یدک کش و خودروبر سراب باغ

یدک کش و خودروبر سراب باغ

شرکت خودروبر آراز امداد در شهر سراب باغ استان ایلام؛ در مواقعی که خودروی شما بدلیل وجود مشکل فنی قابل حرکت نیست و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر و مشکلات گردد ، در هر ساعت از شبانه روز و در سراسر کشور می‌توانید با یکی از تلفن‌های مراکز ارتباطی شرکت امداد خودرو استان ایلام تماس حاصل نمایید تا متخصصان شرکت به کمک شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

این شرکت با داشتن تجربه و تجهیزات کافی خودرو شما را بدون هیچگونه آسیبی حمل می کند و در سریع ترین زمان در محل شما حاضر می شود تا شما در امنیت کامل و در کوتاه ترین زمان خودرو خود را به مقصد برسانید.

شماره تلفن خودروبر سراب باغ

آراز امداد در سراب باغ با کادری مجرب در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی در خدمت شما می باشد. کلیه خدمات حرفه ای امداد رسانی را از ما بخواهید. در هر ساعتی از شبانه روز در سراب باغ، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد فقط کافیست با شماره 09192185066 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس متخصص و باتجربه ما توضیح دهید.

تعویض لنت در محل سراب باغ

خدمات تعویض لنت ماشین در محل یکی از خدماتی است تقریبا همه رانندگان آن را تجربه کرده اند. ترمز اتومبیل یکی از مهمترین و حساس ترین قسمتهای یک خودرو محسوب می شود، جان راننده و سرنشینان در گرو ترمز است و بسیار مهم است که سیستم ترمز یک اتومبیل به درستی ایفای نقش کند.

مهمترین عضو یک سیستم نگاه دارنده لنت ترمز است. هر راننده باید با توجه به مصرفی بودن این قطعه در فواصل مشخص و بسته به مقدار کارکرد در تایمهای مشخص اقدام به تعویض لنت ترمز خودرو نماید.

امداد خودرو سراب باغ

آراز امداد معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر سراب باغ زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر سراب باغ ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو شامل یدک کش ، خودروبر کفی ، مکانیک سیار ، بنزین سیار، باتری به باتری و پنچری در سراب باغ می باشد.

ما سریع ترین، مطمئن ترین و با تجربه ترین خودروبر جاده ای در ایران هستیم و هدف ما ارائه بهترین خدمات به نحوی است که رضایت شما را به دست آوریم.

برای اکثر ما اتفاق افتاده که خودرو ما در مسیر جاده و یا در سفر دچار نقصی شود که در همان لحظه نتوانیم اصلاحش کنیم و یا برای تعمیر نیازمند لوازم تخصصی تری باشد. در این شرایط با یاری امداد خودرو سراب باغ میتوانید خودرو خود را به نزدیک ترین محل تعمیر برسانیم.

خدمات خودروبر سیار سراب باغ

 1. ارسال یدک کش چرخگیر
 2. ارسال یدک کش دکل دار برای خودروهای تصادفی
 3. کفی خودرو بر
 4. نیسان یدک کش
 5. مکانیکی سیار
 6. باطری به باطری و تعویض باطری با باطری نو
 7. تعویض قطعات در حل
 8. ارسال نیسان دکل دار برای خودرو های تصادفی
 9. ارسال جرثقیل برای حمل خودرو
 10. حمل خودرو با جرثقیل به پارکینگ

 امداد خودرو سراب باغ

شماره امداد خودرو سراب باغ

امداد خودرو جاده ای از خدمات امداد خودرو سراب باغ به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته می باشد. برای هر خودرویی امکان خرابی و مشکل در جاده وجود دارد. در صورت بروز مشکل میتوانید با شماره تماس امداد خودرو جاده ای به شماره 09192185066 تماس حاصل نمایید.

قیمت خدمات امداد خودرو در سراب باغ

تمامی هزینه‌ها و نرخ دستمزدهای تعمیرات سیار و یدک‌کشی خودرو در سراب باغ، تحت نظارت اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتو سرویس، پارکینگ، کارواش و خودروبر سراب باغ تعيين شده و مطابق با آن انجام می‌گیرد.

در صورت نیاز به خدمات امداد خودرو، یدک کشی، تعمیر سیار، باتری به باتری و… در سراب باغ، کافیست تا با امداد خودرو آراز امداد تماس بگیرید.

یدک کش در سراب باغ

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم.

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با امداد خودرو بشرویه در سراسر کشور تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

ویژگی های خدمات آراز امداد

 • سرعت در خدمت سانی و امداد رسانی
 • امداد رسانی توسط GPS
 • بیشترین تعداد امدادگر در کشور
 • بهترین کیفیت امداد رسانی
 • امداد گران متخصص و متعهد
 • امداد رسانی شبانه روزی در سراب باغ
 • خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 • تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط شهر سراب باغ

لیست شماره خودروبر کفی سراب باغ

خودروبر سراب باغ آراز امداد برای آسایش شما همشهریان عزیز در شهر زیبای بشرویهسراب باغ در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بالا ترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما حمل خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در سراب باغ انجام دهد.

خودرو بر سراب باغ

به آن دسته از یدک‌کش ها که دارای تجهیزات مکانیزه و مدرن هستند، خودرو بر گفته می‌شود. به طور کلی وظیفه خودروبر ها، حمل خودرو و جابجایی خودروها است. می‌توان خودروبر را برای یکی از جدیدترین تجهیزات حمل و نقل خودرو محسوب کرد.

به طور کلی اگر قصد دارید خودروهای خود را به به سادگی و بهترین شکل جابجا کنید، بهترین اقدام تماس با خودرو بر آراز امداد است. زیرا خودروبرها می‌توانند، با حداقل آسیب خودروها را جابجا کنند.

تعرفه یدک کش خودرو

تعرفه آراز امداد به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل مهم در محاسبه هزینه امدادرسانی، فاصله‌ای است که تیم امدادی تا رسیدن به خودروی شما طی می‌کنند مسافت رفت و مسافت برگشت در محاسبه این قیمت تاثیرگذار هستند.

ممکن است در برخی شرایط جاده ای و یا فصلی نیز تعرفه امداد خودرو اندکی متفاوت باشد. به علاوه، هزینه قطعات تعویض شده و همچنین اجرت کار نیز به این قیمت افزوده می‌شود و عملا جزو هزینه امداد خودرو محاسبه می شوند.


بهترین نحو حمل ماشین را از ما بخواهید


ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق سراب باغ را بصورت 24 ساعت شبانه روز پوشش می دهد. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.


شماره خودروبر سراب باغ

09192185066