خودروبر و امداد خودرو صومعه سرا – ۰۹۱۹۷۸۳۹۱۸۸

خودروبر و امداد خودرو صومعه سرا – ۰۹۱۹۷۸۳۹۱۸۸

خودروبر و امداد خودرو صومعه سرا معتبرترین شرکت‌ خودروبری در تمام مناطق شهر صومعه سرا زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. در صورتیکه خودروی شما به هر علتی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز می‌توانید با خودرو بر صومعه سرا تماس حاصل نموده، تا با بهره گیری از نیروهای متخصص و جدیدترین سیستم های حمل و نقل و جابه جایی خودرو در سریعترین زمان و نازل ترین هزینه اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نماییم.

از اهداف اصلی خودروبر صومعه سرا ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودروبر صومعه سرا به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

شماره تماس امداد خودرو صومعه سرا

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر شبانه روزی صومعه سرا

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل ،حمل خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به صومعه سرا ،حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی،خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید . ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی ،شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم . خودروبر صومعه سرا را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم .همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم .

خودروبر باید در بهترین زمان و سریع ترین موقع به شما برسد. در محل خودروی شما دارای تجهیزات لازم برای شما باشد. دارای بیمه باشد در صورت حمل خودرو شما سلامتی خودرو را تضمین کند در صورتی که نیاز شما باشد ما به نزدیک ترین مکانیک شما را میرسانیم کادر مجرب و گروهی حرفه ای و متخصص در حمل ماشین شما میباشد.

خدمات شرکت خودروبر صومعه سرا

 1. حمل خودروهای صفر کیلومتر به مکان تعویض پلاک
 2. حمل خودروهای مسابقه
 3. حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه توسط خودروبر صومعه سرا

امداد خودرو صومعه سرا

امداد خودرو صومعه سرا در جهت بهینه سازی کیفیت سرویس های خودرو شما مشتری گرامی، خود را ملزم به استفاده از لوازم یدکی اصلی خودرو می داند. اعتماد مشتری، افتخار گروه ما امداد خودرو صومعه سرا ، خود را موظف میداند با دادن سرویس های تخصصی با بهترین کیفیت و بیشترین سرعت اعتماد هر چه بیشتر مشتریان خود را جلب نماید.

ما در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، آماده است تا انواع مختلف خدمات امدادی را در خدمت ‌شما متقاضیان عزیز قرار دهد. مهم نیست که چه ساعتی از شب یا روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌اید، امدادرسانان آراز امداد همواره حضور دارند و می‌توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

خدمات امداد خودرو صومعه سرا

 1. امدار رسانی سریع در منطقه صومعه سرا
 2. باتری به باتری کردن
 3. تعمیرات جاده ای
 4. سوخت رسانی
 5. تنظیم لنت
 6. تنظیم موتور

شرح خدمات امداد خودرو چیست؟

عوامل زیادی می تواند سبب شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع عیب شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع عیب خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

شما می توانید از این خدمات درب منزل و یا در هر محلی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید. خودرویی که امداد خودرو از آن استفاده می کند یدک کش بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن برای حمل خودروی خود تا نزدیک ترین یا بهترین تعمیرگاه مدنظرتان استفاده کنید.

یدک کش صومعه سرا

یدک کش صومعه سرا ، به عنوان یکی از خدمات حمل و نقل خودرو، به منظور حمایت در مواقع اضطراری و راه‌اندازی سریع خودرو استفاده می‌شود. این خدمت به شما امکان می‌دهد در مواقعی که خودروی شما در مسیر دچار مشکل می‌شود، به سرعت راه‌اندازی شود و به مقصد خود برسید.

خودروی یدک‌کش باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد ، همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و بهمین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.

تجهیزات لازم برای یدک کش‌ها شامل: زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است، با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.

شماره یدک کش خودرو صومعه سرا

جابجایی و حمل خودروهای لوکس و معمولی را در کلیه ی نقاط شهر صومعه سرا و حومه آن می توانید از مجموعه یدک کش صومعه سرا بخواهید. پس از تماس با یدک کش صومعه سرا ، نیروهای متخصص ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و با تجهیزات حمل خودرو متناسب با نوع خودرو، اتومبیل شما را بدون بروز هیچ گونه مشکلی تا مقصد حمل می کنند.

هر یک از یدک کش ها توانایی حمل خودروهایی با وزن های مشخصی را دارند، از این جهت در هنگام تماس گیری با یدک کش صومعه سرا حتما نوع خودروی خود و شدت آسیب های وارد شده به آن ها را عنوان کنید. یدک کش ها به صورت کامیونی، زنجیری، بلند کننده چرخ، می توانند انواع خودروها را حمل کنند. در صورتی که قصد دارید از خدمات مکانیکی خودرو در صومعه سرا بهره مند شوید، می توانید با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ تماس بگیرید.

