خودروبر آبدانان | شماره یدک کش آبدانان

خودروبر آبدانان | شماره یدک کش آبدانان

خودروبر و یدک کش آراز امداد در آبدانان با حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثری دارد. می بایست در هنگام حمل خودرو با خودروبر نهایت دقت به کار گرفته شود تا مشکلی برای ماشین پیش نیاید.

یدک کش آراز امداد توانسته است بدون بروز هیچ گونه مشکلی، خودرو ها را به مقصد برساند. وجود سیستم بازرسی، انتقادات و شکایات و قدردانی باعث شده است حمل خودرو مطمئن تر از سایر شرکت ها صورت بگیرد.

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم . در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با خودروبر آراز امداد در آبدانان در سراسر کشور تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند.


تلفن تماس خودروبر آبدانان : 09192185066


خودروبر آبدانان

خودروبر آراز امداد در آبدانان با بیش از یک دهه ارائه خدمات امداد جاده ای در 7 روز هفته و بصورت 24 ساعته در سراسر کشور انواع خدمات امدادی همچون تعمیر در محل، جابجایی انواع خودرو بصورت یدک کش و کفی خودروبر، ارسال مکانیک سیار در آبدانان، امداد باتری، پمپ بنزین سیار و پنچرگیری سیار برای انواع خودرو همچون پژو، سمند، ام وی ام، برلیانس، هیوندا، کیا، جک و … را با بالاترین کیفیت  و بر اساس نرخ مصوب اتحادیه ارائه می دهد.

خدمات خودروبر آبدانان

 1. امداد رسانی توسط GPS
 2. بهترین کیفیت امداد رسانی
 3. امداد گران متخصص و متعهد
 4. امداد رسانی شبانه روزی در آبدانان
 5. سرعت در خدمت سانی و امداد رسانی
 6. بیشترین تعداد امداد گر در کشور
 7. خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 8. تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط شهر آبدانان

یدک کش آبدانان

حمل خودرو شما به وسیله کفی خودرو و تریلی حمل ماشین به صورت تخصصی در سراسر آبدانان

همچنین حمل ماشین از مبدا آبدانان به سایر استان ها و شهرستان های کشور با بیمه و بارنامه دولتی از دیگر خدمات ماست.

ما میتوانیم با ارائه خدمات حمل ماشین وسیله نقلیه شمارا به بهترین نحو جابجا کنیم و بدون کوچک ترین آسیبی به مقصد مورد نظر برسانیم

یدک کش آبدانان

انواع یدک کش

یدک کش: بیشتر مناسب حمل و نقل درون شهری است و برای خارج از شهر کاربرد بسیار کمی دارد.

کفی خودروبر: مناسب درون شهر و خارج از شهر است و سلامت کامل وسیله نقلیه را در حین حمل تضمین می نماید.

تریلی خودروبر: باید حتما وسیله نقلیه امکان حرکت را داشته باشد تا وارد تریلی حمل ماشین نمود.

در کلیه روش ها برای مقاصد برون شهری از بیمه و بارنامه معتبر دولتی استفاده می گردد.

خودروبر شبانه روزی آبدانان

خودروبر آراز امداد قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است

 • امداد خودرو
 • خودروبر ماشین
 • حمل خودرو صفر
 •  جرثقیل حمل خودرو
 • حمل خودرو به آبدانان
 • نیسان خودرو بر آبدانان
 • خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک

دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …

یدک کش آبدانان برای آسایش شما همشهریان عزیز در آبدانان در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بالا ترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما حمل خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در آبدانان انجام دهد.

یدک کش آبدانان

در هر ساعتی از شبانه روز در آبدانان، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد فقط کافیست با شماره 09192185066 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس متخصص و باتجربه ما توضیح دهید.

امداد خودرو آبدانان

هزینه یدک‌کش آبدانان

تمامی هزینه‌ها و نرخ دستمزدهای تعمیرات سیار و یدک‌کشی خودرو در آبدانان، تحت نظارت اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتو سرویس، پارکینگ، کارواش و امدادخودرو تعيين شده و مطابق با آن انجام می‌گیرد.

در صورت نیاز به خدمات امداد خودرو، یدک کشی، تعمیر سیار، باتری به باتری و… در آبدانان، کافیست تا با امداد خودرو آبدانان تماس بگیرید.

چرا خودروبر آراز امداد؟

 • سرعت امداد رسانی این مجموعه بالا است. به این صورت که با یک تماس از جانب شما، پرسنل مربوطه سریعا به محل اعزام می شوند
 • خدمات این مجموعه به صورت 24 ساعته و شامل تمامی روزهای هفته می شود
 • قطعات و لوازم مورد استفاده تماما اورجینال و با کیفیت می باشند

جرثقیل خودرو در آبدانان

جرثقیل حمل خودرو در آبدانان شامل جرثقیل کفی دکل دار ، جرثقیل خودرو سوار ، جرثقیل نیسان دکل دار ، جرثقیل نیسان زنجیری ، نیسان چرخگیر جرثقیل مکانیزه و جرثقیل نیسان اسگیت دار همچنین تعمیرکار و مکانیک انواع خودرو های داخلی و خارجی فعالیت دارد. سرلوحه فعالیت و خدمات شرکت یدک کش آراز امداد، جلب رضایت مشتریان عزیز، با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، کمترین زمان ممکن و پائین ترین قیمت میباشد.

بهترین نحو حمل ماشین را از ما بخواهید

ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق آبدانان را بصورت 24 ساعت شبانه روز پوشش می دهد. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.


شماره خودروبر آبدانان

09192185066