خودروبر و امداد خودرو مرودشت – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر و امداد خودرو مرودشت – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر مرودشت معتبرترین شرکت‌ خودروبری در تمام مناطق شهر مرودشت زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر و یدک کش مرودشت ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودروبر و یدک کش مرودشت به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

در صورتیکه خودروی شما به هر علتی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز می‌توانید با امداد خودرو مرودشت تماس حاصل نموده، تا با بهره گیری از نیروهای متخصص و جدیدترین سیستم های حمل و نقل و جابه جایی خودرو در سریعترین زمان و نازل ترین هزینه اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نماییم.

شماره تماس خودروبر مرودشت

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر مرودشت

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل ،حمل خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به مرودشت، حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی،خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید.

ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی، شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم . خودروبر مرودشت را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم. همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم.

اهداف خودروبر مرودشت

 • پوشش تمام مناطق شهری و بین شهری
 • پوشش خبری در زمینه امداد رسانی در راه ماندگان
 • ایجاد اشتغال و استفاده از افراد خلاق
 • ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات حمل خودرو مرودشت
 • شفاف سازی نرخ خدمات و کیفیت خدمات
 • امداد رسانی به کلیه خودروهای سبک و سنگین تصادفی معیوب و نیازمند
 • توزیع انواع قطعات اتومبیل سبک و سنگین
 • امداد رسانی در سطوح و مجورهای استان در سرتاسر کشور

امدادخودرو ۲۴ ساعته مرودشت

امداد خودرو مرودشت به مانند همراهی مطمئن در تمامی نقاط کشور تنها به دنبال آرامش رانندگان است.با این خدمات شما دیگر نگران اطلاعات کم فنی خود،نبود لوازم یدکی،جبران خسارت از تصادفات احتمالی و ده ها دغدغه دیگر نخواهید بود.

خدمات امداد خودرویی با نخستین تماس شما با مرکز پیام امداد خودرو مرودشت با سرعت و کیفیت خوب در اختیارتان قرار داده می شود. امداد خودرو رشت سالهاست تمام هم و غم خود را بر تکریم تمام و کمال مشتری قرار داده و درصدد ارائه خدمات بی نقص است.

ما در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، آماده است تا انواع مختلف خدمات امدادی را در خدمت ‌شما متقاضیان عزیز قرار دهد. مهم نیست که چه ساعتی از شب یا روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌اید، امدادخودرو شیراز و مرودشت همواره حضور دارند و می‌توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

چرا امداد خودرو مرودشت ؟

عوامل متعددی همچون عدم آگاهی با مسائل فنی و بسیاری از مسائل دیگر در رابطه با خودرو، باعث می‌شود تا بسیاری از ما در انتخاب خدمات سرویس فنی در محل برای خودرو خود با نگرانی‌هایی مواجه شویم. اما امداد خودرو مرودشت به عنوان سرویسی حرفه‌ای در زمینه امداد و تعمیر سیار و حمل خودرو، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این تشویش را به حداقل ممکن رسانده و با ارائه‌ی خدماتی با کیفیت، رضایت مشتریان را تأمین نماید.

امداد خودرو مرودشت دارای ۲۰ واحد یدک‌کشی در سطح مرودشت بوده و می‌تواند نیروهای خود را در کمترین زمان ممکن به صورت ۲۴ ساعته در محل مورد نظر شما حاضر سازد. از مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو مرودشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پشتیبانی خدمات مشتریان
 2. شفافیت در هزینه‌ها
 3. انجام خدمت در زمان دلخواه شما
 4. یدک‌کشی و حمل خودرو تا تعمیرگاه و…
 5. استفاده از یک تعمیرکار خودرو باتجربه
 6. گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر ماشین
 7. صرفه جویی در زمان

یدک کش مرودشت

خودروی یدک‌کش در مرودشت باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد، همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و بهمین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.

تجهیزات لازم برای یدک کش‌ها شامل: زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است، با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.

