خودروبر شازند | یدک کش شازند

خودروبر شازند | یدک کش شازند

هر ساعتی از شبانه روز خودروی شما در شهرستان شازند با نقص فنی مواجه شد، می‌توانید با خیالی آسوده با مشاوران و کارشناسان امداد خودرو در آراز امداد تماس بگیرید و در اسرع وقت از خدمات آن برخوردار شوید.

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم.

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو آراز امداد یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

شماره امدادخودرو شازند :

09192185066

خودروبر شازند

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

یدک کش شازند

یدک کش شازند و متصدی حمل خودرو در حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثری دارد. می بایست در هنگام حمل خودرو با خودروبر نهایت دقت به کار گرفته شود تا مشکلی برای ماشین پیش نیاید. یدک کش اراک و شازند توانسته است بدون بروز هیچ گونه مشکلی، خودرو ها را به مقصد برساند. وجود سیستم بازرسی، انتقادات و شکایات و قدردانی باعث شده است حمل خودرو مطمئن تر از سایر شرکت ها صورت بگیرد.

امداد خودرو شازند

امداد خودرو شازند معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر شازند زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو شازند ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو شازند شامل یدک کش شازند، خودروبر شازند، کفی شازند، مکانیک سیار شازند، بنزین سیار شازند، باتری به باتری و پنچری در شازند می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر شازند صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

خدمات امداد خودرو شازند

شما می توانید از این خدمات در هر جایی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید. خودرویی که امداد خودرو از آن استفاده می کند، یدک کش بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن برای حمل خودروی خود تا نزدیک ترین یا بهترین مکانیک مدنظرتان استفاده کنید.

عیب یابی خودرو در شازند

عیب یابی خودرو به این شکل است که همه قسمت های حیاتی خودرو با دیاگ و… مورد بررسی قرار می گیرد. دستگاه های یدک کش آراز امداد قابلیت تشخیص مشکلات برقی و بررسی سنسورهای حیاتی خودرو را دارند. عیب یابی سنسور اکسیژن، سنسور ABS، سنسور کاتالیزور، خواندن پارامترهای گیربکس و فشار روغن، سیستم تبخیر (EVAP)، مشکلات موتوری و …از مواردی است که توسط تجهیزات شرکت قابل تشخیص است.

حمل خودرو در شازند

درصورت عدم امکان راه اندازی خودرو در محل ، حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط ناوگان امدادی در طول ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.‏ با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، ناوگان حمل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودرو بر، عملیات امداد رسانی و حمل را در سطح استانداردهای جهانی انجام می دهند.

امداد خودرو شازند

شماره یدک کش شازند :

09192185066

حمل خودروی لوکس شازند

طبیعی ست که با افزایش قیمت خودرو، حساسیت شما هم برای حمل و نقل خودروهایتان بالا برود. خودرو بر، نسل جدید تجهیزات حمل خودرو بوده که از امکانات و ایمنی بیشتری بهره مند می باشد. این ماشین آلات دارای تجهیزاتی هستند که می توانند خودروهای شما را بدون رسیدن کوچکترین مشکل تا مقصد حمل کنند و در نهایت آن را به کسی که شما تایید می کنید تحویل دهند.

خدمات و سرویس های خودرو بر آراز امداد

 • حمل وسیله نقلیه با یدک کش
 • جابجایی و حمل خودروهای لوکس
 • تعمیر در محل وسیله نقلیه
 • تعمیر و تعویض قطعات خودرو
 • عیب یابی سیستم برقی خودرو
 • تعمیرگاه شبانه روزی
 • جابجایی و حمل خودروهای تصادفی
 • امداد رسانی در تمامی نقاط کشور
 • امداد رسانی بصورت شبانه روزی
 • عیب یابی سیستم برقی خودرو
 • حمل خودرو با جرثقیل
 • خدمات خودرو بر و خودرو سوار
 • خدمات یدک کش
 • مشاوره تلفنی برای امداد
 • خدمات ویژه خودروهای لوکس
 • جابجایی موتور سیکلت
 • دارای بیمه نامه معتبر
 • امدادگران متخصص و متعهد

کفی حمل خودرو

در هر ساعتی از شبانه روز در شازند، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد فقط کافیست با شماره 09192185066 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس متخصص و باتجربه ما توضیح دهید.

حمل خودرو آراز امداد انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به تمامی نقاط شازند جابجا می کند. مکانیزه کفی آراز امداد با سالها تجربه و نیروهای کارآزموده و مجرب به شما اطمینان لازم و امنیت را در حمل خودروی شما به وسیله تجهیزات کارآمد و به روز را میدهد. تلاش مجموعه همواره جهت رضایت و دلگرمی و اطمینان مشتریان بوده است.

هزینه خدمات آراز امداد

هزینه خدمات در مجموعه آراز امداد بر اساس نرخی است که اتحادیه اعلام نموده است و به صورت منصفانه می باشد. از این رو شما می توانید با خیالی آسوده خدمات خودرو خود را به ما بسپارید.

خودروسوار شازند

خودرو سوار آراز امداد به صورت تخصصی در زمینه ارائه خدمات حمل خودرو فعالیت میکند که حمل و نقل خودرو را بصورت درون شهری و برون شهری ، خارج از کشور و سراسری، در اختیار شما قرار می دهد. خدمات خودرو سوار آراز امداد شامل حمل خودرو با خودروبر، نیسان یدک کش، کفی، جرثقیل و حمل خودرو با کفی خودروبر و یا حمل خودرو از مبادی به مقاصد مختلف در کشور می باشد.

چرا امداد خودرو شازند؟

 • سرعت امداد رسانی این مجموعه بالا است. به این صورت که با یک تماس از جانب شما، پرسنل مربوطه سریعا به محل اعزام می شوند.
 • خدمات این مجموعه به صورت 24 ساعته و شامل تمامی روزهای هفته می شود.
 • قطعات و لوازم مورد استفاده تماما اورجینال و با کیفیت می باشند.

این مجموعه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما رانندگان محترم می باشد. از جمله خدمات امدادی که توسط این شرکت انجام می شود شامل خودروهای داخلی نظیر پژو 405، پژو 206، سایپا، دنا، تیبا و… و خودروهای خارجی که شامل: کیا، جک، هیوندا، ام وی ام، لیفان، برلیانس و… می باشد.


حمل و نقل حرفه ای انواع خودرو در شازند در کمترین زمان ممکن به صورت 24 ساعته انجام میشود. با تعرفه پایین از سراسر ایران به صورت 24 ساعته شبانه روزی خودروبر در خدمت شما هستیم.

شماره خودروبر شازند :

09192185066