خودروبر و امدادخودرو شبانه روزی ورکیان

خودروبر و امدادخودرو شبانه روزی ورکیان

امداد خودرو ورکیان معتبرترین شرکت‌ امداد خودرو در تمام مناطق شهر ورکیان زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. در صورتیکه خودروی شما به هر علتی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز می‌توانید با خودروبر ورکیان تماس حاصل نموده، تا با بهره گیری از نیروهای متخصص و جدیدترین سیستم های حمل و نقل و جابه جایی خودرو در سریعترین زمان و نازل ترین هزینه اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نماییم.

از اهداف اصلی خودروبر ورکیان ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودروبر ورکیان به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

شماره تماس خودروبر ورکیان

۰۹۳۶۱۳۶۳۳۹۸

امداد خودرو ورکیان

امداد خودرو ورکیان معتبرترین شرکت‌ امدادخودرویی در سمنان و شهر ورکیان زیر نظر اتحادیه امدادخودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امداد خودرو ورکیان ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.

امداد خودرو ورکیان یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو سمنان میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ورکیان در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

ما در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، آماده است تا انواع مختلف خدمات امدادی را در خدمت ‌شما متقاضیان عزیز قرار دهد. مهم نیست که چه ساعتی از شب یا روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌اید، امدادرسانان آراز امداد همواره حضور دارند و می‌توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

خودروبر ورکیان

ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی ، شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم . خودروبر ورکیان را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم .همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم .

خودروبر باید در بهترین زمان و سریع ترین موقع به شما برسد. در محل خودروی شما دارای تجهیزات لازم برای شما باشد. دارای بیمه باشد در صورت حمل خودرو شما سلامتی خودرو را تضمین کند در صورتی که نیاز شما باشد ما به نزدیک ترین مکانیک شما را میرسانیم کادر مجرب و گروهی حرفه ای و متخصص در حمل ماشین شما میباشد.

خدماتی که شرکت خودروبر ورکیان برای شما ارائه میدهد:

 1. حمل خودروهای صفر کیلومتر به مکان تعویض پلاک
 2. حمل خودروهای مسابقه
 3. حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه توسط خودروبر ورکیان

یدک کش شبانه روزی ورکیان

خودروی یدک‌کش ورکیان باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد ، همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و بهمین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.

تجهیزات لازم برای یدک کش‌ها شامل: زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است، با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.

امداد خودرو ورکیان

معرفی امداد خودرو ورکیان

امدادخودرو آراز امداد، با داشتن مجهزترین دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین با ارائه خدمات در تمام مناطق شهر ورکیان در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز تحت پوشش خود قرار داده است.

امداد خودرو ورکیان با سال ها تجربه در زمینه حمل خودرو و امدادرسانی در ورکیان و با مجهز ترین خدمات امداد خودرویی و کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خودروبر سراسری ورکیان

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد، بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل ماشین خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودروبر می شوند.

خودروبر ورکیان به منظور خدمت رسانی در حال فعالیت است. خودربر ورکیان همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل ماشین را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

جرثقیل ورکیان

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودروبری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودروبری، خودرو را یدک کشی می کند.

حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا می شود و گاها شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

هزینه امداد خودرو ورکیان

از فاکتورهای مهم برای مشخص کردن تعرفه خودروبر، نوع ماشین که حمل می شود است که باید متناسب با نوع ماشین درخواست ماشین خودروبر کنید.

در مسافت های طولانی برای حمل ماشین هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند . قیمت خدمات این گونه خودروبر شهرستان تا حدودی بیشتر است.

جرثقیل باید وزن ماشین را تحمل کند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیر های کوتاه و خودرو های سبک از جرثقیل نیسان استفاده می کنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام می شود:

 1. مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 2. استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودروبر هزینه متفاوتی دارد.
 3. یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 4. در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.

شماره تماس خودروبر و یدک کش ورکیان

۰۹۳۶۱۳۶۳۳۹۸

مکانیکی سیار

مکانیکی سیار از خدمات امداد خودرو ورکیان می باشد. امداد خودرو سیار آراز امداد با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اورجینال در محل تعویض می گردد.

خدمات خودروبر ورکیان

✍حمل خودرو به سراسر ایران

✍مجرب و متعهد

✍ارائه خدمات مشاوره رایگان

✍قابل اعتماد و با سابقه

✍استفاده از کادری مجرب و متعهد

✍سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات

✍بصورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد

✍در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد

چه زمانی به امداد خودرو نیاز دارید ؟

وقتی حین مسافرت هستید و یا در داخل شهر به صورت اتفاقی برای خودرو شما مشکلی رخ داده باشد سریعا به حل مشکل می پردازید گاها امکان دارد که تعمیر خودرو پیچیده بوده و از عهده شما برنیاید در این حین شما نیاز دارید به یک مکانیک خودرو که سریعا در محل خودرو شما حضور پیدا کرده و نسبت به تعمیر خودرو و در صورت نیاز به حمل خودرو به نزدیک ترین امداد خودرو یا مکانیکی خودرو منتقل بکند.

توصیه های ایمنی حمل خودرو ورکیان

 • از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه و بیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.
 • هرگز سوئیچ خودرو مجهزبه دزدگیر را داخل خودرو جا نگذارید، زیرا ممکن است درب ها قفل شود.
 • از رانندگی با خودرویی که صدای غیر عادی شنیده می شود جداً خودداری کنید.
 • پس از باز و بست درب رادیاتور از بسته شدن درب آن اطمینان حاصل نمایید.
 • هرگز خودرو را در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
 • هیچ گاه خودرویی که جوش آورده است یکباره خاموش نکنید.

خودروبر شبانه روزی ورکیان

شبانه روزی بودن هر گونه خدمات رسانی، یکی از مهمترین ویژگی های آن به حساب می آید و خودروبر شبانه روزی ورکیان نیز یکی از آنهاست. اگر در هر ساعات از شبانه روز، خودرو شما دچار مشکل شد، می توانید با خودروبر ورکیان به شماره ۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶ تماس بگیرید و از خدمات خودروبر شبانه روزی ما استفاده کنید.


در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در ورکیان و حومه دارید کافیست کلیک کنید.

۰۹۳۶۱۳۶۳۳۹۸

امدادخودرو ورکیان آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد.