادفی (حمل خودرو تصادفی)
حمل خودرو

انواع خودروبر اسلام‌آباد کرمانشاه

 1. خودروبر جرثقیل دار: تشکیل شده از ماشین ۶ تن کفی با کفی هیدرویک قابل حرکت که خودرو آسیب دیده روی کفی قرار گرفته و به مقصد مورد نظر انتقال می یابد.
 2. خودروبر چرخگیر: یا همان یدک کش که از نام آن نیز پیداست چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو آسیب دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند.
 3. خودروبر کامیونت :همانند خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد که در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد. خودروبر کامیونت معمولا برای مصافت های طولانی به کار گرفته می شود.

یدک کش اسلام آباد غرب – 09182164006

این مجموعه قادر است با استفاده از تجهیزات پیشرفته خود انواع خودروهای آسیب دیده ای که نیاز به تعمیر دارند را به نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجهز و معتبر، و یا به مراکز بیمه حمل کند. در صورتی که خودرو را نتوان در محل تعمیر کرد، آن ها به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل می شوند. با توجه به نوع تجهیزاتی که مراکز امداد خودرو برای حمل اتومبیل ها استفاده می کنند و همچنین میزان مسافت جابجایی، هزینه های استفاده از یدک کش نیز متفاوت است.

هدف امداد خودرو اسلام آباد غرب ارائه بهترین خدمات با بالاترین سطح کیفیت در محل برای مشتریان عزیز است. در صورتی که نیاز به حمل خودروی خود به وسیله یدک کش را داشته باشید، می توانید با امداد خودرو ما تماس گرفته و از خدمات این مجموعه در هر کجای شهر اسلام آباد کرمانشاه که هستید، بهره مند شوید.

شماره یدک کش خودرو اسلام آباد غرب

جابجایی و حمل خودروهای لوکس و معمولی را در کلیه ی نقاط شهر اسلام آباد غرب و حومه آن می توانید از مجموعه امداد خودرو اسلام آباد غرب بخواهید. پس از تماس با امداد خودرو ، نیروهای متخصص ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و با تجهیزات حمل خودرو متناسب با نوع خودرو، اتومبیل شما را بدون بروز هیچ گونه مشکلی تا مقصد حمل می کنند.

هر یک از یدک کش ها توانایی حمل خودروهایی با وزن های مشخصی را دارند، از این جهت در هنگام تماس گیری با امداد خودروی اسلام آباد غرب حتما نوع خودروی خود و شدت آسیب های وارد شده به آن ها را عنوان کنید. یدک کش ها به صورت کامیونی، زنجیری، بلند کننده چرخ ، می توانند انواع خودروها را حمل کنند. در صورتی که قصد دارید از خدمات مکانیکی خودرو در اسلام آباد غرب بهره مند شوید، می توانید با شماره 09182164006 تماس بگیرید.

شماره امداد خودرو و یدک کش اسلام آباد غرب

09182164006

خودروبر اسلام آباد غرب

امـداد خودرو سیـار

انواع خودروها از جمله وسایلی هستند که ممکن است به طور ناگهانی در هنگام حرکت دچار نقص فنی شده و یا قطعات داخلی آن ها از کار بیفتد، در چنین شرایطی می توانید با مراکز امداد خودرو تماس بگیرید. امداد خودرو اسلام آباد غرب یکی از بهترین و باسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در شهر اسلام آباد غرب است. این مجموعه توانسته است کلیه ی خدمات امداد خودرو را به صورت سیار در شهر اسلام آباد غرب و حومه در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد.

مکانیک سیار

مکانیک سیار اسلام آباد غرب در راستای رضایت و راحتی مشتریان این شرکت اقدام به ارائه خدمات “سرویس در محل” به مشتریان خود نموده است تا بتواند اندکی از دغدغه های مشتریان محترم را بکاهد. این خدمات توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده امدادرو ارائه می گردد.

حمل خودرو در اسلام آباد غرب

درصورت عدم امکان راه اندازی خودرو در محل ، حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط ناوگان امدادی در طول ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.‏ با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، ناوگان حمل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودرو بر، عملیات امداد رسانی و حمل را در سطح استانداردهای جهانی انجام می دهند.

وظیفه حمل خودرو اسلام آباد غرب چیست؟

بهتر است با وظایف خودروبر ها و حمل خودرو اسلام آباد غرب آشنا شوید تا بتوانید در صورت بروز هر یک از مشکلات یا نیازها زیر، با خودروبر کرمانشاه و اسلام آباد غرب تماس بگیرید:

 1. حمل خودرو های مسابقه ای اسلام آباد غرب
 2. حمل خودروهای خرابی که دچار نقص فنی شده‌اند.
 3. حمل و نقل خودروهای تصادفی
 4. حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی
 5. جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
 6. حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده
 7. حمل خودروهای فرسوده

قیمت خودروبر اسلام آباد غرب

خودرو بر تکی این امکان را دارد که بارگیری را در جلو درب منزل شما یا هر نقطه ای که شما تشخیص میدهید انجام دهد اما برای حمل بار با خودروبر تریلی، شما می بایست خودروی خود را به محلی که مشخص میباشد منتقل کنید. با توجه به همین موضوع،می توان برتری و هزینه بیشتری را برای خودروبر تکی در نظر گرفت.

بیمه نامه مورد استفاده برای حمل یک ماشین با کامیونت مخصوص بیمه نامه ای کامل و با بالاترین پوشش می باشد. هزینه حمل ماشین با ارزان ترین قیمت،حمل خودرو با کامیون بیمه نامه معتبر و رایگان،هزینه حمل ماشین به شهرستان با تخفیف ویژه را شرکت ما به شما عزیزان ارائه می دهد.

اگر قصد حمل خودرو از اسلام آباد غرب به شهرستان و یا بین شهری با کامیون های خودروبر را دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق اسلام آباد غرب را بصورت 24 ساعت شبانه روز پوشش می دهد. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.

شماره امدادخودرو اسلام آباد غرب

09182164006