خودروبر و امداد خودرو آذرشهر – 09192185066

خودروبر و امداد خودرو آذرشهر – 09192185066

امداد خودرو و خودروبر آذرشهر با توجه به استفاده روز افزون از خودرو به ویژه خودروهای دارای تکنولوژی پیشرفته و مطابق با استانداردهای جهانی و گسترش شبکه جاده ای تا دورترین نقاط کشور و همچنین توسعه چشمگیر صنعت خودرو کشور ایجاد سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین اطمینان خاطر دارندگان خودرو و همچنین حمایت از حقوق مصرف کنندگان یک الزام ضروری و قطعی می باشد.

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم . در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو آذرشهر یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر آذرشهر است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

شماره تماس خودروبر آذرشهر

09192185066

امداد خودرو آذرشهر

امدادخودرو آذر شهر، دارای نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی در سراسر کشور میباشد که با داشتن مجهزترین دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین با ارائه خدمات در تمام مناطق آذرشهر در صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود قرار داده است.

امداد خودرو آذرشهر با سال ها تجربه در زمینه حمل خودرو در آذرشهر و با مجهزترین خدمات امداد خودرویی و کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خدمات امدادخودرو آذر شهر

 • قیمت مناسب کیفیت بی نظیر
 • در اسرع وقت در تمام نقاط آذرشهر
 •  پنچر گیری در بابک شهر
 •  تعویض شیلنگ آب
 • تعویض شیلنگ ترمز
 • تعویض ترموستات
 • تعویص تسمه تایم در محل
 •  تعویض لاستیک در محل
 •  تعویض لنت در محل

شماره خودروبر آذرشهر

گاهی در طول سفر به سمت مقصد مشکلی برای وسیله نقلیه ما پیش می آید که عاجز از تعمیر و راه اندازی مجدد آن می شویم. در این مواقع بهترین راه برای حل مشکل ارتباط و تماس با خودروبر تبریز و آذرشهر می باشد تا در سریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا حمل خودروی شما به نزدکی ترین مرکز امدادی نمایند.

خودرو بر آذرشهر ، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود. خدمات امداد خودرو آذرشهر می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

ویژگی های خودروبر آذرشهر

 • بهترین خودروبر باید در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما برساند
 • دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما باشد.
 • دارای بیمه خودرو باشد تا در صورت حمل و نقل خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
 • از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده بکند.
 • در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو برساند.
 • مجهز به جدید ترین خودرو های حمل خودرو باشد.
 • خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد باشد.

شماره تماس خودروبر آذرشهر

09192185066

خودرروبر آذرشهر

یدک کش آذر شهر

حمل خودروی با سیستم چرخ گیر بدون آسیب رسانی به خودرو، امداد رسانی به تمامی نقاط آذرشهر و حومه،خدمات شبانه روزی ،با نازلترین قیمت امدادخودرو آذرشهر جزوء ارزان ترین یدک کش ها ،در سطح اردبیل میباشد.

شرکت یدک کش امدادخودرو آذرشهر با بیش از ده سال سابقه در زمینه یدک کش و خدمات یدک کش آنلاین برای مشتریان آذرشهر و اطراف آذرشهر در حال امداد رسانی می باشد. خدمات یدک کش ما بصورت یدک کش خودرو شبانه روزی است، بطوری که در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید. ما آماده هستیم که شما را یاری رسانیم.

خدمات یدک کش خودرو آذرشهر

 • جابه جایی خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • جابه جایی خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • جابه جایی خودروهای مسابقه.
 • جابه جایی خودروهای تصادفی به مراکز بیمه.
 • جابه جایی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.

