امداد خودرو و خودروبر بندر کنگ

امداد خودرو و خودروبر بندر کنگ

خودروبر بندر کنگ شامل حمل خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه و بارنامه ی معتبر و قانونی می باشد. در هر تمامی ساعات شبانه روز امداد خودرو بندر کنگ در خدمت شما عزیزان می باشد.

امداد خودرو بندر کنگ

امداد خودرو بندر کنگ معتبرترین شرکت‌ امدادخودرویی زیر نظر اتحادیه امدادخودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو بندر کنگ ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.

شماره مکانیک سیار و خودروبر در شهر زیبای بندر کنگ

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

۰۴۵۳۳۲۵۷۷۰۰

۰۴۵۳۳۲۵۸۸۰۰

خدمات امدادخودرو بندر کنگ

در بسیاری از موارد پیش می آید که بسیاری از خودروهای لوکس نیز دچار مشکلات فنی شده و از ادامه حرکت باز می ایستند با استفاده از کفی خودرو بر مکانیزه، صاحبان خودروهای لوکس نیز می توانند با خیال راحت و کاملا تضمین شده خودروهای خود را که دچار مشکل شده اند بارگیری کرده و به مقصد موردنظر و یا تعمیرگاه جهت بازبینی و بررسی و عیب یابی انتقال دهند. این یکی از مهم ترین کاربرد خودروبر می باشد.

وقتی خودروی شما در جاده دچار مشکل شده است در این حالت باید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از خودروبر استفاده کنید. خودروبر بندر عباس و بندرکنگ با داشتن امکانات ویژه در این زمینه می تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه دهد.

خودروبر شبانه روزی در تمام مناطق بندر کنگ

خودرو بر بندر کنگ با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق بندر کنگ را در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگیرید.

انواع یدک کش بندر کنگ

 1. یدک کش: بیشتر مناسب حمل و نقل درون شهری است و برای خارج از شهر کاربرد بسیار کمی دارد.
 2. تریلی خودروبر: باید حتما وسیله نقلیه امکان حرکت را داشته باشد تا وارد تریلی حمل ماشین نمود.
 3. کفی خودروبر: مناسب درون شهر و خارج از شهر است و سلامت کامل وسیله نقلیه را در حین حمل تضمین می نماید.

خودروبر بندر کنگ

به آن دسته از یدک‌کش ها که دارای تجهیزات مکانیزه و مدرن هستند، خودرو بر گفته می‌شود. به طور کلی وظیفه خودروبر ها، حمل خودرو و جابجایی خودروها است. می‌توان خودروبر را برای یکی از جدیدترین تجهیزات حمل و نقل خودرو محسوب کرد. به طور کلی اگر قصد دارید خودروهای خود را به به سادگی و بهترین شکل جابجا کنید، بهترین اقدام تماس با خودروبر بندر کنگ است. زیرا خودروبرها می‌توانند، با حداقل آسیب خودروها را جابجا کنند.

جرثقیل خودرو بندر کنگ

جرثقیل حمل خودرو بندر کنگ شامل جرثقیل کفی دکل دار ، جرثقیل خودرو سوار ، جرثقیل نیسان دکل دار ، جرثقیل نیسان زنجیری ، نیسان چرخگیر جرثقیل مکانیزه و جرثقیل نیسان اسگیت دار همچنین تعمیرکار و مکانیک انواع خودرو های داخلی و خارجی فعالیت دارد. سرلوحه فعالیت و خدمات شرکت یدک کش بندر کنگ ، جلب رضایت مشتریان عزیز، با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، کمترین زمان ممکن و پائین ترین قیمت میباشد.

خودروبر دشتی

حمل خودرو به سراسر ایران با خودروبر و…

 • حمل با جرثقیل 
 • خودرو بر 
 • ماشین بر 
 • یدک کش 
 • حمل ماشین 
 • امدادخودرو سیار 
 • خودروسوار 
 • کفی حمل خودرو 

امداد خودرو در بندر کنگ | معرفی خدمات حمل و نقل خودرو

در شهر بندر کنگ خودروبرهای متعددی وجود دارد که در این بین امداد خودرو بندر کنگ میتواند گزینه خوبی برای امداد رسانی به خودرو شما باشد برای دریافت امداد رسانی خودرو کافیست با شماره تلفن های این مجموعه در هر کجای شهر باشید تماس گرفته تا سریعا خودشان را به محل شما برسانند.

قبل از شروع به معرفی امداد خودرو بندر کنگ بپردازیم نیاز است کمی با ویژگی ها و تعاریف امداد رسانی خودرو آشنا بشیم.

شماره تماس امداد خودرو در بندر کنگ:

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

چه زمانی به امداد خودرو نیاز دارید ؟

وقتی حین مسافرت هستید و یا در داخل شهر به صورت اتفاقی برای خودرو شما مشکلی رخ داده باشد سریعا به حل مشکل می پردازید گاها امکان دارد که تعمیر خودرو پیچیده بوده و از عهده شما برنیاید در این حین شما نیاز دارید به یک مکانیک خودرو که سریعا در محل خودرو شما حضور پیدا کرده و نسبت به تعمیر خودرو و در صورت نیاز به حمل خودرو به نزدیک ترین امداد خودرو یا مکانیکی خودرو منتقل بکند.

حمل خودرو بندر کنگ

حمل خودرو بندر کنگ با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات خودروبر بندر کنگ ، خدمات تعمیرگاهی دشتی ، خدمات سیار بندر کنگ خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای دشتی، خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان هرمزگان و سرتاسر کشور می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودرو باشند.

انواع یدک کش

یدک کش زنجیری : این خودروها برای حمل ماشین تصادفی میباشد.

یدک کش دکل دار: نیسان دکل دار دارای جرثقیل و دکل میباشد و توانایی در آوردن خودرو از جوی آب، پارکینگ وجابجایی گاوصندوق را دارد.

چرخگیر: خودروهای چرخگیر برای حمل انواع ماشین های ایرانی و خارجی کاربرد دارد و امروزه بیشتر از این نوع یدک کش استفاده میشود و یکی از مطمئن ترین و بی خطر ترین سیستم های حمل خودرو میباشد.

مجوز های امداد خودرو بندر کنگ

خودروبر آراز امداد در بندر کنگ دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان است. مجموعه حمل خودرو بندر کنگ عضو تعاونی امداد خودرویی کشوری و همچنین انجمن صنفی شرکت های امدادخودرویی کشور می باشد.

مهمترین توصیه های امدادخودرو بندر کنگ

۱: از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

۲: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

۳: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

۴: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.


آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد، در صورتی که نیاز به امدادخودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای بندر کنگ و حومه دارید کافیست با شماره تلفن زیر تماس بگیربد.

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