امداد خودرو بندر عباس | شماره یدک کش بندر عباس

امداد خودرو بندر عباس | شماره یدک کش بندر عباس

شرکت آراز امداد ارائه دهنده خدمات امداد خودرو و یدک کش شامل جایجایی انواع خودروهای ایرانی و خارجی ، تصادفی ، لوکس ، صفر و کلاسیک در کلیه نقاط شهر بندر عباس در اسرع وقت ، با کادری مجرب ، بدون آسیب رساندن به خودروی شما مشتریان گرامی و به صورت تضمینی در کلیه ساعات شبانه روز می باشد .

همچنین تعمیراتی نظیر انجام کمک باتری خودروها ، تعویض تسمه خودروهای ایرانی ، تعویض پمپ بنزین و تعویض شمع بطور سیار انجام میشود .

در هر ساعتی از شبانه روز دربندرعباس ، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد ، کافیست با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس متخصص و باتجربه ما توضیح دهید . امداد خودرو بندر عباس خودرو شما را تحویل گرفته و به تمامی نقاط بندر عباس و شهرستان های کشور جابجا می کند.

یدک کش بندر عباس

یدک کش اراز  امداد و متصدی حمل خودرو در حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثری دارد. می بایست در هنگام حمل خودرو با خودروبر نهایت دقت به کار گرفته شود تا مشکلی برای ماشین پیش نیاید. یدک کش آراز امداد توانسته است بدون بروز هیچ گونه مشکلی، خودرو ها را به مقصد برساند. وجود سیستم بازرسی، انتقادات و شکایات و قدردانی باعث شده است حمل خودرو مطمئن تر از سایر شرکت ها صورت بگیرد

خدمات امداد خودرو بندر عباس

تعویض انواع قطعات و تعمیر انواع بخش‌های خودرو در کنار حمل خودروها خدماتی هستند که تیم آراز امداد با کادری مجرب، به صورت ضمانت شده به شما ارائه می‌دهد؛ اصلی‌ترین خدمات اراز امداد در بندر عباس عبارتند از:

حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل

هنگامی که تعمیرات در محل امکان پذیر نیست یا اگر وسیله نقلیه شما به دلیل آسیب شدید قابلیت رانندگی یا حرکت را ندارد، می توانید برای حمل ایمن وسیله نقلیه خودبا ما تماس بگیرید. ما کاملا سالم و مطمئن ماشین شما را با یدک کش، کفی و یا دکل حمل می کنیم.

پنچرگیری سیار

ما اطمینان می‌دهیم که لاستیک ماشین شما فوراً تعمیر یا تعویض می‌شود. چه در محل یا خانه تان باشید و یا در جاده، ما به شما کمک می کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید رانندگی کنید. تیم مجاز ما بسته به موقعیت مکانی در کمتر از یک ساعت به محل شما می‌رسند تا لاستیک پنچر شده را تعمیر کنند یا آن را با لاستیک زاپاس تعویض کنند.

مکانیک سیار

تعویض انواع قطعات و تعمیر انواع بخش‌های خودرو در کنار حمل خودروها خدماتی هستند که تیم آقای امداد با کادری مجرب، به صورت ضمانت شده به شما ارائه می‌دهد. اصلی‌ترین خدمات مکانیک سیار آراز امداد عبارتند از تعویض روغن در محل، تعویض لنت ترمز در محل، خدمات دیاک در محل، تعویض شمع، تعویض قطعه و …

امداد باطری

باتری خاموش در وسط جاده می تواند شما را برای ساعت های طولانی سرگردان کند. خدمات امداد خودرو شبانه روزی ما به شما کمک می کند تا مشکلات باطری را هرچه سریع تر حل کنید. تکنسین های آموزش دیده ما دقیقا می دانند که چگونه وسیله نقلیه شما را بدون ایجاد کوچک ترین آسیبی روشن کنند.

امداد قفل و سوئیچ

اگر کلیدهای وسیله نقلیه خود را گم کردید یا به طور تصادفی آنها را در داخل ماشین جا گذاشتید، وحشت نکنید! به سادگی با شماره تلفن ما تماس بگیرید و ما بلافاصله به شما کمک می کنیم تا به کلید خودرو خود دسترسی پیدا کنید. تکنسین های ما اطمینان حاصل می کنند که قفل ماشین شما به طور ایمن باز شده است و کمترین آسیبی به خودرو شما نمی رسد.

سوخت رسانی سیار

اگر به هر دلیلی دچار کمبود سوخت شدید تیم ما در محل شما حاضر خواهد شد. ما با سوخت کافی به شما کمک می کنیم تا به سفر خود ادامه دهید و یا به نزدیکترین پمپ بنزین برسید. با تماس با شماره ما بنزین در کمترین زمان به دست شما می رسد.

شماره امداد خودرو یزد

یدک کشی و حمل خودرو

• حمل خودرو به مراکز شماره‌گذاری، معاینه فنی، نمایشگاه و تعمیرگاه
• دارای جدیدترین تجهیزات جرثقیل خودروبر، یدک کش مکانیزه خودروبر کفی، نیسان چرخگیر و جرثقیل خودرو
•جابجایی بصورت شبانه روزی و با کادری مجرب و باسابقه کار بالا
• انتقال شبانه روزی خودرو مجهز به سرویسهای سیار
• جابجایی خودرو با پیشرفته ترین امکانات و کمترین هزینه

عملیات امدادخودرو توسط آراز امداد در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته انجام می پذیرد در هر کجای ایران که باشید در هر زمان از روز سریعا خودروی امدادی بندر عباس به محل شما ارسال میشود . همچنین در صورت داشتن سوال مشاوران ما در آراز امداد آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند . شماره امداد خودرو شبانه روزی آراز امداد ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ می باشد.