عوامل موثر بر هزینه خودروبر آذرشهر

 1. نوع و مدل خودروی شما ( لوکس- تصادفی- صفر- وارداتی- مسابقه ای و…). مثلا یک ماشین لوکس وارداتی قطعا با یک پراید داخلی تفاوت دارد. هم از لحاظ هزینه بهای ماشین . و هم از لحاظ بیمه.چون هر چه ارزش خودرو بالاتر باشد هزینه خودرو بر هم افزایش پیدا میکند.
 2. مقدار مسیر با محاسبه ی هر کیلومتر ( روستا – مناطق صعب العبور – زمان حمل و …).نوع خودروبر ی که برای حمل آن ماشین مناسب میباشد.

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

حمل خودرو آذرشهر

حمل‌خودرو آذرشهر به عنوان متخصص ارائه خدمات حمل خودرو ، همه روزه از تهران خدمات باربری و جابجایی انواع خودرو با کامیونت و تریلی حمل خودرو و کامیونت روباز را در اختیار شما قرار میدهد .

حمل‌خودرو از آذرشهر بصورت درب به درب با کمترین هزینه به شما ارائه میشود و پس از بارگیری در محل مورد نظر شما ، در محل مورد نظر در آذرشهر نیز خودرو بصورت صحیح و سالم تحویل میگردد .تمامی مناطق تبریز و آذرشهر همگی تحت پوشش خدمات خودرو آذرشهر به شهر های دیگر میباشند .

شماره امداد خودرو و خودروبر در آذرشهر

نوع خدمات شماره امداد
امداد خودرو آذرشهر 09192185066
خودروبر آذرشهر 09190105066

جرتقیل خودرو

خدمات جرتقیل ارزان برای حمل ماشین ها و… در آذرشهر جرتقیل وجدانی مدت زمان طولانی است که آماده هرگونه خدمات در زمینه لیفتینگ را دارد با قیمت کاملا مناسب و ارزان در خدمت شما عزیزان است.

ماشین ها فقط در جادهای صاف دچار خرابی نمی شوند، گاهی آنها در چاله و گودال ها میفتند، اینجا باید شما آگاه باشید که با جرثقیل خودرو تماس بگیرید، که در ابتدا شما را از گودال خارج میکنیم سپس شما را با جرثقیل خودروبر جابجا می کنیم.

جرثقیل خودرو یکی از خدمات حرفه ای امداد خودروی آذرشهر می باشد. ما به شما تضمین می دهیم بهترین قیمت و مختصص ترین نیروها به همراه تجهیزات مدرن برای شما ارسال خواهیم کرد.

 • سرعت بسیار بالا در در رسیدن به شما
 • تجهیزات حرفه ای جرثقیل ماشین و خودرو در سراسر آذرشهر
 • نیروی متخصص و مطمن برای خدمت رسانی عالی به شما
 • هزینه مناسب و ارزان ترین جرثقیل خودروی آذرشهر

نیسان جرثقیل

با نیسان جرثقیل آذرشهر دیگر در هیچ جای آذرشهر و اطراف آن تنها نیستید، نیسان تهران  ماشین شما را براحتی بوکسل میکند. شما در هر زمان از طی شبانه روز مي‌توانيد با شماره نیسان جرثقیل 09192185066 امداد خودرو آذرشهر تماس حاصل نمایید.

خدمات نیسان جرثقیل این روزها به شدت کارآمد شده است، چراکه این ماشین های جرثقیل نیسان، دارای جرثقیل و چرخگیر می باشد که هم برای خارج کردن ماشین و هم جابجایی خودرو بسیار عالی می باشد. بدون هیچ آسیبی خودرو خود را به تیم کارآزموده ما بسپارید.

نیسان جرثقیل آذرشهر یکی از ارزان ترین و مطمن ترین امداد خودرو در سطح آذرشهر می باشد. تجهیزات مدرن همراه با نیروهای متخصص این شرکت را تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های امداد خودرو کرده است.

 1. تجهیزات مدرن و بروز نیسان جرثقیل
 2. نیروهای متخصص و فنی
 3. ارائه خدمات شبانه روزی نیسان جرثقیل

شماره تماس امداد خودرو و خودروبر آذرشهر

09192185066