امدادخودرو و خودروبر اقلید – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

امدادخودرو و خودروبر اقلید – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خدمات امداد خودرو اقلید یکی از با سابقه ترین و مجربترین شرکت‌ های امداد خودروی کشور با سابقه طولانی است. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت و سریع است.

خدمات ما شامل یدک کش ، خودروبر ، کفی ، مکانیک سیار ، بنزین سیار ، باتری به باتری و پنچری در محل است. ما به صورت ۲۴ ساعته با قیمت مناسب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم، میتوانید با استفاده از شماره تماس ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ با ما در ارتباط باشید.

شما می توانید از خدمات امداد خودروی ما، و تعمیرات در محل امداد خودروی آراز امداد ۲۴ ساعت شبانه روز، هفت روز هفته استفاده کنید. چه خرابی عمومی خودرویتان، ترکیدگی لاستیک یا تعمیر ناگهانی مورد نیاز باشد، ما شما را به حال خود رها نمی کنیم و اطمینان می دهیم که می توانید در سریع ترین زمان ممکن به سفر خود ادامه دهید.

شماره خودروبر اقلید

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر اقلید

خودروبر سراسری از جمله خودرو بر های خوب در جوانرود به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو جوانرود بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان کرمانشاه نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و با خیال راحت رانندگی نمایید.

خودرو بر جوانرود معتبرترین شرکت‌ خودرو بری در تمام مناطق شهر جوانرود زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر جوانرود ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودرو بر جوانرود به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

اهداف خودروبر اقلید

 1. امداد رسانی به کلیه خودروهای سبک و سنگین تصادفی معیوب و نیازمند
 2. توزیع انواع قطعات اتومبیل سبک وسنگین
 3. امداد رسانی در سطوح و مجورهای استان در سرتاسر کشور
 4. پوشش تمام مناطق شهری و بین شهری
 5. پوشش خبری در زمینه امداد رسانی در راه ماندگان
 6. ایجاد اشتغال و استفاده از افراد خلاق
 7. ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات حمل خودرو اقلید
 8. شفاف سازی نرخ خدمات و کیفیت خدمات
 9. صدور کارت شناسایی به امداد گران

مزایای خودروبر

 • مشاوره رایگان برای اعزام به تعمیرگاه
 • تعمیرات خودرو توسط حمل خودرو اقلید در تمامی شبانه روز
 • مشاوره رایگان برای انتخاب قطعه
 • تعمیر در پیش چشمان متقاضی
 • صرفه جویی در وقت
 • سرعت در تعمیر
 • مشتری مداری

یدک کش و امداد خودرو در اقلید

یدک کش بیستون و متصدی حمل خودرو در حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثری دارد. می بایست در هنگام حمل خودرو با خودروبر نهایت دقت به کار گرفته شود تا مشکلی برای ماشین پیش نیاید. یدک کش آراز امداد توانسته است بدون بروز هیچ گونه مشکلی، خودرو ها را به مقصد برساند. وجود سیستم بازرسی، انتقادات و شکایات و قدردانی باعث شده است حمل خودرو مطمئن تر از سایر شرکت ها صورت بگیرد.

خدمات امدادخودرو در اقلید

تعویض انواع قطعات و تعمیر انواع بخش‌های خودرو در کنار حمل خودروها خدماتی هستند که تیم آراز امداد با کادری مجرب، به صورت ضمانت شده به شما ارائه می‌دهد؛ اصلی‌ترین خدمات آراز امداد عبارتند از:

 • حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل : هنگامی که تعمیرات در محل امکان پذیر نیست یا اگر وسیله نقلیه شما به دلیل آسیب شدید قابلیت رانندگی یا حرکت را ندارد، می توانید برای حمل ایمن وسیله نقلیه خودبا ما تماس بگیرید.
 • پنچرگیری سیار : ما اطمینان می‌دهیم که لاستیک ماشین شما فوراً تعمیر یا تعویض می‌شود. چه در محل یا خانه تان باشید و یا در جاده، ما به شما کمک می کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید رانندگی کنید.
 • مکانیک سیار : تعویض انواع قطعات و تعمیر انواع بخش‌های خودرو در کنار حمل خودروها خدماتی هستند که تیم آراز امداد با کادری مجرب، به صورت ضمانت شده به شما ارائه می‌دهد. اصلی‌ترین خدمات مکانیک سیار آراز امداد عبارتند از تعویض روغن در محل، تعویض لنت ترمز در محل، خدمات دیاک در محل، تعویض شمع، تعویض قطعه و …
 • امداد باطری : باتری خاموش در وسط جاده می تواند شما را برای ساعت های طولانی سرگردان کند. خدمات امداد خودرو شبانه روزی ما به شما کمک می کند تا مشکلات باطری را هرچه سریع تر حل کنید.
 • امداد قفل و سوئیچ : اگر کلیدهای وسیله نقلیه خود را گم کردید یا به طور تصادفی آنها را در داخل ماشین جا گذاشتید، وحشت نکنید! به سادگی با شماره تلفن ما تماس بگیرید و ما بلافاصله به شما کمک می کنیم تا به کلید خودرو خود دسترسی پیدا کنید. تکنسین های ما اطمینان حاصل می کنند که قفل ماشین شما به طور ایمن باز شده است و کمترین آسیبی به خودرو شما نمی رسد.

