خودروبر تبریز | شماره یدک کش تبریز

خودروبر تبریز | شماره یدک کش تبریز

خودروبر و یدک کش آراز امداد در تبریز با حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثری دارد. می بایست در هنگام حمل خودرو با خودروبر نهایت دقت به کار گرفته شود تا مشکلی برای ماشین پیش نیاید.

یدک کش آراز امداد توانسته است بدون بروز هیچ گونه مشکلی، خودرو ها را به مقصد برساند. وجود سیستم بازرسی، انتقادات و شکایات و قدردانی باعث شده است حمل خودرو مطمئن تر از سایر شرکت ها صورت بگیرد.

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم . در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با خودروبر تبریز در سراسر کشور تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

خودروبر تبریز

خودروبر آراز امداد در تبریز با بیش از یک دهه ارائه خدمات امداد جاده ای در 7 روز هفته و بصورت 24 ساعته در سراسرکشور انواع خدمات امدادی همچون تعمیر در محل، جابجایی انواع خودرو بصورت یدک کش و کفی خودروبر، ارسال مکانیک سیار در تبریز ، امداد باتری، پمپ بنزین سیار و پنچرگیری سیار برای انواع خودرو همچون پژو، سمند، ام وی ام، برلیانس، هیوندا، کیا، جک و … را با بالاترین کیفیت  و بر اساس نرخ مصوب اتحادیه ارائه می دهد.

خدمات خودروبر تبریز

 1. امداد رسانی توسط GPS
 2. بهترین کیفیت امداد رسانی
 3. امداد گران متخصص و متعهد
 4. امداد رسانی شبانه روزی در تبریز
 5. سرعت در خدمت سانی و امداد رسانی
 6. بیشترین تعداد امداد گر در کشور
 7. خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 8. تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط شهر تبریز

یدک کش تبریز

حمل خودرو شما به وسیله کفی خودرو و تریلی حمل ماشین به صورت تخصصی در سراسر تبریز

همچنین حمل ماشین از مبدا تبریز به سایر استان ها و شهرستان های کشور با بیمه و بارنامه دولتی از دیگر خدمات ماست.

ما میتوانیم با ارائه خدمات حمل ماشین وسیله نقلیه شمارا به بهترین نحو جابجا کنیم و بدون کوچک ترین آسیبی به مقصد مورد نظر برسانیم

یدک کش تبریز

 

انواع یدک کش

یدک کش: بیشتر مناسب حمل و نقل درون شهری است و برای خارج از شهر کاربرد بسیار کمی دارد.

کفی خودروبر: مناسب درون شهر و خارج از شهر است و سلامت کامل وسیله نقلیه را در حین حمل تضمین می نماید.

تریلی خودروبر: باید حتما وسیله نقلیه امکان حرکت را داشته باشد تا وارد تریلی حمل ماشین نمود.

در کلیه روش ها برای مقاصد برون شهری از بیمه و بارنامه معتبر دولتی استفاده می گردد.

خودروبر شبانه روزی تبریز

خودروبر آرازامداد قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است

 • امداد خودرو تبریز
 • خودروبر ماشین تبریز
 • حمل خودرو صفر تبریز
 •  جرثقیل حمل خودرو تبریز
 • حمل خودرو به از تبریز
 • نیسان خودرو بر تبریز
 • خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک

دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …

یدک کش تبریز برای آسایش شما همشهریان عزیز در تبریز در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بالا ترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما حمل خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در تبریز انجام دهد.

یدک کش تبریز

در هر ساعتی از شبانه روز در تبریز، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد فقط کافیست با شماره 09148279031 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس متخصص و باتجربه ما توضیح دهید

امداد خودرو تبریز

هزینه یدک‌کش تبریز

تمامی هزینه‌ها و نرخ دستمزدهای تعمیرات سیار و یدک‌کشی خودرو در تبریز ، تحت نظارت اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتو سرویس، پارکینگ، کارواش و امدادخودرو تعيين شده و مطابق با آن انجام می‌گیرد.

در صورت نیاز به خدمات امداد خودرو، یدک کشی، تعمیر سیار، باتری به باتری و… در تبریز،کافیست تا با امداد خودرو تبریز تماس بگیرید.


تلفن تماس خودروبر تبریز :

09148279031


چرا خودروبر آراز امداد؟

 • سرعت امداد رسانی این مجموعه بالا است. به این صورت که با یک تماس از جانب شما، پرسنل مربوطه سریعا به محل اعزام می شوند
 • خدمات این مجموعه به صورت 24 ساعته و شامل تمامی روزهای هفته می شود
 • قطعات و لوازم مورد استفاده تماما اورجینال و با کیفیت می باشند

جرثقیل خودرو در تبریز

جرثقیل حمل خودرو در تبریز شامل جرثقیل کفی دکل دار ، جرثقیل خودرو سوار ، جرثقیل نیسان دکل دار ، جرثقیل نیسان زنجیری ، نیسان چرخگیر جرثقیل مکانیزه و جرثقیل نیسان اسگیت دار همچنین تعمیرکار و مکانیک انواع خودرو های داخلی و خارجی فعالیت دارد. سرلوحه فعالیت و خدمات شرکت یدک کش آراز امداد، جلب رضایت مشتریان عزیز، با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، کمترین زمان ممکن و پائین ترین قیمت میباشد.

بهترین نحو حمل ماشین را از ما بخواهید

ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق  تبریز را بصورت 24 ساعت شبانه روز پوشش می دهد. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.


شماره خودروبر تبریز
09148279031