امداد خودرو و خودروبر الوند – 09192185066

امداد خودرو و خودروبر الوند – 09192185066

خودروبر الوند شامل حمل خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه و بارنامه ی معتبر و قانونی می باشد. در هر تمامی ساعات شبانه روز امداد خودرو الوند در خدمت شما عزیزان می باشد.

امداد خودرو آراز معتبرترین شرکت‌ امدادخودرویی در شهر الوند زیر نظر اتحادیه امدادخودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو الوند ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.

شماره مکانیک سیار و خودروبر در الوند

09192185066

امدادخودرو الوند

تیم امداد خودرو الوند در تمام مناطق شهر الوند در کوتاه ترین زمان در کنار شما خواهد بود و ایراد ماشین شما را حل خواهد کرد. امدادگران ما با استفاده از به روز ترین و جدیدترین ابزارها و تجهیزات در کمترین زمان ممکن اماده خدمت رسانی به شما هستند. اپراتور شرکت امداد خودرو شبانه روزی کرمانشاه با توجه به نوع ایراد خودروی شما مناسب ترین تیم امدادی و یدک کشی را همچون جرثقیل چرخگیر یا نیسان یدککش زنجیری یا کفی و یا تیم تعمیرات سیار را اعزام می‌کند.

انجام کلیه خدمات امداد خودرویی از قبیل مکانیکی و باطری سازی سیار در محل ؛ حمل خودرو توسط خودروبر، خودرو سوار،کفی خودرو بر، تعمیر انواع خودرو های داخلی و خارجی ، حمل انواع خودرو های تصادفی در محدوده شهر الوند و حومه

خدمات امداد خودرو

تعویض پمپ بنزین ، تعمیر سیم کشی و برق خودرو، تعویض تسمه دینام تسمه تایم، تعمیرات تخصصی مکانیکی در محل، تعمیرات تخصصی باطریسازی در محل، تعویض شمع وایر ،تعویض کوئل، فیوزها، فیلر گیری، تعویض لنت ترمز، تعویض زاپاس، سوخت رسانی سیار، رگلاژ ترمز ، تعویض روغن سیار، تعویض باتری در محل و کلیه خدماتی که در محل قابل انجام است.

خودروبر الوند

وسیله ای که با استفاده از ان خودروهای لوکس و گران قیمت و آسیب دیده در مناطقی مانند اتوبان،جاده ها و غیره جابه جا کرد خودرو بر سیار گفته میشود.
خودروبر الوند با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته در حمل و نقل با در نظر گرفتن سطح ایمنی و اطمینان خودروهای مشتریان را با کمترین هزینه توسط خودروبر ها حمل و جابه جا میکند.

خودروبر الوند تضمین می‌کند خدماتی که به شما ارائه می‌دهد با بهترین قیمت و کیفیت است. قیمت های امداد خودرو الوند طبق استاندارد است و هیچ مبلغ اضافه ای بیشر از تعرفه ها از مشتری گرفته نمی‌شود . پشتیبانی امداد خودرو الوند به صورت شبانه روزی آماده پیگیری مشکلات مشتری و حل آنها است. ما یک شرکت امداد رسانی هستیم که اولویت کاری ما ارائه خدمت با کیفیت بالا است.

خدمات ما شامل ارائه سرویس در محل به خودروهای تولیدی ایران‌خودرو، سایپا، پارس خودرو، ام وی ام، جک لیفان، هیوندای، تویوتا، کیا موتورز، مزدا، و بطور کلی همه خودروهای موجود در شهر الوند را شامل می‌شود. اگر نیاز به خودروبر، امداد خودرو، یدک کش، مکانیک سیار، و یا هر گونه خدمات امداد خودرویی دارید با ما تماس بگیرید.

خدمات خودروبر الوند

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه .
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه .

یدک کش الوند

این مجموعه قادر است با استفاده از تجهیزات پیشرفته خود انواع خودروهای آسیب دیده ای که نیاز به تعمیر دارند را به نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجهز و معتبر، و یا به مراکز بیمه حمل کند. در صورتی که خودرو را نتوان در محل تعمیر کرد، آن ها به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل می شوند. با توجه به نوع تجهیزاتی که مراکز امداد خودرو برای حمل اتومبیل ها استفاده می کنند و همچنین میزان مسافت جابجایی، هزینه های استفاده از یدک کش نیز متفاوت است.

هدف امداد خودرو الوند ارائه بهترین خدمات با بالاترین سطح کیفیت در محل برای مشتریان عزیز است. در صورتی که نیاز به حمل خودروی خود به وسیله یدک کش را داشته باشید، می توانید با امداد خودرو قزوین و الوند تماس گرفته و از خدمات این مجموعه در هر کجای شهر الوند که هستید، بهره مند شوید.

