خودروبر و امداد خودرو اشتهارد – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر و امداد خودرو اشتهارد – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

امداد خودرو و خودروبر اشتهارد با توجه به استفاده روز افزون از خودرو به ویژه خودروهای دارای تکنولوژی پیشرفته و مطابق با استانداردهای جهانی و گسترش شبکه جاده ای تا دورترین نقاط کشور و همچنین توسعه چشمگیر صنعت خودرو کشور ایجاد سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین اطمینان خاطر دارندگان خودرو و همچنین حمایت از حقوق مصرف کنندگان یک الزام ضروری و قطعی می باشد.

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم .

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو اشتهارد یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر اشتهارد است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

شماره تماس خودروبر اشتهارد

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

امداد خودرو اشتهارد

امدادخودرو اشتهارد، دارای نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی در سراسر کشور میباشد که با داشتن مجهزترین دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین با ارائه خدمات در تمام مناطق اشتهارد در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز تحت پوشش خود قرار داده است.

امداد خودرو اشتهارد با سال ها تجربه در زمینه حمل خودرو در اشتهارد و با مجهزترین خدمات امداد خودرویی و کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خدمات امدادخودرو اشتهارد

 • قیمت مناسب کیفیت بی نظیر
 • در اسرع وقت در تمام نقاط اشتهارد
 •  پنچر گیری در بابک شهر
 •  تعویض شیلنگ آب
 • تعویض شیلنگ ترمز
 • تعویض ترموستات
 • تعویص تسمه تایم در محل
 •  تعویض لاستیک در محل
 •  تعویض لنت در محل

شماره خودروبر اشتهارد

گاهی در طول سفر به سمت مقصد مشکلی برای وسیله نقلیه ما پیش می آید که عاجز از تعمیر و راه اندازی مجدد آن می شویم. در این مواقع بهترین راه برای حل مشکل ارتباط و تماس با خودروبر کرج و اشتهارد می باشد تا در سریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا حمل خودروی شما به نزدکی ترین مرکز امدادی نمایند.

خودرو بر اشتهارد ، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود. خدمات امداد خودرو اشتهارد می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

ویژگی های خودروبر اشتهارد

 • بهترین خودروبر باید در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما برساند
 • دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما باشد.
 • دارای بیمه خودرو باشد تا در صورت حمل و نقل خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
 • از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده بکند.
 • در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو برساند.
 • مجهز به جدید ترین خودرو های حمل خودرو باشد.
 • خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد باشد.

شماره خودروبر اشتهارد

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودرروبر اشتهارد

یدک کش اشتهارد

حمل خودروی با سیستم چرخ گیر بدون آسیب رسانی به خودرو، امداد رسانی به تمامی نقاط اشتهارد و حومه ، خدمات شبانه روزی ،با نازلترین قیمت امدادخودرو اشتهارد جزوء ارزان ترین یدک کش ها ، در سطح البرز میباشد.

شرکت یدک کش امدادخودرو اشتهارد با بیش از ده سال سابقه در زمینه یدک کش و خدمات یدک کش آنلاین برای مشتریان اشتهارد و اطراف اشتهارد در حال امداد رسانی می باشد. خدمات یدک کش ما بصورت یدک کش خودرو شبانه روزی است، بطوری که در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید. ما آماده هستیم که شما را یاری رسانیم.

خدمات یدک کش خودرو اشتهارد

 • جابه جایی خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • جابه جایی خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • جابه جایی خودروهای مسابقه.
 • جابه جایی خودروهای تصادفی به مراکز بیمه.
 • جابه جایی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.

عوامل موثر بر هزینه خودروبر اشتهارد

 1. نوع و مدل خودروی شما ( لوکس- تصادفی- صفر- وارداتی- مسابقه ای و…). مثلا یک ماشین لوکس وارداتی قطعا با یک پراید داخلی تفاوت دارد. هم از لحاظ هزینه بهای ماشین . و هم از لحاظ بیمه.چون هر چه ارزش خودرو بالاتر باشد هزینه خودرو بر هم افزایش پیدا میکند.
 2. مقدار مسیر با محاسبه ی هر کیلومتر ( روستا – مناطق صعب العبور – زمان حمل و …).نوع خودروبر ی که برای حمل آن ماشین مناسب میباشد.

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

حمل خودرو اشتهارد

حمل‌خودرو اشتهارد به عنوان متخصص ارائه خدمات حمل خودرو ، همه روزه از تهران خدمات باربری و جابجایی انواع خودرو با کامیونت و تریلی حمل خودرو و کامیونت رو باز را در اختیار شما قرار میدهد .

حمل خودرو از اشتهارد بصورت درب به درب با کمترین هزینه به شما ارائه میشود و پس از بارگیری در محل مورد نظر شما ، در محل مورد نظر در اشتهارد نیز خودرو بصورت صحیح و سالم تحویل میگردد . تمامی مناطق البرز و اشتهارد همگی تحت پوشش خدمات خودرو اشتهارد به شهر های دیگر میباشند .

جرتقیل خودرو

خدمات جرتقیل ارزان برای حمل ماشین ها و… در اشتهارد جرتقیل وجدانی مدت زمان طولانی است که آماده هرگونه خدمات در زمینه لیفتینگ را دارد با قیمت کاملا مناسب و ارزان در خدمت شما عزیزان است.

ماشین ها فقط در جادهای صاف دچار خرابی نمی شوند، گاهی آنها در چاله و گودال ها میفتند، اینجا باید شما آگاه باشید که با جرثقیل خودرو تماس بگیرید، که در ابتدا شما را از گودال خارج میکنیم سپس شما را با جرثقیل خودروبر جابجا می کنیم.

جرثقیل خودرو یکی از خدمات حرفه ای امداد خودروی اشتهارد می باشد. ما به شما تضمین می دهیم بهترین قیمت و مختصص ترین نیروها به همراه تجهیزات مدرن برای شما ارسال خواهیم کرد.

 • سرعت بسیار بالا در در رسیدن به شما
 • تجهیزات حرفه ای جرثقیل ماشین و خودرو در سراسر اشتهارد
 • نیروی متخصص و مطمن برای خدمت رسانی عالی به شما
 • هزینه مناسب و ارزان ترین جرثقیل خودروی اشتهارد

نیسان جرثقیل

با نیسان جرثقیل اشتهارد دیگر در هیچ جای اشتهارد و اطراف آن تنها نیستید، نیسان تهران ماشین شما را براحتی بوکسل میکند. شما در هر زمان از طی شبانه روز می‌توانید با شماره نیسان جرثقیل ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ امداد خودرو اشتهارد تماس حاصل نمایید.

خدمات نیسان جرثقیل این روزها به شدت کارآمد شده است، چرا که این ماشین های جرثقیل نیسان، دارای جرثقیل و چرخگیر می باشد که هم برای خارج کردن ماشین و هم جابجایی خودرو بسیار عالی می باشد. بدون هیچ آسیبی خودرو خود را به تیم کارآزموده ما بسپارید.

نیسان جرثقیل اشتهارد یکی از ارزان ترین و مطمن ترین امداد خودرو در سطح اشتهارد می باشد. تجهیزات مدرن همراه با نیروهای متخصص این شرکت را تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های امداد خودرو کرده است.

 1. تجهیزات مدرن و بروز نیسان جرثقیل
 2. نیروهای متخصص و فنی
 3. ارائه خدمات شبانه روزی نیسان جرثقیل

شماره تماس خودروبر اشتهارد

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