خودروبر و امداد خودرو گرمی – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر و امداد خودرو گرمی – ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر و امدادخودرو گرمی معتبر ترین شرکت ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو،خودروبر،حمل ماشین همراه با :۱-ناوگان مجهز و بروز ۲-پرسنل حرفه ای و با اخلاق ۳-بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر و قابل استعلام ۴-قیمت های مناسب و منصفانه در خدمت شماست با خودرو بر گرمی در بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت وسایل نقلیه خود را از مبدا دلخواه به مقصد دلخواه منتقل نمائید.

شماره امدادخودرو گرمی

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

امدادخودرو گرمی

امروزه، اتومبیل‌ها بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امدادخودرو گرمی یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو گرمی ، با ارائه خدمات تعمیر و نجات در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

خدمات امدادخودرو گرمی با ارائه خدمات تعمیر و نجات در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کنند. با داشتن این خدمات، شما در صورت وقوع مشکلات در جاده، قادر به رسیدن به مقصد خود خواهید بود. همچنین، خدمات امدادخودرو گرمی به افزایش امنیت رانندگی، صرفه‌جویی در زمان و هزینه و افزایش عمر خودرو کمک می‌کنند. بهتر است همواره شما رانندگان هوشمند، از این خدمات حیاتی بهره‌برداری کنید.

خدمات امدادخودرو گرمی

 1. امدار رسانی سریع در منطقه گرمی
 2. باتری به باتری کردن
 3. تعمیرات جاده ای
 4. سوخت رسانی
 5. تنظیم لنت
 6. تنظیم موتور

خودروبر شبانه روزی گرمی

خودروبر گرمی یکی از پیشروان حوزه خدمات حمل و انتقال خودرو در کشور است. با تکیه بر تیم مجرب و متخصص خود، خودروبر امکان حمل و انتقال انواع خودروها را با اعتماد و امانت به مقصد مورد نظر ارائه می‌دهد. این سرویس حمل و انتقال با رعایت استانداردهای بین‌المللی و با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و مدرن صورت می‌گیرد.

استفاده از خدمات حمل و نقل خودروبر گرمی، راهی آسان و امن برای حمل خودرو به مقصد مورد نظر است. با تیم حرفه‌ای و تجهیزات مناسب، خودرو شما به سرعت و با ایمنی به مقصد منتقل می‌شود. با انتخاب خدمات حمل و نقل خودروبر، به آرامش و اطمینان در مسیر خود دست خواهید یافت.

خدمات خودروبر گرمی

خودروبرگرمی قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است ، در زیر برخی از خدمات ما ذکر شده است :

۱- حمل خودرو صفر گرمی
۲- امداد خودرو گرمی
۳- خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک
۴- دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …
۵- جرثقیل حمل خودرو گرمی
۶- یدک کش خودرو درگرمی
۷- خودروبر ماشین تصادفی (حمل خودرو تصادفی)
۸- حمل خودرو به از گرمی به شهرستان
۹- حمل خودرو به از شهرستان به گرمی
۱۰- نیسان خودرو بر (نیسان جرثقیل یدک کش)

شماره یدک کش گرمی

جابجایی و حمل خودروهای لوکس و معمولی را در کلیه ی نقاط شهر گرمی و حومه آن می توانید از مجموعه امداد خودرو گرمی بخواهید. پس از تماس با امداد خودرو گرمی، نیروهای متخصص ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و با تجهیزات حمل خودرو متناسب با نوع خودرو، اتومبیل شما را بدون بروز هیچ گونه مشکلی تا مقصد حمل می کنند.

هر یک از یدک کش ها توانایی حمل خودروهایی با وزن های مشخصی را دارند، از این جهت در هنگام تماس گیری با امداد خودرو گرمی حتما نوع خودروی خود و شدت آسیب های وارد شده به آن ها را عنوان کنید. یدک کش ها به صورت کامیونی، زنجیری، بلند کننده چرخ، می توانند انواع خودروها را حمل کنند. در صورتی که قصد دارید از خدمات مکانیکی خودرو در گرمی بهره مند شوید، می توانید با شماره ۰۹۱۹۲۱۵۵۰۶۶ تماس بگیرید.