امداد خودرو اقلید

امداد خودرو سیار اقلید

برای تمامی خودروها اعم از امداد خودرو سیار ۲۰۶ ، امداد خودرو سیار ۲۰۷ ، امداد خودرو سیار ۴۰۵ ، امداد خودرو سیار پژو ، امداد خودرو سیار سمند ، امداد خودرو سیار دنا ، امداد خودرو سیار رنو ، امداد خودرو سیار پرشیا ، امداد خودرو سیار پراید ، خودرو سیار لیفان ، امداد خودرو سیار بی ام و ، امداد خودرو سیار جک و امداد خودرو سیار مزدا با کمترین قیمت میباشد.

عملیات امداد خودرو اقلید در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته انجام می پذیرد در هر کجای ایران که باشید. در هر زمان از روز سریعا خودروی امدادی اقلید به محل شما ارسال میشود . همچنین در صورت داشتن سوال مشاوران ما در آراز امداد آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند . شماره امداد خودرو شیراز و اقلید ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ می باشد.

چه زمان به امداد خودرو نیاز داریم؟

هر زمانی که خودرو دچار نقص فنی غیر قابل تعمیر مانند:خرابی دیسک و صفحه ، خرابی چرخ ها ، پولوس ، نقص در سیستم ترمزگیری، سوختن واشر سرسیلنر، بهم ریختن تایمینگ تسمه تایم و …که تعمیر خودرو در محل غیرممکن می باشد نیاز به حمل خودرو و یدک کشی به نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز می باشد.

کار امداد خودرو چیست؟

در ابتدا شما با امداد خودرو تماس می گیرید و مشکل و موقعیت مکانی خود را برای امداد خودرو ارسال می کنید. کارمندان و کارشناسان مجرب امدادخودرو موقعیت مکانی و مشکل ماشین شما بررسی می کنند و امدادگران را خودرو های امدادگری به سمت موقعیت مکانی فرستاده می شوند و تعمیرکاران حرفه ایی عیب اصلی خودرو را بررسی و تشخیص می دهند. علاوه بر این این افراد حرفه ایی دیاگ هم بررسی می کنند و از سالم بودن دیاگ خودرو اطمینان حاصل می کند.

اگر قطعه ایی از خودرو شما معیوب باشد و نیاز به تعویض داشته باشد تعمیرکاران امداد خودرو این کار را انجام می دهند. قطعه مورد نظر را تعویض می کنند و خودرو را به صاحب ماشین برمیگردانند. در آخر اگر مشکل خودرو حل نشده باشد با جرثقیل ها و یدک کش های حرفه ایی خودرو مورد نظر را بکسل کرده و به تعمیرگاه مورد نظر می برند.


جهت درخواست یدک کش با شماره زیر تماس حاصل نمایید .

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶


نکات مهم در هنگام حمل خودرو

در هنگام حمل خودرو باید استاندارد هایی را رعایت کنیم تا آسیبی به ماشین وارد نشود. لذا رعایت این استانداردها در هنگام جابه جایی امری واجب و ضروری است که رانندگان خودروبر باید با آن آشنایی داشته باشند.

هنگام یدک کش و حمل خودرو بهتر است نکات زیر را رعایت کنید:

 1. چک کردن ماشین یدک کش : قبل از یدک کش کردن بهتر است ماشین خودرو بر از لحاظ فنی چک شود تا مشکلی پیش نیاید. چک کردن ترمزها از موارد ضروری است که حتما باید به آن توجه شود.
 2. تنظیم باد لاستیک ها : حتما قبل از حمل خودرو باد لاستیک ها را چک کنید کم بودن باد لاستیک موجب منحرف شدن ماشین یدک کش و به وجود اوردن خسارتهای زیادی می شود.
 3. چک کردن اتصالات جهت حمل خودرو : بسته به نوع ماشین بر که استفاده میشود حتما قبل از حرکت اتصالاتی که ماشین حمل شونده را به ماشین یدک کش بسته اید را حتما چک کنید تا از محکم بودن آن اطمینان کسب کنید.
 4. رانندگی مطمئن و با آرامش : در هنگام حمل خودرو از انجام حرکات مارپیچ و ناگهانی به خصوص در سرپیچ ها جدا خودداری نمایید که موجب واژگونی و خسارت به ماشین حمل شونده می شود.
 5. حرکت با سرعت مطمئنه : از حرکت کردن با سرعت بالا هنگام حمل خودرو جداد خودداری کنید زیرا باعث جدایی ماشین از یدک کش شده و جسارت های زیادی به همراه دارد.
 6. توزیع بار در یدک کش : یکی از نکات مهم هنگام حمل خودرو توزیع بار به صورت مساوی در یدک کش می باشد. اگر وزن ماشین بیشتر از یدک کش باشد وژن ماشین در همه جای یدک شک به صورت مساوی تقسیم نمی شود و امکان چپ کردن یدک کش و به وجود آمدن خسارت می باشد.

مکانیکی سیار در اقلید

امداد خودرو اقلید ۲۴ ساعته از مناطق تحت پوشش شرکت آراز امداد است. کلیه خدمات در اقلید به صورت شبانه روزی انجام میشود. آراز امداد تمام مناطق اقلید را تحت پوشش خود قرار داده است.

برای درخواست خودروبر و مکانیکی در محل در هر کجای اقلید که هستید با شماره امداد خودرو تماس حاصل نمایید. تمام بزرگراه ها, جاده ها و شهرهای اطراف اقلید تحت پوشش خدمات آراز امداد می باشند.

امداد خودرو اقلید علاوه بر تنوع خدمات دهی در مناطق مختلف اقلید، خدمات مختلفی در زمینه یدک کشی و مکانیکی سیار نیز ارائه میدهد.

شماره امداد خودرو اقلید

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