خودروبر و امداد خودرو گلسار – 09192185066

خودروبر و امداد خودرو گلسار – 09192185066

خودروبر گلسار یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای خودروبر در گلسار و تمامی نقاط کشور میباشد. ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کرده و هرچه بیشتر مطالعه نمایند.

خودروبر سراسری از جمله خودرو بر های خوب در گلسار به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو گلسار بهره گرفته است.

شماره تماس خودروبر گلسار

09192185066

امدادخودرو گلسار

امداد خودرو گلسار در استان البرز معتبرترین کارشناسان با کیفیت ترین خدمات حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور با بیمه و بارنامه رسمی، در امداد خودرو گلسار اعزام مکانیک سیار در محل با لوازم یدکی دیاگ بصورت شبانه روزی، مکانیک سیار استان البرز بهترین و حرفه ای ترین تیم مکانیک سیار گلسار در اختیار امداد خودرو گلسار می باشد مجهز به مجتمع تعمیرگاهی، صافکاری ، نقاشی ، مکانیکی ، تنظیم موتور، کلیدساز و تراشکار با کادری متخصص ، مجرب و متعهد

خدمات امدادخودرو گلسار

 1. حمل خودرو با بیمه نامه رسمی‌ به تمام نقاط استان
 2. تعمیر خودرو در محل به صورت شبانه روزی
 3. حمل خودروهای لوکس با رعایت اصول مربوطه
 4. حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
 5. تعمیر خودرو و لوازم یدکی سیار در محل
 6. بهترین و مجهزترین امدادخودرو در استان

خودروبر گلسار

تیم خودروبر گلسار آماده‌ست تا انواع خودروهای سنگین، نیمه سنگین و سواری رو با برخورداری از نیروها و کادری متخصص با استفاده از دستگاه‌های به روز برای شما متقاضیان محترم در هر کجای البرز حمل و جابه‌جا کنه. خودروبرها یکی از مطمئن ترین و ایمن ترین روش‌ها برای جابه‌جایی خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین به شمار می‌رن و در دو نوع خودروبر تکی و چند ظرفیته مورد استفاده قرار می‌گیرن.

خودروبر کامیونت یا تکی یکی از اولین ماشین‌های خودروبری هستن که برای حمل و جابه‌جایی خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرن و برای حمل خودرو در شهر به کار می‌رن. در صورتی که تریلی خودروبر چند ظرفیه برای حمل چندین خودرو مناسب هستند و قابلیت جابه‌جایی ۶ الی ۸ خودرو رو دارن و فقط برای حمل خودرو بین شهری استفاده می‌شن.

اگه خودروتون در طی مسیر و در حال حرکت به سوی مقصد دچار نقص فنی شد و یا از کار افتاد، به طوری که به علت عدم برخورداری از تجهیزات کافی و مخصوص امکان راه اندازی مجدد اون از عهده‌تون برنمی‌اومد، کافیه تا با ما در تیم خودروبر گلسار به شماره 09192185066 تماس بگیرین.

خدمات خودروبر گلسار

خدمات خودروبر گلسار شامل موارد زیر می شود:

1. حمل خودروی خراب به تعمیرگاه های معتبر..

2. حمل خودرو به مراکز بیمه.

3. حمل خودرو برای تعویض پلاک.

4. حمل خودرو مسابقه ای.

امداد خودرو و خودروبر گلسار

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو گلسار استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

انواع خدمات تعمیر خودرو در آراز امداد

این خدمات همگی در محل شما انجام می‌شن و دیگه نیازی به رفت و آمد در سطح شهر نخواهید داشت. از جمله خدمات تعمیر خودروی آچاره می‌تونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مکانیکی: این خدمت شامل تعمیر انواع خودروها با برندهای متفاوت از جمله پراید، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، تیبا، سمند، دنا و … می‌شه.
 • برق و باتری: این سرویس شامل انواع خدماتیه که به برق و باتری خودرو از جمله خرابی باتری یا دشارژ شدن اون مربوط ‌می‌شه.
 • تعویض شمع و وایر: برای کارآیی بهتر موتور، تعویض شمع و وایر باید به صورت دوره‌ای انجام بشه.
 • تعویض لنت ترمز: یکی از مهم‌ترین سیستم‌های خودرو شما، سیستم ترمزه و برای ایمنی شما و سرنشینان خودرو باید عملکرد درستی داشته باشه. تعویض لنت ترمز یکی از اساسی‌ترین خدمات خودرو محسوب می‌شه.

