خودروبر و امداد خودرو آبگرم – 09192185066

خودروبر و امداد خودرو آبگرم – 09192185066

خودروبر آبگرم یکی از پیشروان حوزه خدمات حمل و انتقال خودرو در کشور است. با تکیه بر تیم مجرب و متخصص خود، خودروبر امکان حمل و انتقال انواع خودروها را با اعتماد و امانت به مقصد مورد نظر ارائه می‌دهد. این سرویس حمل و انتقال با رعایت استانداردهای بین‌المللی و با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و مدرن صورت می‌گیرد.

حمل و انتقال خودرو برای بسیاری از افراد یک مسئله اهمیت دارد. با انتخاب خودروبر آبگرم ، شما می‌توانید به راحتی و بدون نگرانی خودروی خود را به مقصد مورد نظر منتقل کنید. خدمات با کیفیت، امنیت بالا و اطمینان از سلامت خودرو، مزایایی هستند که با انتخاب خودروبر به شما تعلق می‌گیرد.

شماره امدادخودرو آبگرم

09192185066

امداد خودرو آبگرم

امداد خودرو آبگرم یکی از خدمات مورد نیاز برای صاحبان خودرو به شمار می رود . به طور کلی در جامعه ما زمانی که از امداد خودرو صحبت می شود، منظور خودروهای یدک کشی است که برای حمل و نقل خودرو کار می کنند و ما کمتر با خدمات اصلی که یک امداد خودرو می تواند به ما ارائه دهد آشنایی داریم.

این در حالی است که امداد خودرو آبگرم شامل خدمات بسیار زیادی است که شامل تعمیر، رفع عیب، تشخیص عیب و در صورت نیاز حمل خودرو تا تعمیرگاه می شود. دلایل بسیار زیادی می تواند سبب شود که ما از خدمات امداد خودرو استفاده کنیم که این دلایل شامل حوادث و خرابی های ناشی از فرسودگی یا عیب های داخلی خودرو می شود. به طور کلی ما تصور می کنیم زمانی که خودروی ما دچار مشکل می شود ، از امداد خودرو باید برای حمل خودرو استفاده کنیم و این به طور کلی تصوری غلط به شمار می رود.

خدمات امداد خودرو آبگرم

شما می توانید از این خدمات در هر جایی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید. خودرویی که امداد خودرو از آن استفاده می کند، یدک کش بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن برای حمل خودروی خود تا نزدیک ترین یا بهترین مکانیک مدنظرتان استفاده کنید. امداد خودرو آبگرم شامل یک مجموعه از خدمات است که به ما در صورت بروز مشکل فنی در خودرو کمک می‌کند. این خدمات می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

کمک به رفع مشکلات تعمیراتی

در صورتی که خودروی شما در مسیر دچار مشکل فنی شود، تیم امداد خودرو می‌تواند به شما در رفع این مشکل کمک کند. آنها توانایی تعمیر اکثر مشکلات را دارند و می‌توانند شما را در ادامه سفر یاری کنند.

برقراری ارتباط با تعمیرگاه‌ها

در صورتی که مشکلی پیچیده‌تر از توان تیم امداد خودرو باشد، آنها می‌توانند برقراری ارتباط با تعمیرگاه‌های معتبر برای شما ترتیب دهند. این کار باعث می‌شود تا خودروی شما به مکان مناسبی منتقل شود و به بهترین شکل تعمیر گردد.

کمک به باطری ضعیف

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو، کمک به باطری ضعیف است. در صورتی که باطری خودروی شما ضعیف شود و نیاز به شارژ دوباره باشد، تیم امداد خودرو می‌تواند با شارژ کردن باطری به شما کمک کند و اجازه دهد که به سفر خود ادامه دهید.

راهنمایی در مسیر

تیم امداد خودرو می‌تواند به شما راهنمایی‌های مفیدی در مورد مسیرها و مکان‌های تعمیرگاه‌ها ارائه دهد. این اطلاعات می‌تواند برای شما در زمان‌بندی سفر و انتخاب مسیر مناسب بسیار مفید باشد.

خودروبر شبانه روزی آبگرم

خودرو بر آبگرم معتبرترین شرکت‌ خودرو بری در تمام مناطق شهر آبگرم زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر آبگرم ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودروبر قزوین و آبگرم به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

خودروبر آبگرم یکی از پیشروان حوزه خدمات حمل و انتقال خودرو در کشور است. با تکیه بر تیم مجرب و متخصص خود، خودروبر امکان حمل و انتقال انواع خودروها را با اعتماد و امانت به مقصد مورد نظر ارائه می‌دهد. این سرویس حمل و انتقال با رعایت استانداردهای بین‌المللی و با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و مدرن صورت می‌گیرد.

خدمات خودروبر آبگرم

خودروبر آرازامداد قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است ، در زیر برخی از خدمات ما ذکر شده است :

 • حمل خودرو صفر آبگرم
 • امداد خودرو آبگرم
 • خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک
 • دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …
 • جرثقیل حمل خودرو آبگرم
 • یدک کش خودرو در آبگرم
 • خودروبر ماشین تصادفی (حمل خودرو تصادفی)
 • حمل خودرو به از آبگرم به شهرستان
 • حمل خودرو به از شهرستان به آبگرم
 • نیسان خودرو بر (نیسان جرثقیل یدک کش)

شماره خودرو بر آبگرم

09192185066

خودروبر آبگرم

حمل خودرو

درصورت عدم امکان راه اندازی خودرو در محل ، حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط ناوگان امدادی در طول ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.‏ با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، ناوگان حمل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودرو بر، عملیات امداد رسانی و حمل را در سطح استانداردهای جهانی انجام می دهند.

قیمت خودروبر آبگرم

قیمت خودروبر در آبگرم به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو صرفه جویی شود.

 1. مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 2. استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 3. یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 4. در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت آبگرم محاسبه می شود.
 5. در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 6. نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 7. و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه خودرو بر سراسری در آبگرم ، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق آبگرم را بصورت 24 ساعت شبانه روز پوشش می دهد. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.

شماره امداد خودرو آبگرم

09192185066