خودروبر 24 ساعته قشم | آراز امداد

خودروبر 24 ساعته قشم | آراز امداد

امداد خودرو قشم – خودرو بر قشم – حمل خودرو قشم – ماشین بر قشم

امداد خودرو قشم معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر قشم زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو قشم ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.

خدمات حمل خودرو قشم شامل یدک کش قشم، خودروبر قشم، کفی قشم، مکانیک سیار قشم، بنزین سیار قشم، باتری به باتری و پنچری در قشم می باشد.

همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر قشم صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

خودروبر سراسری قشم

خودروبر سراسری قشم با ارایه خدمات خودرو بری کشوری، حمل خودرو ، یدک کش، کفی خودرو آماده امداد رسانی به شما عزیزان در اسرع وقت و 24 ساعت شبانه روز می باشد.مجموعه خودرو بر قشم با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و ماشین آلات و با اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص سعی در خدمت رسانی بهتر و رضایت خاطر شما عزیزان دارد.

هدف مجموعه خودروبر قشم ارائه خدمات با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به مشتریان گرامی می باشد.

خدمات خودروبر قشم

 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • مجرب و متعهد
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان
 • قابل اعتماد و با سابقه
 • استفاده از کادری مجرب و متعهد
 • سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 • بصورت 24 ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد
 • در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد

خودرو بر 24ساعته قشم

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل حمل، خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به قشم،حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی،خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید .ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی ،شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم .خودروبر قشم را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم .

همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم .

 جرثقیل قشم

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودرو بری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودرو بری، خودرو را یدک کشی میکند.

کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت‌ چرثقیل حمل خودرو

قیمت‌ جرثقیل‌ها با توجه به نوع و مسافتی که قرار است طی شود، متفاوت می­باشد و نمی‌توان مبلغ خاصی برای آنها در نظر گرفت. هر سه دسته از خودروبر‌های بیان شده قیمت‌های مختلفی نسبت به طریقه باربری و مسافت آنها دارد. در هر کدام از مراکز فروش جرثقیل و ماشین آلات قیمت‌ها طبق عوامل مختلفی دسته بندی می‌شوند

امداد خودرو قشم

مهمترین توصیه های حمل خودرو قشم:

1: هرگز هنگام گرم بودن و یا روشن بودن موتور، درب رادیاتور خودرو را بار ننمایید، زیرا در این صورت سیستم رادیاتور بعضی از خودرو ها نیاز به هواگیری مجدد خواهد داشت و همچنین به خاطر بالا بودن دمای آب احتمال سوختگی برای شما وجود دراد.

2: ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

3: حتما از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه داشتن زنجیر چرخ قبل از شروغ مسافرت اطمینان حاصل نمایید.

4: توصیه اصلی امدادخودرو به مالکین کلیه محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو این است که نسبت به همراه داشتن گوشی تلفن هوشمند همراه و پاوربانک (یا شارژر همراه) در سفرهای درون و بیرون شهری توجه کافی را داشته باشند تا در زمان بروز مشکل بتوانند از طریق اینترنت و اتصال به وب سایت تخصصی امداد خودرو ۱۵۹۳ و یا استفاده از اپلیکیشن امداد خودرو ۱۵۹۳، با اطمینان از خدمات امداد خودروهای سایت امداد خودرو ۱۵۹۳ برخوردار شوند.

5: از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

6: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

7: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

8: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.

9: از وجود آچار چرخ و زاپاس خودرو قبل از شروع سفر اطمینان حاصل نمایید.

10: قبل از شروع مسافرت از سطح روغن های خودرو اطمینان حاصل نمایید.

امداد خودرو شبانه روزی قشم

امداد خودرو در دنیای امروز به امری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده که وظیفه راحتی و آسایش مردم را برعهده دارد براین اساس در کشور ما نیز نیاز به این امر باعث بوجود آمدن شرکتهای متعدد امداد خودرو شده و امداد خودرو قشم نیز بر آن شده تا وظیفه خود را در قبال امداد به خودروهای در جاده و خیابان مانده با نهایت وسواس برای راحتی و آسایش مردم انجام دهد.

یدک کش قشم

خودروی یدک‌کش باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد. همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد.در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و بهمین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.تجهیزات لازم برای یدک کش‌ها شامل:

زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند

عوامل موثر بر تعرفه مناسب خودروبر

مدل و نوع خودروی شما

یکی از عوامل مهم در تعرفه خودرو بر قشم که می‌تواند تاثیرگذار باشد، مدل ماشین شما است از طرفی اگر ماشین شما دچار تصادف شد، قیمت جابه‌جایی آن تا تعمیرگاه به اندازه ماشین صفر و نو آن مدل نیست.

مسافت جابه‌جایی

دومین عامل تاثیرگذار و مهم در جابه‌جایی و حمل ماشین توسط خودرو بر، مسافتی است .که شما برای جابه‌جا کردن ماشین خود در نظر دارید

به طوری که هر مقدار این مسافت بیشتر شود، به همان میزان قیمت نهایی برای شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

امداد خودرو کشوری با سال ها تجربه در زمینه امداد خودرو و خودرو بر در قشم آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

 • امداد خودرو قشم

 • خودرو بر قشم

 • ماشین بر قشم

 • حمل خودرو قشم

 • یدک کش 

 • خودروبر قشم

 • امدادخودرو 

 • حمل ماشین 

 • امداد خودرو سیار 

 • حمل ماشین در 

 • خودرو سوار

 • کفی حمل خودرو 

 • شماره یدک کش 

 • حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل

هزینه خودرو بر قشم

قیمت خودروبر قشم بر اساس شرایط مختلف قابل تغییر می باشد، از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت خودروبر، میزان مسافت موجود از محل خودرو تا تعمیرگاه است و همچنین نوع خودرو و وزن آن نیز بر روی قیمت خودروبر تاثیرگذار خواهد بود

خودروبرها بایستی تحت نظارت اتحادیه و با قیمت مشخص و مصوب اتحادیه مشغول به فعالیت باشند. دریافت هرگونه وجه اضافه و خارج از عرف مصوب از صاحب خودرو، غیر مجاز میباشد.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود

 1. فاصله بین مبدا و مقصد مهمترین فاکتور محاسبه هزینه حمل خودرو میباشد
 2. نوع خودرو و میزان ارزش خودرو برای صدور بیمه و بارنامه
 3. وضعیت خودرو وارداتی، داخلی، کلاسیک، تصادفی و خودروهای خاص و لاکچری
 4. نوع جاده مسیر مبدا تا مقصد مثل مناطق کوهستانی یا اتوبانی برون شهری قیمت حمل خودرو متغیر می باشد

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد، در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای قشم و حومه دارید کافیست با شماره 09192185066 تماس بگیرید .