شماره تماس امدادخودرو صومعه سرا

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

امدادخودرو صومعه سرا

جرثقیل صومعه سرا

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودروبری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودروبری، خودرو را یدک کشی می کند. حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا می شود و گاها شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

مکانیکی سیار

مکانیکی سیار از خدمات امداد خودرو صومعه سرا می باشد. امداد خودرو سیار صومعه سرا با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اورجینال در محل تعویض می گردد.

حمل خودرو در صومعه سرا

ما میتوانیم با ارائه خدمات حمل ماشین وسیله نقلیه شمارا به بهترین نحو جابجا کنیم و بدون کوچک ترین آسیبی به مقصد مورد نظر برسانیم. موارد مهم در بهترین روش حمل ماشین که نادیده گرفته می شوند. بهترین روش حمل ماشین در این زمان کفی متحرک است پس خیلی مهم و مرتبط است که در زمان تماس و درخواست خدمت در خودروبر حتما نوع ماشین را درست عنوان کنید.

زیرا تیم متخصص و نیروهای با تجربه در خودروبر صومعه سرا ، طبق گفته های شما خود را تجهیز کرده به محل حادثه و یا درخواست حمل ماشین می آیند. پس در اعلام نوع خرابی ماشین و یا به طور عام تقاضای حمل ماشین هایتان حتما نوع ماشین و مشکل آن را به طور کامل ذکر نمایید.

با عنایت به اینکه تمامی خدمات تعمیر در جاده را نمیتوان پوشش داد تمامی امداد خودروها یک تعداد کمی از تعمیرات سیار را خدمت رسانی میکنند. اگر اشکال ماشین عمیق و قابل خواباندن ماشین باشد باید آن را حمل کنند. که در هر صورت در بهترین روش حمل ماشین باید حمل مخصوص حمل ماشین شما باشد پس نوع ماشین خیلی مهم است.

توصیه های ایمنی حمل خودرو صومعه سرا

 • از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه و بیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.
 • هرگز سوئیچ خودرو مجهزبه دزدگیر را داخل خودرو جا نگذارید، زیرا ممکن است درب ها قفل شود.
 • از رانندگی با خودرویی که صدای غیر عادی شنیده می شود جداً خودداری کنید.
 • پس از باز و بست درب رادیاتور از بسته شدن درب آن اطمینان حاصل نمایید.
 • هرگز خودرو را در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
 • هیچ گاه خودرویی که جوش آورده است یکباره خاموش نکنید.

خودروبر سراسری صومعه سرا | ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد، بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل ماشین خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودروبر می شوند. خودروبر رشت و صومعه سرا به منظور خدمت رسانی در حال فعالیت است. خودربر صومعه سرا همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل ماشین را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

هزینه خودروبر صومعه سرا

از فاکتورهای مهم برای مشخص کردن تعرفه خودروبر، نوع ماشین که حمل می شود است که باید متناسب با نوع ماشین درخواست ماشین خودروبر کنید.

در مسافت های طولانی برای حمل ماشین هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند . قیمت خدمات این گونه خودروبر شهرستان تا حدودی بیشتر است.

جرثقیل باید وزن ماشین را تحمل کند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیر های کوتاه و خودرو های سبک از جرثقیل نیسان استفاده می کنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام می شود:

✍مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
✍استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودروبر هزینه متفاوتی دارد.
✍یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
✍در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.

خدمات خودروبر صومعه سرا

✍حمل خودرو به سراسر ایران

✍مجرب و متعهد

✍ارائه خدمات مشاوره رایگان

✍قابل اعتماد و با سابقه

✍استفاده از کادری مجرب و متعهد

✍سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات

✍بصورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد

✍در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد

خودروبر شبانه روزی صومعه سرا

شبانه روزی بودن هر گونه خدمات رسانی، یکی از مهمترین ویژگی های آن به حساب می آید و خودروبر شبانه روزی صومعه سرا نیز یکی از آنهاست. اگر در هر ساعات از شبانه روز، خودرو شما دچار مشکل شد، می توانید با خودروبر صومعه سرا به شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ تماس بگیرید و از خدمات خودروبر شبانه روزی ما استفاده کنید.


همچنین بخوانید :

خودروبر و یدک کش بندر انزلی

امداد خودرو و یدک کش لنگرود

خودروبر و امداد خودرو تالش

یدک کش و امدادخودرو لاهیجان

خودروبر و امدادخودرو آستارا


در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در صومعه سرا و حومه دارید کافیست کلیک کنید

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد.