امدادخودرو پارس آباد

خودروبر کفی و امداد خودرو پارس آباد

امداد خودرو پارس آباد

شرکت آراز امداد ارائه دهنده خدمات امداد خودرو و خودروبر در شهر پارس آباد و جاده ها و راه های نزدیک این شهرستان می باشد . اگر با مشکل خرابی خودرو در شهر پارس آباد روبرو شده باشید و برای انتقال ماشین به این مکانیکی ها دچار مشکل شدید ، با گروه خدمات آراز امداد تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خودروی شما را به نزدیکترین تعمیرگاه مجاز حمل نماییم .

خودروبر پارس آباد

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات خودروبر استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات خودروبر کفی از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد ، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

یدک کش پارس اباد

شما می توانید از این خدمات در هر جایی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید. خودرویی که امداد خودرو از آن استفاده می کند، یدک کش بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن برای حمل خودروی خود تا نزدیک ترین یا بهترین مکانیک مدنظرتان استفاده کنید.

یدک کش پارس آباد برای آسایش شما همشهریان عزیز در پارس آباد در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بالا ترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما حمل خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در پارس آباد انجام دهد.


آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد . در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای پارس آباد و حومه دارید کافیست با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ و یا ۰۴۵۳۳۲۵۷۷۰۰ و ۰۴۵۳۳۲۵۸۸۰۰ تماس بگیرید .


خودروبر و امداد خودرو 24 ساعته پارس آباد

امدادخودرو پارس آباد ، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. امدادخودرو پارس آباد , دارای کادری مجرب و دستگاه های امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست .

کلیه خدمات امداد خودرو پارس آباد به صورت GPS و آنلاین بوده و امدادگران ما در سریع ترین زمان در کنار شما می باشند.

خودرو بر کفی پارس آباد

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم .

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو ، تماس با گروه آراز امداد می باشد تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

انواع یدک کش

 • یدک کش : بیشتر مناسب حمل و نقل درون شهری است و برای خارج از شهر کاربرد بسیار کمی دارد.
 • کفی خودروبر : مناسب درون شهر و خارج از شهر است و سلامت کامل وسیله نقلیه را در حین حمل تضمین می نماید.
 • تریلی خودروبر : باید حتما وسیله نقلیه امکان حرکت را داشته باشد تا وارد تریلی حمل ماشین نمود.

در کلیه روش ها برای مقاصد برون شهری از بیمه و بارنامه معتبر دولتی استفاده می گردد.

امداد خودرو و خودروبر پارس آباد

قیمت خدمات امداد خودرو پارس آباد

تمامی هزینه‌ها و نرخ دستمزدهای تعمیرات سیار و یدک‌کشی خودرو در پارس آباد ، تحت نظارت اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتو سرویس ، پارکینگ، کارواش و امدادخودرو تعيين شده و مطابق با آن انجام می‌گیرد.

در صورت نیاز به خدمات امداد خودرو، یدک کشی، تعمیر سیار، باتری به باتری و… در پارس آباد ، کافیست تا با امداد خودرو پارس آباد تماس بگیرید.

ویژگی های کفی خودروبر در پارس آباد

 • سرعت در خدمات رسانی و امداد
 • امدادرسانی شبانه روزی در پارس آباد
 • امداد رسانی توسط GPS
 • خدمات امداد خودرویی در تمامی روزهای هفته
 • بیشترین تعداد امداد گر در کشور
 • بالاترین کیفیت امداد رسانی
 • امدادگران متخصص و متعهد
 • تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط شهر پارس آباد

خدمات امداد سیار جاده ای

ردیف عنوان خدمات توضیحات
1 مکانیک سیار خدمات مكانيك سیار به منظور تعمیرات انجام شده در محل حادثه یا مشتری است . خدمات امداد خودرو شامل دو بخش می باشد : خدمات سیار (مکانیک تخصصی) ، خدمات حمل وجابجایی خودرو
2 حمل خودرو با یدک کش و کفی حمل خودروی خراب شده به تعمیرگاه ها معتبر ، به مراکز بیمه ، تعویض پلاک و مسابقه ای
3 پنچرگیری سیار در صورت پنچر شدن خودرو شما در سریعترین زمان پس از تماس شما با ما ، آراز امداد نیروی متخصص خود را جهت رفع ایراد خودرویتان به محل اعزام خواهد کرد تا مشکل شما رفع گردد.
4 امداد باطری در صورت خاموش شدن خودرو و ایراد در باطری خودرو کمک رسان شما جهت انجام باطری به باطری و حتی تعویض و تعمیر باطری خودرو شما در سریعترین زمان است.
5 سوخت رسانی سیار در صورتی که در جاده مانده اید در حالی که سوخت شما به پایان رسیده و دسترسی به پمپ بنزین ندارید فقط کافی است با ماجهت سوخت رسانی تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان به شما امداد رسانی شود

خدمات امداد خودرو در شهر پارس اباد

خودروبر آرازامداد قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است:

 1. حمل خودرو صفر
 2. امداد خودرو پارس آباد
 3. خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک
 4. جرثقیل حمل خودرو پارس آباد
 5. یدک کش خودرو در سراسر شهرستان
 6. خودروبر ماشین
 7. نیسان خودرو بر
 8. دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد . در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای پارس آباد و حومه دارید کافیست با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ و یا ۰۴۵۳۳۲۵۷۷۰۰ و ۰۴۵۳۳۲۵۸۸۰۰ تماس بگیرید .