امداد خودرو و خودروبر آستارا – ۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

امداد خودرو و خودروبر آستارا – ۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

امداد خودرو آستارا معتبرترین شرکت‌ خودروبری در تمام مناطق شهر آستارا زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد.در صورتیکه خودروی شمابه هر علتی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز می‌توانید با خودرو بر آستارا تماس حاصل نموده، تا با بهره گیری از نیروهای متخصص و جدیدترین سیستم های حمل و نقل و جابه جایی خودرو در سریعترین زمان و نازل ترین هزینه اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نماییم.

خودروبر که در واقع نسل جدیدی از تجهیزات حمل خودرو محسوب می‌شود توانسته به دلیل تأمین امنیت خودرو و پایین‌ ‎آوردن احتمال آسیب آن در حین حمل به عنوان روشی مناسب و جایگزین روش‌‎های قدیمی انتخاب شود. از این‌رو استفاده از این روش حمل خودرو نسبت به روش‎‌های قدیمی و حمل با یدک‎‌کش‎‌ها ارجحیت داشته و ‎‌می‌تواند مزایای متعددی را برای صاحبان خودرو به همراه داشته باشد

از اهداف اصلی خودروبر آستارا ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات امداد خودرو آستارا به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

شماره تماس امداد خودرو آستارا

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

امدادخودروبر باید در بهترین زمان و سریع ترین موقع به شما برسد ، در محل خودروی شما دارای تجهیزات لازم برای شما باشد. دارای بیمه باشد در صورت حمل خودرو شما سلامتی خودرو را تضمین کند در صورتی که نیاز شما باشد ما به نزدیک ترین مکانیک شما را میرسانیم کادر مجرب و گروهی حرفه ای و متخصص در حمل ماشین شما میباشد.

خدمات شرکت خودروبر

 1. حمل خودروهای صفر کیلومتر به مکان تعویض پلاک
 2. حمل خودروهای مسابقه
 3. حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه توسط خودروبر آستارا

خودرو بر آستارا

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل ،حمل خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به آستارا،حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی،خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید .ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی ،شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم .خودروبر آستارا را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم .همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم .

امداد خودرو شبانه روزی آستارا

شرکت امداد خودرو آراز در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، آماده است تا انواع مختلف خدمات امدادی را در خدمت ‌شما متقاضیان عزیز قرار دهد. مهم نیست که چه ساعتی از شب یا روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌اید، امدادرسانان آراز امداد همواره حضور دارند و می‌توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند

یدک کش شبانه روزی آستارا | ۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

خودروی یدک‌کش باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد ، همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و بهمین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.

تجهیزات لازم برای یدک کش‌ها شامل: زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است، با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.

معرفی امداد خودرو

خودروبر آراز امداد ، با داشتن مجهزترین دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین با ارائه خدمات در تمام مناطق استان آستارا در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز تحت پوشش خود قرار داده است.

خودروبر آراز امداد با سال ها تجربه در زمینه حمل خودرو در آستارا و با مجهز ترین خدمات امداد خودرویی و کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خودروبر آستارا

جرثقیل آستارا

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودروبری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودروبری، خودرو را یدک کشی می کند. حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا می شود و گاها شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت خودروبری

از فاکتورهای مهم برای مشخص کردن تعرفه خودروبر، نوع ماشین که حمل می شود است که باید متناسب با نوع ماشین درخواست ماشین خودروبر کنید.

در مسافت های طولانی برای حمل ماشین هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند . قیمت خدمات این گونه خودروبر شهرستان تا حدودی بیشتر است.

جرثقیل باید وزن ماشین را تحمل کند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیر های کوتاه و خودرو های سبک از جرثقیل نیسان استفاده می کنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام می شود:

✍مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
✍استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودروبر هزینه متفاوتی دارد.
✍یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
✍در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

مکانیکی سیار

مکانیکی سیار از خدمات امداد خودروآستارامی باشد. امداد خودرو سیار آراز امداد با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اورجینال در محل تعویض می گردد.

امداد آستارا

خدمات خودروبر آستارا

 1. حمل خودرو به سراسر ایران
 2. مجرب و متعهد
 3. ارائه خدمات مشاوره رایگان
 4. قابل اعتماد و با سابقه
 5. استفاده از کادری مجرب و متعهد
 6. سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 7. بصورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد.
 8. در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد.

توصیه های ایمنی حمل خودرو آستارا

 • از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه و بیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.
 • هرگز سوئیچ خودرو مجهزبه دزدگیر را داخل خودرو جا نگذارید، زیرا ممکن است درب ها قفل شود.
 • از رانندگی با خودرویی که صدای غیر عادی شنیده می شود جداً خودداری کنید.
 • پس از باز و بست درب رادیاتور از بسته شدن درب آن اطمینان حاصل نمایید.
 • هرگز خودرو را در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
 • هیچ گاه خودرویی که جوش آورده است یکباره خاموش نکنید.

خودروبر سراسری

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد، بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل ماشین خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودروبر می شوند. خودروبر آستارا به منظور خدمت رسانی در حال فعالیت است. خودربر آستارا همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل ماشین را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

خودروبر شبانه روزی

شبانه روزی بودن هر گونه خدمات رسانی، یکی از مهمترین ویژگی های آن به حساب می آید و خودروبر شبانه روزی آستارا نیز یکی از آنهاست. اگر در هر ساعات از شبانه روز، خودرو شما دچار مشکل شد، می توانید با خودروبر آستارا به شماره ۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶ تماس بگیرید و از خدمات خودروبر شبانه روزی ما استفاده کنید.

نحوه درخواست ماشین از امداد خودرو آراز

دریافت مشاوره قطعاً به شما کمک می کند تا برای خودروبر متناسب با نیازهای شما اقدام کنید.همانطور که می دانید خودروهای ارزان قیمت انواع مختلفی دارند. که هر کدام هدف متفاوتی دارند و برای شرایط خاصی تعریف شده اند.بنابراین با قبول مشاوره ارائه دهنده خدمات می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.


 در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در آستارا و حومه دارید کافیست کلیک کنید

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد.

امداد خودرو و خودروبر اردبیل

یدک کش و امداد ۱۸۹۳ اردبیل