چه نکاتی را در مورد یدک کشی خودرو در مرودشت رعایت کنیم؟

خواه متوجه شوید که به یدک کش نیاز دارید یا برای نجات کسی که ماشینش خراب شده است،ایده خوبی است که بدانید چگونه یک ماشین را به صورت ایمن و قانونی یدک بکشید . فقط در صورت وقوع بدترین اتفاق اگر به کمک نیاز دارید،می توانید با امداد خودرو در مرودشت با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ تماس بگیرید.

قوانین یدک کشی چیست؟

هر دو طرف درگیر در ماموریت یدک کش باید موارد زیر را به خاطر بسپارند:

علامت “در یدک کش”باید در پشت وسیله نقلیه در حال یدک کشی قرار داده شود
هنگامی که وسایل نقلیه فقط با طناب یا زنجیر متصل می شوند،حداکثر فاصله مجاز بین وسایل نقلیه ۴.۵ متر است.
اگر فاصله بین دو وسیله نقلیه بیش از ۱.۵ متر باشد،طناب یا زنجیر باید در فاصله معقولی از هر طرف تا سایر کاربران جاده به وضوح قابل مشاهده باشد،مثلاً با بستن یک پارچه رنگی در وسط آن.
شخصی که در خودروی خراب است باید یک راننده واجد شرایط باشد
اگر هوا تاریک است،خودروی خراب باید مانند شرایط عادی چراغ های خود را روشن کند.

امداد خودرو مرودشت

حمل خودرو سراسری مرودشت

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد، بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل ماشین خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودروبر می شوند.

خودروبر مرودشت به منظور خدمت رسانی در حال فعالیت است. خودروبر مرودشت همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل ماشین را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

توصیه های ایمنی حمل خودرو مرودشت

 • از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه وبیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.
 • هرگز سوئیچ خودرو مجهز به دزدگیر را داخل خودرو جا نگذارید، زیرا ممکن است درب ها قفل شود.
 • از رانندگی با خودرویی که صدای غیر عادی شنیده می شود جددا خودداری کنید.
 • پس از بازو بست درب رادیاتور از بسته شدن درب آن اطمینان حاصل نمائید.
 • هرگز خودرو را در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
 • هیچ گاه خودروئی که جوش آورده است یکباره خاموش ننمائید.

جرثقیل مرودشت

حمل خودرو با جرثقیل در مرودشت یکی دیگر از روش های خودروبری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودروبری، خودرو را یدک کشی میکند.

حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا میشود و گاها شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

مکانیکی سیار

مکانیکی سیار از خدمات امداد خودرو مرودشت می باشد. امداد خودرو سیار آراز امداد با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اورجینال در محل تعویض میگردد.

خودروبر شبانه روزی مرودشت

شبانه روزی بودن هر گونه خدمات رسانی، یکی از مهمترین ویژگی های آن به حساب می آید و خودروبر شبانه روزی مرودشت نیز یکی از آنهاست. اگر در هر ساعات از شبانه روز، خودرو شما دچار مشکل شد، می توانید با خودروبر مرودشت به شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ تماس بگیرید و از خدمات خودروبر شبانه روزی ما استفاده کنید..

خدمات خودروبر مرودشت

 1. حمل خودرو به سراسر ایران
 2. مجرب و متعهد
 3. ارائه خدمات مشاوره رایگان
 4. قابل اعتماد و با سابقه
 5. استفاده از کادری مجرب و متعهد
 6. سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 7. بصورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد
 8. در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد

هزینه خودروبر مرودشت

از فاکتورهای مهم برای مشخص کردن تعرفه خودروبر، نوع ماشین که حمل می شود است که باید متناسب با نوع ماشین درخواست ماشین خودروبر کنید.

در مسافت های طولانی برای حمل ماشین هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند . قیمت خدمات این گونه خودروبر شهرستان تا حدودی بیشتر است.

جرثقیل باید وزن ماشین را تحمل کند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیرهای کوتاه و خودروهای سبک از جرثقیل نیسان استفاده می کنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود:

 1. مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 2. استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودروبر هزینه متفاوتی دارد.
 3. یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 4. در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.

در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در مرودشت و حومه دارید کافیست کلیک کنید ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد.

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