یدک کش گلسار

شماره خودروبر گلسار

09192185066

حمل خودرو از گلسار به کرج

اگر نیاز به حمل خودرو شامل جرثقیل، کفی، خودروبر یا یدک کش در گلسار در هر ساعت شبانه روز دارید می توانید با شرکت امداد خودرو و حمل خودرو گلسار 09192185066 تماس بگیرید. شرکت حمل خودرو گلسار یک شرکت امدادی دارای مجوز رسمی از اتحادیه است و دارای بیش از ۱۰۰ خودرو بر، یدک کش ، کفی و امدادگر در تمامی مناطق گلسار و استان است.

شرکت حمل خودرو کرج و گلسار به صورت شبانه روزی ۲۴ ساعته از موقیت یاب ها و امدادگران خود نزدیکترین امداد رسان را به شما ارسال می کند. ما تمام خدمات امداد خودرو توسط یدک کش را به صورت کامل با ضمانت و هزینه مصوب اتحادیه انجام می دهیم.

درصورت عدم امکان راه اندازی خودرو در محل ، حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط ناوگان امدادی در طول ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.‏ با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، ناوگان حمل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودرو بر، عملیات امداد رسانی و حمل را در سطح استانداردهای جهانی انجام می دهند.‏

اهداف مجموعه حمل خودرو

 • افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امدادخودرو گلسار
 • آسودگی خیال مشتریان از بابت خودروهای خود
 • ارایه خدمات متنوع خودروبری به کاربران در سراسر ایران
 • ارایه خدمات لوکس حمل خودرو در گلسار برای کاربران
 • مکانیکی سیار و تعمیرات وسایل نقلیه مشتریان
 • خدمات فنی خودروهای لوکس و گران قیمت در جاده های کشور
 • عدم پرداخت هزینه های اضافی از بابت ماشین بر و حمل ماشین توسط مشتری
 • مشاوره فنی خودرویی و مشکلات خودرویی به مشتریان عزیز
 • اعزام و حمل خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه های معتبر در سطح شهر

یدک کش گلسار

جابجایی و حمل خودروهای لوکس و معمولی را در کلیه ی نقاط شهر گلسار و حومه آن می توانید از مجموعه امداد خودرو گلسار بخواهید. پس از تماس با امداد خودرو گلسار، نیروهای متخصص ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و با تجهیزات حمل خودرو متناسب با نوع خودرو، اتومبیل شما را بدون بروز هیچ گونه مشکلی تا مقصد حمل می کنند.

هر یک از یدک کش ها توانایی حمل خودروهایی با وزن های مشخصی را دارند، از این جهت در هنگام تماس گیری با امداد خودروی گلسار حتما نوع خودروی خود و شدت آسیب های وارد شده به آن ها را عنوان کنید. یدک کش ها به صورت کامیونی، زنجیری، بلند کننده چرخ، می توانند انواع خودروها را حمل کنند. در صورتی که قصد دارید از خدمات مکانیکی خودرو در گلسار بهره مند شوید، می توانید با شماره 09192185066 تماس بگیرید.

قیمت خودروبر گلسار

قیمت خودروبر در گلسار به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت گلسار محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 • و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود.

یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه خودرو بر سراسری در گلسار، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

شماره امدادخودرو گلسار

09192185066

ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق گلسار را بصورت 24 ساعت شبانه روز پوشش می دهد. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد . در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای گلسار و حومه دارید کافیست با شماره 09192185066 تماس بگیرید .