خودروبر و یدک کش آهوانو | امدادخودرو آهوانو دامغان

خودروبر و یدک کش آهوانو | امدادخودرو آهوانو دامغان

خودروبر آهوانو (دامغان) معتبرترین شرکت‌ خودروبری در تمام مناطق شهر آهوانو زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم. خودروی ما دچار نقص فنی می شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم.

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو سراسری آراز امداد یا نزدیک ترین مرکز امداد رسانی خودرو بر است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

شماره تماس خودروبر آهوانو

09361363398

02333300923

حمل خودرو آهوانو

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد، بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل ماشین خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می كنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و يا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودروبر می شوند. خودروبر آهوانو به منظور خدمت رسانی در حال فعالیت است. خودربر آهوانو همواره سعی داشته است با بالا ترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل ماشین را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

امداد خودرو شبانه روزی آهوانو

امداد خودرو در دنیای امروز به امری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده که وظیفه راحتی و آسایش مردم را برعهده دارد. بر این اساس در کشور ما نیز نیاز به این امر باعث بوجود آمدن شرکت های متعدد امداد خودرو شده و امداد خودرو سمنان و آهوانو نیز بر آن شده تا وظیفه خود را در قبال امداد به خودرو های در جاده و خیابان مانده با نهایت وسواس برای راحتی و آسایش مردم انجام دهد.

خودروبر 24 ساعته آهوانو

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، حمل خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به آهوانو، حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی، خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید. ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم. خودروبر آهوانو را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم. همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالا ترین کیفیت کاری ارائه دهیم.

یدک کش

شبانه روزی بودن هر گونه خدمات رسانی، یکی از مهم ترین ویژگی های آن به حساب می آید و یدک کش شبانه روزی آهوانو نیز یکی از آنهاست. اگر در هر ساعات از شبانه روز، خودرو شما دچار مشکل شد، می توانید با تماس با امداد خودرو آهوانو به شماره 09361363398 از خدمات یدک کش خودرو شبانه روزی ما استفاده کنید.

امداد خودرو ۲۴ ساعته

ما در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، آماده است تا انواع مختلف خدمات امدادی را در خدمت ‌شما متقاضیان عزیز قرار دهد. مهم نیست که چه ساعتی از شب یا روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌اید. امداد رسانان آراز امداد همواره حضور دارند و می‌توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

شماره تماس امداد خودرو و یدک کش آهوانو (دامغان):

09361363398

مکانیکی سیار

مکانیکی سیار از خدمات امداد خودرو آهوانو می باشد. امدادخودرو سیار آراز امداد با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اورجینال در محل تعویض می گردد.

خودروبر آهوانو

خدمات خودروبر آهوانو

 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • مجرب و متعهد
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان
 • قابل اعتماد و با سابقه
 • استفاده از کادری مجرب و متعهد
 • سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 • به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد.
 • در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد.

هزینه حمل خودرو در آهوانو

از فاکتور های مهم برای مشخص کردن تعرفه خودروبر، نوع ماشین كه حمل می شود، است که باید متناسب با نوع ماشین درخواست ماشین خودروبر كنید.

در مسافت های طولانی برای حمل ماشین هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند. قیمت خدمات اين گونه خودروبر شهرستان تا حدودی بیشتر است.

جرثقیل باید وزن ماشین را تحمل كند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیر های کوتاه و خودرو های سبک از جرثقیل نیسان استفاده می كنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام می شود:

 1. فاصله بین مبدا و مقصد مهم ترین فاکتور محاسبه هزینه حمل خودرو می باشد.
 2. نوع خودرو و میزان ارزش خودرو برای صدور بیمه و بارنامه
 3. وضعیت خودرو وارداتی، داخلی، کلاسیک، تصادفی و خودرو های خاص و لاکچری
 4. نوع جاده مسیر مبدا تا مقصد مثل مناطق کوهستانی یا اتوبانی برون شهری قیمت حمل خودرو متغیر می باشد.

جرثقیل آهوانو

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودرو بری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت می گیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیر های بین شهری رایج تر است. زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت می کند. راحت تر از بقیه وسایل خودرو بری، خودرو را یدک کشی می کند. حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا می شود و گاهی شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار می گیرد.

یدک کش آهوانو

خودروی یدک‌ کش باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد. همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودرو ها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودرو هایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌ کشی مناسب دارند و به همین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.

تجهیزات لازم برای یدک کش‌ ها شامل: زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است. با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌ کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌ گیرند. لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.


آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد. در صورتی که نیاز به امداد خودرو، مکانیک سیار و یا خودروبر در آهوانو و حومه دارید. کافیست

کافیست با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

09361363398