چرا باید یدک کش خودرو گرمی را انتخاب کنیم؟

 • سرعت در راه‌اندازی: یدک کش خودرو با تیم کاری مجرب و تجهیزات مناسب، به سرعت خودرو شما را راه‌اندازی می‌کند تا به مسیر خود ادامه دهید.
 • امانت و ایمنی: در حین راه‌اندازی و حمل خودرو، یدک کش خودرو از امانت و ایمنی خودرو شما مراقبت می‌کند و آن را به مقصد منتقل می‌کند.
 • قیمت مناسب: خدمات یدک کش خودرو با قیمت‌های مناسب و رقابتی ارائه می‌شود تا شما بتوانید در مواقع اضطراری از این خدمت استفاده کنید.

با انتخاب یدک کش خودرو، در مواقع اضطراری خاطرات ناخوشایند از راه‌اندازی خودرو را پشت سر بگذارید و با آرامش و اطمینان به سفر خود ادامه دهید.

شماره امداد خودرو گرمی

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودروبر و امداد خودرو گرمی

درباره گرمی

شهر گرمی مرکز شهرستان گرمی یکی از شهرستان‌ های استان اردبیل ایران است. گرمی از سال ۱۳۵۵ با جدایی شهرستان مغان از شهرستان مشکین‌ شهر به مرکز شهرستان تبدیل شد. سپس در سال ۱۳۷۰ دو شهرستان بیله سوار و پارس‌ آباد از آن جدا شده و تبدیل به شهرستان شدند.

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو اردبیل و گرمی انجام داده خواهد شد.

حمل خودرو از گرمی به اردبیل

درصورت عدم امکان راه اندازی خودرو در محل ، حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط ناوگان امدادی در طول ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.‏ با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، ناوگان حمل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودرو بر، عملیات امداد رسانی و حمل را در سطح استانداردهای جهانی انجام می دهند.‏

ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق گرمی را بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز پوشش می دهد. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر ۲۰ دقیقه کنار شما هستیم.
آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد . در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای گرمی و حومه دارید کافیست با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ تماس بگیرید .

انواع خدمات حمل خودرو در گرمی

حمل خودرو در خودروبر گرمی به دو شکل صورت می پذیرد:

 1. حمل خودرو با کفی
 2.  حمل خودرو با تریلی

خودرو بر با کفی وینچ دار نیز در دوحالت صورت می پذیرد:

 1. حمل ماشین با کفی وینچ دار در شهر گرمی و سایر شهرستانها
 2. حمل ماشین با کفی وینچ دار برون استانی و در سراسر کشور

همواره در استفاده از خدمات حمل و نقل به موارد ذیل توجه بفرمایید:

 • ماشین بیمه و بارنامه دولتی گردد.
 • حتما ماشین به میزان ارزش بیمه گردد.
 • خودروبر دارای کفی وینچ دار باشد.
 • خودروی شما توسط چرخ گیر قفل گردد تا از هرگونه آسیب احتمالی به آن جلوگیری گردد.
 • خودروبر دارای کارت هوشمند باشد.
 • راننده خودروبر دارای کارت سلامت باشد.
 • کفی وینچ دار توانایی حمل و جابجایی ماشین شما را داشته باشد تا از میزان سرعت کاسته نشود.

کرایه خودروبر و امدادخودرو در گرمی

یکی از مواردی که در زمان حمل خودرو و جابجایی خودرو بسیار مورد توجه قرار میگیرد،هزینه های حمل و نقل خودروی سواری است هزینه حمل خودرو بر اساس روش و نوع حمل و همچنین فاصله مبداء و مقصد شما مشخص میشود.

خودرو بر تکی این امکان را دارد که بارگیری را در جلو درب منزل شما یا هر نقطه ای که شما تشخیص میدهید انجام دهد اما برای حمل بار با خودروبر تریلی،شما می بایست خودروی خود را به محلی که مشخص میباشد منتقل کنید. با توجه به همین موضوع،می توان برتری و هزینه بیشتری را برای خودروبر تکی در نظر گرفت.

بیمه نامه مورد استفاده برای حمل یک ماشین با کامیونت مخصوص بیمه نامه ای کامل و با بالاترین پوشش می باشد. هزینه حمل ماشین با ارزان ترین قیمت،حمل خودرو با کامیون بیمه نامه معتبر و رایگان، هزینه حمل ماشین به شهرستان با تخفیف ویژه را شرکت ما به شما عزیزان ارائه می دهد. اگر قصد حمل خودرو از گرمی به شهرستان و یا بین شهری با کامیون های خودروبر را دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره خودروبر گرمی

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