خودروبر و یدک کش نی‌ریز – 09192185066

خودروبر و یدک کش نی‌ریز – 09192185066

خودروبر نی‌ریز، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد، به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

شماره تماس امدادخودرو در نی‌ریز

09192185066

امداد خودرو شبانه روزی نی‌ریز

امداد خودرو در دنیای امروز به امری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده که وظیفه راحتی و آسایش مردم را برعهده دارد. براین اساس در کشور ما نیز نیاز به این امر باعث بوجود آمدن شرکتهای متعدد امداد خودرو شده و امداد خودرو نی‌ریز نیز بر آن شده تا وظیفه خود را در قبال امداد به خودروهای در جاده و خیابان مانده با نهایت وسواس برای راحتی و آسایش مردم انجام دهد.

خدمات امداد خودرو نی‌ریز

 1. تعویض باک بنزین با توافق طرفین انجام می گیرد.
 2. تعویض واتر پمپ و باز وبستن تسمه تایم طبق نرخ مصوب با توافق طرفین در محل امکان پذیر می باشد.
 3. تعویض لاستیک با توافق طرفین در محل امکان پذیر می باشد.
 4. خدمات سوخت رسانی با توافق طرفین در محل امکان پذیر می باشد.
 5. خدمات کابل باتری به باتری با توافق طرفین در محل امکان پذیر می باشد.
 6. هزینه توقف بنا به درخواست امدادخواه در هر ساعت خودروسوار تومان و نیسان یدک کش تومان محاسبه می گردد.

عیب یابی و تعمیر سیستم برق خودرو ( بازدید خودرو و تعویض باتری, اتصال تست باتری, تست فیوزها ) در شرایط قابل انجام تا ده کیلومتر اول هزار تومان به ازای هر کیلومتر مازاد طبق جدول ABC محاسبه می گردد.

خودروبر نی‌ریز

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل حمل، خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به بدره، حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی، خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید.

ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی ،شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم . خودروبر نی‌ریز را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم . همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم .

خدمات خودروبر نی‌ریز

 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • مجرب و متعهد
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان
 • قابل اعتماد و با سابقه
 • استفاده از کادری مجرب و متعهد
 • سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 • بصورت 24 ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد
 • در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد

هزینه خودروبر نی‌ریز

قیمت خودروبر براساس شرایط مختلف قابل تغییر می باشد، از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت خودروبر ، میزان مسافت موجود از محل خودرو تا تعمیرگاه است و همچنین نوع خودرو و وزن آن نیز بر روی قیمت خودروبر شیراز و نی‌ریز تاثیرگذار خواهد بود.

خودروبرها بایستی تحت نظارت اتحادیه و با قیمت مشخص و مصوب اتحادیه مشغول به فعالیت باشند. دریافت هرگونه وجه اضافه و خارج از عرف مصوب از صاحب خودرو، غیر مجاز میباشد.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود:

  1. فاصله بین مبدا و مقصد مهمترین فاکتور محاسبه هزینه حمل خودرو میباشد
  2. نوع خودرو و میزان ارزش خودرو برای صدور بیمه و بارنامه
  3. وضعیت خودرو وارداتی، داخلی، کلاسیک، تصادفی و خودروهای خاص و لاکچری
  4. نوع جاده مسیر مبدا تا مقصد مثل مناطق کوهستانی یا اتوبانی برون شهری قیمت حمل خودرو متغیر می باشد

خودروبر نی ریز

یدک کش نی‌ریز

خودروی یدک‌کش باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد. همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و بهمین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.

تجهیزات لازم برای یدک کش‌ نی‌ریز شامل: زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است. با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.

شماره تماس یدک کش در نی‌ریز

09192185066

یدک کش آراز امداد چه ویژگی هایی دارد ؟

 1. در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما می رساند.
 2. دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما می باشد.
 3. دارای بیمه خودرو می باشد تا در صورت حمل و نقل خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
 4. از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده میکند.
 5. در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو میرساند.
 6. مجهز به جدید ترین خودرو ها ی حمل خودرو می باشد.
 7. خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد می باشد

جرثقیل نی‌ریز

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودرو بری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودرو بری، خودرو را یدک کشی میکند. حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا میشود و گاها شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

خودروسوار نی‌ریز

خودروسوار نی‌ریز به صورت تخصصی در زمینه ارائه خدمات حمل خودرو فعالیت میکند که حمل و نقل خودرو را بصورت درون شهری و برون شهری ، خارج از کشور و سراسری، از نی‌ریز و سراسر استان فارس در اختیار شما قرار می دهد. خدمات خودرو آشتیان شامل حمل خودرو با خودروبر، نیسان یدک کش، کفی، جرثقیل و حمل خودرو با کفی خودروبر و یا حمل خودرو از مبادی به مقاصد مختلف در کشور می باشد.


آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد، در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای نی‌ریز و حومه دارید کافیست با شماره 09192185066 تماس بگیرید .

امداد خودرو نی‌ریز با بیش از یک دهه تجربه مفید و سابقه درخشان در زمینه خدمات خودروها در تمامی مناطق استان مرکزی در خدمت شما می باشند. جهت دریافت هرگونه خدمات امداد جاده ای می توانید با کارشناسان این مجموعه از طریق شماره 09192185066 در تماس باشید.

شماره تماس خودروبر در نی‌ریز

09192185066