یدک کش اردبیل | جرثقیل اردبیل

یدک کش اردبیل | جرثقیل اردبیل

یدکش چیست؟

یدک کش ها نوعی خودرو وانت بار بوده که وزنی بالاتر از دو تن دارند

یک هیدرولیک بسیار قوی و یک اهرم دارند که در زیر خودرویی که دچار نقص شده قرار گرفته و با بالارفتن چرخ های خودرو قابل حمل می شوند

این ماشین ها انواع مختلفی دارند و هر کدام متناسب با خودرویی با حجم خاص می باشد

یدک کش ها چه کاربردی دارند ؟

  • انتقال خودرو دچار نقص فنی به نزدیکترین تعمیرگاه
  • حمل و جابه جایی خودروهای تصادفی
  • انتقال خودرو به مراکز بیمه
  • حمل و جابه جایی خودرو برای تعویض پلاک
  • جابه جایی خودروهای مسایقه ای

یدک کش

یدک کش اردبیل

دوستان عزیزی که در استان اردبیل زندگی میکنند می توانند با خدمت ویژه یدک کش آراز امداد  در اردبیل کار خود را با خیال راحت به شرکت آراز امداد بسپارند.آراز امداد معتبرترین شرکت حمل خودرو و همچنین تعمیردر محل در اردبیل می باشد

برای یدک کش کردن خودرو خود می توانید با شرکت آراز امداد با شماره 09192185066 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و از خدمات خوب ما بهرمند شوید.

مطمئن ترین یدک کش اردبیل

آراز امدادبرای آسایش شما همشهریان عزیز در اردبیل در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بالا ترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما حمل خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در اردبیل انجام دهد.

جرثقیل

جرثقیل اردبیل:

جرثقیل‌ها یکی از پر کاربردترین ماشین ها در صنایع به شمار رفته و در موارد متعددی چون ساختمان سازی، حمل خوردو، باربری و … به کار می‌روند. با این وجود، جرثقیل امداد خودرو یکی از انواع جرثقیلی است که توانسته تا روزانه به کمک بسیاری از رانندگان شتافته و آن‌ها را در جاده‌ها یاری دهد.

آراز امدادبا داشتن تیمی متخصص و کارآزموده، فعالیت حمل خودرو با جرثقیل امداد خودرو، دکل و کفی را در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی بالا در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

در صورت نیاز به جرثقیل امداد خودرو در اردبیل در هر ساعتی از شبانه روز کافیست تا با ما تماس بگیرید(09192185066) و از خدمات حمل خودرو با قیمتی منصفانه و ضمانت شده برخوردار شوید.