انواع یدک کش

یدک کش زنجیری : این خودروها برای حمل ماشین تصادفی میباشد.

یدک کش دکل دار: نیسان دکل دار دارای جرثقیل و دکل میباشد و توانایی در آوردن خودرو از جوی آب، پارکینگ وجابجایی گاوصندوق را دارد.

چرخگیر: خودروهای چرخگیر برای حمل انواع ماشین های ایرانی و خارجی کاربرد دارد و امروزه بیشتر از این نوع یدک کش استفاده میشود و یکی از مطمئن ترین و بی خطر ترین سیستم های حمل خودرو میباشد.

شماره یدک کش الوند

جابجایی و حمل خودروهای لوکس و معمولی را در کلیه ی نقاط شهر الوند و حومه آن می توانید از مجموعه امداد خودرو محمدی بخواهید. پس از تماس با یدک کش الوند، نیروهای متخصص ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و با تجهیزات حمل خودرو متناسب با نوع خودرو، اتومبیل شما را بدون بروز هیچ گونه مشکلی تا مقصد حمل می کنند.

هر یک از یدک کش ها توانایی حمل خودروهایی با وزن های مشخصی را دارند، از این جهت در هنگام تماس گیری با یدک کش الوند حتما نوع خودروی خود و شدت آسیب های وارد شده به آن ها را عنوان کنید. یدک کش ها به صورت کامیونی، زنجیری، بلند کننده چرخ، می توانند انواع خودروها را حمل کنند. در صورتی که قصد دارید از خدمات مکانیکی خودرو در کرمانشاه بهره مند شوید، می توانید با شماره 09192185066 تماس بگیرید.

جرثقیل خودرو الوند

جرثقیل حمل خودرو الوند شامل جرثقیل کفی دکل دار ، جرثقیل خودرو سوار ، جرثقیل نیسان دکل دار ، جرثقیل نیسان زنجیری ، نیسان چرخگیر جرثقیل مکانیزه و جرثقیل نیسان اسگیت دار همچنین تعمیرکار و مکانیک انواع خودرو های داخلی و خارجی فعالیت دارد. سرلوحه فعالیت و خدمات شرکت یدک کش الوند ، جلب رضایت مشتریان عزیز ، با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، کمترین زمان ممکن و پائین ترین قیمت میباشد.

خودروبر الوند

قیمت خودروبر الوند

قیمت خودروبر در الوند به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 1.  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 2. استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 3. یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 4. در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت جوانرود محاسبه می شود.
 5. در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 6. نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 7. و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه خودرو بر سراسری در الوند ، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

حمل خودرو الوند

حمل خودرو الوند با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات خودروبر الوند ، خدمات تعمیرگاهی الوند ، خدمات سیار الوند ، خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای الوند، خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان قزوین و سرتاسر کشور می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودرو باشند.

امدادخودرو در الوند

در شهر الوند خودروبرهای متعددی وجود دارد که در این بین امداد خودرو الوند میتواند گزینه خوبی برای امداد رسانی به خودرو شما باشد. برای دریافت امداد رسانی خودرو کافیست با شماره تلفن های این مجموعه در هر کجای شهر باشید تماس گرفته تا سریعا خودشان را به محل شما برسانند.

قبل از شروع به معرفی امداد خودرو الوند بپردازیم نیاز است کمی با ویژگی ها و تعاریف امداد رسانی خودرو آشنا بشیم.

شماره تماس امداد خودرو در الوند

09192185066

چه زمانی به امداد خودرو نیاز دارید ؟

وقتی حین مسافرت هستید و یا در داخل شهر به صورت اتفاقی برای خودرو شما مشکلی رخ داده باشد سریعا به حل مشکل می پردازید. گاها امکان دارد که تعمیر خودرو پیچیده بوده و از عهده شما برنیاید. در این حین شما نیاز دارید به یک مکانیک خودرو که سریعا در محل خودرو شما حضور پیدا کرده و نسبت به تعمیر خودرو و در صورت نیاز به حمل خودرو به نزدیک ترین امداد خودرو یا مکانیکی خودرو منتقل بکند.

مجوز های امداد خودرو الوند

خودروبر آراز امداد در الوند دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان است. مجموعه حمل خودرو الوند عضو تعاونی امداد خودرویی کشوری و همچنین انجمن صنفی شرکت های امدادخودرویی کشور می باشد.

مهمترین توصیه های امدادخودرو الوند

1: از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

2: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

3: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

4: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.


آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد، در صورتی که نیاز به امدادخودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای الوند و حومه دارید کافیست با شماره تماس بگیرید.

شماره تماس خودروبر الوند

09192185066