یدک کش یزد

چه زمان به امداد خودرو نیاز داریم؟

هر زمانی که خودرو دچار نقص فنی غیر قابل تعمیر مانند:خرابی دیسک و صفحه ، خرابی چرخ ها ، پولوس ، نقص در سیستم ترمزگیری،سوختن واشر سرسیلنر، بهم ریختن تایمینگ تسمه تایم و …که تعمیر خودرو در محل غیرممکن می باشد نیاز به حمل خودرو و یدک کشی به نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز می باشد.

قیمت حمل یدک کش در بندر عباس

حمل خودرو در بندرعباس و ارائه خدمات امداد جاده ای در بندر عباس بسته به ماشین که در حمل خودرو استفاده می شود و یا نوع ماشین حمل شونده متفاوت خواهد بود و همچنین نکات دیگری از جمله مسافت در قیمت تاثیر گذار خواهد بود . به صورت تیتر وار عوامل موثر بر قیمت حمل خودرو در بندر عباس  شامل :

  1. نوع ماشین حمل شونده (در ماشین های صفر و ماشین های لوکس و ماشین های سنگین قیمت متفاوت است)
  2. نوع ماشین حمل خودرو استفاده شده برای یدک کش ماشین سنگین قیمت متفاوت است.
  3. هزینه سوخت ماشین خودروبر در مسافت های زیاد
  4. هزینه بیمه نامه ماشین حمل شونده که معمولا برای حما ماشین های لوکس و یا ماشین های صفر از کارخانه استفاده می شود.
  5. نوع ماشینی که حمل می شود که برای ماشین های لوکس و یا ماشین های سنگین قیمت متفاوت است.

جهت درخواست یدک کش با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ تماس حاصل نمایید . 


نکات مهم در هنگام حمل خودرو

در هنگام حمل خودرو باید استاندارهایی را رعایت کنیم تا آسیبی به ماشین وارد نشود لذا رعایت این استانداردها درهنگام جابه جایی امری واجب و ضروری است که رانندگان خودرو بر باید با آن آشنایی داشته باشند حمل خودرو به صورت غیر استاندارد ممکن است حین جایه جایی خسارت های سنگینی به ماشین وارد کند به همین جهت هنگام درخواست یدک کش بهتر است از مراکر معتبر درخواست خود را ثبت نمایید.

هنگام یدک کش و حمل خودرو بهتر است نکات زیر را رعایت کنید:

چک کردن ماشین یدک کش

قبل از یدک کش کردن بهتر است ماشین خودرو بر از لحاظ فنی چک شود تا مشکلی پیش نیاید. چک کردن ترمزها از موارد ضروری است که حتما باید به آن توجه شود.

تنظیم باد لاستیک ها

حتما قبل از حمل خودرو باد لاستیک ها را چک کنید کم بودن باد لاستیک موجب منحرف شدن ماشین یدک کش و به وجود اوردن خسارتهای زیادی می شود.

چک کردن اتصالات جهت حمل خودرو

بسته به نوع ماشین بر که استفاده میشود حتما قبل از حرکت اتصالاتی که ماشین حمل شونده را به ماشین یدک کش بسته اید را حتما چک کنید تا از محکم بودن آن اطمینان کسب کنید.

رانندگی مطمئن و با آرامش

در هنگام حمل خودرو از انجام حرکات مارپیچ و ناگهانی به خصوص در سرپیچ ها جدا خودداری نمایید که موجب واژگونی و خسارت به ماشین حمل شونده می شود.

حرکت با سرعت مطمئنه

از حرکت کردن با سرعت بالا هنگام حمل خودرو جدا خودداری کنید زیرا باعث جدایی ماشین از یدک کش شده و جسارت های زیادی به همراه دارد.

توزیع بار در یدک کش

یکی از نکات مهم هنگام حمل خودرو توزیع بار به صورت مساوی در یدک کش می باشد اگر وزن ماشین بیشتر از یدک کش باشد وزن ماشین در همه جای یدک شک به صورت مساوی تقسیم نمی شود و امکان چپ کردن یدک کش و به وجود آمدن خسارت می باشد.

جرثقیل خودرو بندر عباس

جرثقیل حمل خودرو در بندر عباس شامل جرثقیل کفی دکل دار ، جرثقیل خودرو سوار ، جرثقیل نیسان دکل دار ، جرثقیل نیسان زنجیری ، نیسان چرخگیر جرثقیل مکانیزه و جرثقیل نیسان اسگیت دار همچنین تعمیرکار و مکانیک انواع خودرو های داخلی و خارجی فعالیت دارد. سرلوحه فعالیت و خدمات شرکت یدک کش ارومیه، جلب رضایت مشتریان عزیز، با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، کمترین زمان ممکن و پائین ترین قیمت میباشد.

شماره امدادخودرو بندرعباس

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