امداد خودرو و خودروبر سردشت

امداد خودرو و خودروبر سردشت

خودروبر سردشت  شامل حمل خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه و بارنامه ی معتبر و قانونی می باشد. در هر تمامی ساعات شبانه روز امداد خودرو سردشت در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات حمل ماشین و خودرو سوار در سطح سردشت.

پایین تر از نرخ تمام همکاران و با تضمین بهترین و ایمن ترین یدک کش ها و خودرو برها و ارزانترین حتی برای خودروهای لوکس امداد خودرو محدوده سردشت نظراباد دماوند قم فردیس پردیس کرج محمد شهر اسلام شهر پاک دشت گلشهر گوهر دشت مهر ویلا مهر شهر صفا دشت کردان عظیمیه طالقان جاده چالوس جاده هراز انذیشه ملارد شهریار ادران احمذ اباذ مستوفی اهری منظریه ماهدشت فتح قلعه حسن خان فیروز کوه

امداد خودرو سایر شهرهای استان سردشت :

امداد خودرو آراز معتبرترین شرکت‌ امدادخودرویی در شهر سردشت زیر نظر اتحادیه امدادخودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو سردشت ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.

مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای سردشت و  با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶و یا ۰۴۵۳۳۲۵۷۷۰۰  و۰۴۵۳۳۲۵۸۸۰۰

شبانه روزی در تمام مناطق تهران و سردشت

خودروبر سردشت با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق تهران را در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

انواع یدک کش سردشت

 • یدک کش: بیشتر مناسب حمل و نقل درون شهری است و برای خارج از شهر کاربرد بسیار کمی دارد
 • تریلی خودروبر: باید حتما وسیله نقلیه امکان حرکت را داشته باشد تا وارد تریلی حمل ماشین نمود
 • کفی خودروبر: مناسب درون شهر و خارج از شهر است و سلامت کامل وسیله نقلیه را در حین حمل تضمین می نماید

خدمات امدادخودرو سردشت

در بسیاری از موارد پیش می آید که بسیاری از خودروهای لوکس نیز دچار مشکلات فنی شده و از ادامه حرکت باز می ایستند با استفاده از کفی خودرو بر مکانیزه، صاحبان خودروهای لوکس نیز می توانند با خیال راحت و کاملا تضمین شده خودروهای خود را که دچار مشکل شده اند بارگیری کرده و به مقصد موردنظر و یا تعمیرگاه جهت بازبینی و بررسی و عیب یابی انتقال دهند. این یکی از مهم ترین کاربرد خودروبر می باشد.وقتی خودروی شما در جاده دچار مشکل شده است در این حالت باید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از خودروبر استفاده کنید. خودروبر با داشتن امکانات ویژه در این زمینه می تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه دهد.

خودروبر ورامین

حمل خودرو به سراسر ایران با خودروبر و…

 • حمل با جرثقیل ورامین
 • خودرو بر ورامین
 • خودروبر ورامین
 • ماشین بر ورامین
 • یدک کش ورامین
 • خودروبر ورامین
 • حمل ماشین ورامین
 • امدادخودرو سیار ورامین
 • حمل ماشین در ورامین
 • خودروسوار ورامین
 • کفی حمل خودرو ورامین
 • امدادخودرو سیار ورامین

امداد خودرو در سردشت | معرفی خدمات حمل و نقل خودرو

در شهر سردشت خودروبرهای متعددی وجود دارد که در این بین امداد خودرو سردشت میتواند گزینه خوبی برای امداد رسانی به خودرو شما باشد برای دریافت امداد رسانی خودرو کافیست با شماره تلفن های این مجموعه در هر کجای شهر باشید تماس گرفته تا سریعا خودشان را به محل شما برسانند.

قبل از شروع به معرفی امداد خودرو سردشت بپردازیم نیاز است کمی با ویژگی ها و تعاریف امداد رسانی خودرو آشنا بشیم .

چه زمانی به امداد خودرو نیاز دارید ؟

وقتی حین مسافرت هستید و یا در داخل شهر به صورت اتفاقی برای خودرو شما مشکلی رخ داده باشد سریعا به حل مشکل می پردازید گاها امکان دارد که تعمیر خودرو پیچیده بوده و از عهده شما برنیاید در این حین شما نیاز دارید به یک مکانیک خودرو که سریعا در محل خودرو شما حضور پیدا کرده و نسبت به تعمیر خودرو و در صورت نیاز به حمل خودرو به نزدیک ترین امداد خودرو یا مکانیکی خودرو منتقل بکند.

حمل خودرو ورامین – حمل ماشین ورامین – امداد خودرو ورامین

حمل خودرو ورامین با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات خودروبر ورامین ، خدمات تعمیرگاهی ورامین ، خدمات سیار ورامین خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای ورامین ، خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان تهران و سرتاسر کشور می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسوارن باشند.

انواع یدک کش

یدک کش زنجیری : این خودروها برای حمل ماشین تصادفی میباشد.

یدک کش دکل دار: نیسان دکل دار دارای جرثقیل و دکل میباشد و توانایی در آوردن خودرو از جوی آب -پارکینگ وجابجایی گاوصندوق  را دارد.

چرخگیر:خودروهای چرخگیر برای حمل انواع ماشین های ایرانی و خارجی کاربرد دارد و امروزه بیشتر از این نوع یدک کش استفاده میشود و یکی از مظمئن ترین و بی خطر ترین سیستم های حمل خودرو میباشد.

مجوز های امداد خودرو سردشت

خودروبر سردشت (امدادخودرو کشوری) دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان است. مجموعه حمل خودرو سردشت عضو تعاونی امداد خودرویی کشوری و همچنین انجمن صنفی شرکت های امدادخودرویی کشور می باشد.

مهمترین توصیه های امدادخودرو سردشت

۱: از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

۲: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

۳: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

۴: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.


آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد، در صورتی که نیاز به امدادخودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای سردشت و حومه دارید کافیست با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ و یا ۰۴۵۳۳۲۵۷۷۰۰   و ۰۴۵۳۳۲۵۸۸۰۰ تماس بگیرید .

اینستاگرام آرازامداد