یدک کش گهواره | امداد خودرو گهواره | 09182164006

یدک کش گهواره | امداد خودرو گهواره | 09182164006

امدادخودرو گهواره معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر گهواره زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو آراز امداد ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.

خدمات حمل خودرو گهواره شامل یدک کش گهواره، خودروبر گهواره، کفی گهواره، مکانیک سیار، بنزین سیار، باتری به باتری و پنچری در گهواره می باشد. همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر گهواره صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.


شماره تماس امداد خودرو گهواره

09182164006


خودروبر سراسری گهواره

خودروبر سراسری گهواره با ارایه خدمات خودرو بری کشوری، حمل خودرو ، یدک کش، کفی خودرو آماده امداد رسانی به شما عزیزان در اسرع وقت و 24 ساعت شبانه روز می باشد. مجموعه خودرو بر گهواره با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و ماشین آلات و با اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص سعی در خدمت رسانی بهتر و رضایت خاطر شما عزیزان دارد.

هدف مجموعه خودروبر کرمانشاه و گهواره ارائه خدمات با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان گرامی می باشد.

خدمات خودروبر گهواره

 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • مجرب و متعهد
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان
 • قابل اعتماد و با سابقه
 • استفاده از کادری مجرب و متعهد
 • سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 • بصورت 24 ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد
 • در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد

امداد خودرو 24 ساعته گهواره

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل حمل، خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به گهواره، حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی، خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید . ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی ،شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم .

همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم .

یدک کش گهواره – 09182164006

خودروی یدک‌کش باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد. همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و بهمین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند. تجهیزات لازم برای یدک کش‌ها شامل:

زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.

 جرثقیل گهواره

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودرو بری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودرو بری، خودرو را یدک کشی میکند.

کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت‌ چرثقیل حمل خودرو

قیمت‌ جرثقیل‌ها با توجه به نوع و مسافتی که قرار است طی شود، متفاوت می­باشد و نمی‌توان مبلغ خاصی برای آنها در نظر گرفت. هر سه دسته از خودروبر‌های بیان شده قیمت‌های مختلفی نسبت به طریقه باربری و مسافت آنها دارد. در هر کدام از مراکز فروش جرثقیل و ماشین آلات قیمت‌ها طبق عوامل مختلفی دسته بندی می‌شوند

امداد خودرو سنجان

مهمترین توصیه های حمل خودرو گهواره

1: هرگز هنگام گرم بودن و یا روشن بودن موتور، درب رادیاتور خودرو را بار ننمایید، زیرا در این صورت سیستم رادیاتور بعضی از خودرو ها نیاز به هواگیری مجدد خواهد داشت و همچنین به خاطر بالا بودن دمای آب احتمال سوختگی برای شما وجود دراد.

2: ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

3: حتما از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه داشتن زنجیر چرخ قبل از شروغ مسافرت اطمینان حاصل نمایید.

5: از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

6: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

7: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

8: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.

9: از وجود آچار چرخ و زاپاس خودرو قبل از شروع سفر اطمینان حاصل نمایید.

10: قبل از شروع مسافرت از سطح روغن های خودرو اطمینان حاصل نمایید.

امداد خودرو شبانه روزی گهواره

امداد خودرو در دنیای امروز به امری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده که وظیفه راحتی و آسایش مردم را برعهده دارد بر این اساس در کشور ما نیز نیاز به این امر باعث بوجود آمدن شرکتهای متعدد امداد خودرو شده و امداد خودرو گهواره نیز بر آن شده تا وظیفه خود را در قبال امداد به خودروهای در جاده و خیابان مانده با نهایت وسواس برای راحتی و آسایش مردم انجام دهد.

شماره تماس یدک کش گهواره

09182164006

عوامل موثر بر تعرفه مناسب خودروبر

مدل و نوع خودروی شما

یکی از عوامل مهم در تعرفه خودروبر گهواره که می‌تواند تاثیرگذار باشد، مدل ماشین شما است از طرفی اگر ماشین شما دچار تصادف شد، قیمت جابه‌جایی آن تا تعمیرگاه به اندازه ماشین صفر و نو آن مدل نیست.

مسافت جابه‌جایی

دومین عامل تاثیرگذار و مهم در جابه‌جایی و حمل ماشین توسط خودرو بر، مسافتی است .که شما برای جابه‌جا کردن ماشین خود در نظر دارید،به طوری که هر مقدار این مسافت بیشتر شود، به همان میزان قیمت نهایی برای شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

امداد خودرو کشوری با سال ها تجربه در زمینه امداد خودرو و خودرو بر در گهواره آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خدمات ما در گهواره

 • خودرو بر
 • ماشین بر
 • حمل خودرو
 • یدک کش
 • خودروبر چوار
 • امدادخودرو
 • حمل ماشین
 • امداد خودرو سیار
 • خودرو سوار
 • کفی حمل خودرو
 • شماره یدک کش
 • حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل

هزینه خودروبر گهواره

قیمت خودروبر آراز امداد در گهواره بر اساس شرایط مختلف قابل تغییر می باشد، از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت خودروبر، میزان مسافت موجود از محل خودرو تا تعمیرگاه است و همچنین نوع خودرو و وزن آن نیز بر روی قیمت خودروبر تاثیرگذار خواهد بود.

خودروبرها بایستی تحت نظارت اتحادیه و با قیمت مشخص و مصوب اتحادیه مشغول به فعالیت باشند. دریافت هرگونه وجه اضافه و خارج از عرف مصوب از صاحب خودرو، غیر مجاز میباشد.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود

 1. فاصله بین مبدا و مقصد مهمترین فاکتور محاسبه هزینه حمل خودرو میباشد
 2. نوع خودرو و میزان ارزش خودرو برای صدور بیمه و بارنامه
 3. وضعیت خودرو وارداتی، داخلی، کلاسیک، تصادفی و خودروهای خاص و لاکچری
 4. نوع جاده مسیر مبدا تا مقصد مثل مناطق کوهستانی یا اتوبانی برون شهری قیمت حمل خودرو متغیر می باشد

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد، در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای گهواره و حومه دارید کافیست با شماره 09182164006 تماس بگیرید .

شماره تماس یدک کش گهواره

09182164006