امداد خودرو طبس مسینا | یدک کش طبس مسینا

امداد خودرو طبس مسینا | یدک کش طبس مسینا

خودروبر طبس مسینا معتبرترین شرکت‌ خودرو بری در تمام مناطق شهر طبس مسینا زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر طبس مسینا ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودرو بر طبس مسینا به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

شماره تماس خودروبر طبس مسینا

۰۲۳۳۳۳۰۰۹۲۳

۰۹۳۶۱۳۶۳۳۹۸

یدک کش سیار طبس مسینا

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم.

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امدادی یدک کش طبس مسینا یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر طبس مسینا است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

از امکانات تفریحی و ضروری ما خودروی شخصیمان است که رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان قابل توجه بوده و برایمان از اهمیت والایی برخوردار است که صد در صد آن را در اختیار افراد کار آزموده و کار بلد و معتبر قرار دهیم.

یدک کش طبس مسینا گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل خودرو داخل شهر و خارج شهر می باشد که با سالها فعالیت در زمینه خودروبری در کشور هم اکنون در خدمت همشهریان عزیز طبس مسینا در امداد رسانی برای خودرو و خودروبری با خدمات ویژه هستیم .

امداد خودرو ۲۴ ساعته طبس مسینا

ما در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، آماده است تا انواع مختلف خدمات امدادی را در خدمت ‌شما متقاضیان عزیز قرار دهد. مهم نیست که چه ساعتی از شب یا روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌اید، امدادرسانان آراز امداد همواره حضور دارند و می‌توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

وظیفه حمل خودرو طبس مسینا چیست؟

بهتر است با وظایف خودروبر ها و حمل خودرو در طبس مسینا آشنا شوید تا بتوانید در صورت بروز هر یک از مشکلات یا نیازها زیر، با خودروبر آراز امداد تماس بگیرید:

  1. حمل خودرو های مسابقه ای
  2. حمل خودروهای خرابی که دچار نقص فنی شده‌اند.
  3. حمل و نقل خودروهای تصادفی
  4. حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی
  5. جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
  6. حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده
  7. حمل خودروهای فرسوده

خودروبر طبس مسینا

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، حمل خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به مهرستان، حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی، خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید.

ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی، شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم. خودروبر طبس مسینا را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم. همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم.

حمل خودرو سراسری طبس مسینا

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد، بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل ماشین خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودروبر می شوند. خودروبر طبس مسینا به منظور خدمت رسانی در حال فعالیت است. خودروبر طبس مسینا همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل ماشین را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

خودروبر طبس مسینایدک کش طبس مسینا

خودروی یدک‌کش باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد. همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و به همین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.

تجهیزات لازم برای یدک کش‌ها شامل: زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است، با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.

مکانیکی سیار

مکانیکی سیار از خدمات امداد خودرو طبس مسینا می باشد. امدادخودرو سیار آراز امداد با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اورجینال در محل تعویض میگردد.

خدمات خودروبر طبس مسینا

✍حمل خودرو به سراسر ایران

✍مجرب و متعهد

✍ارائه خدمات مشاوره رایگان

✍قابل اعتماد و با سابقه

✍استفاده از کادری مجرب و متعهد

✍سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات

✍بصورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد.

✍در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد.

یدک کش شبانه روزی طبس مسینا

شبانه روزی بودن هر گونه خدمات رسانی، یکی از مهمترین ویژگی های آن به حساب می آید و یدک کش شبانه روزی طبس مسینا نیز یکی از آنهاست. اگر در هر ساعات از شبانه روز، خودرو شما دچار مشکل شد، می توانید با امداد خودرو طبس مسینا به شماره  ۰۹۳۶۱۳۶۳۳۹ تماس بگیرید و از خدمات یدک کش خودرو شبانه روزی ما استفاده کنید.

هزینه حمل خودرو طبس مسینا

از فاکتورهای مهم برای مشخص کردن تعرفه خودروبر، نوع ماشین که حمل می شود است که باید متناسب با نوع ماشین درخواست ماشین خودروبر کنید.

در مسافت های طولانی برای حمل ماشین هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند. قیمت خدمات این گونه خودروبر شهرستان تا حدودی بیشتر است.

جرثقیل باید وزن ماشین را تحمل کند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیرهای کوتاه و خودروهای سبک از جرثقیل نیسان استفاده می کنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود

✍مسافتی که توسط یدک کش طی می شود
✍استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد
✍یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد
✍در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود

جرثقیل طبس مسینا

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودرو بری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودرو بری، خودرو را یدک کشی میکند.

حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا میشود و گاها شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.


 در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در طبس مسینا و حومه دارید کافیست کلیک کنید ۰۹۳۶۱۳۶۳۳۹۸

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد.