اصول حمل خودرو

اصول حمل خودرو

[vc_row pix_particles_check=””][vc_column][vc_column_text]

اصول حمل خودرو

حمل خودرو نیازمند رعایت اصولی است که اگر رعایت نشود ممکن است در هنگام جابجایی خودرو آسیبی به بدنه ماشین وارد شود.

لذا رعایت این استاندارد ها در هنگام جابجایی خودرو امری واجب است که کلیه ماشین های حمل خودرو باید با آن آشنایی کامل داشته باشند.اگر خودرو غیر استاندارد حمل شود ممکن است حین جابجایی دچار آسیب شود و خسارات بیشتری به بار آورد.لذا در حمل خودرو از خودرو سوار های مطمئن کمک بگیرید.

پیدا کردن یک خودروبر قابل اطمینان و با تجربه که بتواند اتومبیل را بدون آسیب به مقصد برساند و هزینه ی زیادی را نیز مطالبه نکند اندکی دشوار است. یک خودرو بر یا همان ماشین بر باتجربه و منصف قبل از اینکه خودرو شما را حمل کند اقدام به تعمیر و عیب یابی اتومبیل شما می کند شاید با برطرف کردن عیب خودرو دیگر احتیاجی به یدک کردن آن نباشد.

و شما با اتومبیل خود به مسیرتان ادامه دهید.لذا در انتخاب خود دقت نظر را به خرج دهید تا هزینه های گزاف را متحمل نشوید. گروه آراز امداد با تجربه ۱۵ساله در امر حمل , تعمیر بهترین کیفیت کار خودرو را به مشتریان خود ارائه می دهند.

و خودروی شما را بدون کوچکترین خط و خشی در کمترین زمان خواسته شده به مقصد مورد نظر میرساند.میزان هزینه برای حمل خودرو بستگی به مسافتی که خودرو بر خودرو را حمل می کند، دارد و البته نوع ماشینی که حمل می شود نیز اهمیت دارد برای خودروهای سنگین میزان هزینه ای که دریافت می شود اندکی بیشتر از حمل ماشین های سبک می باشد.زیرا ماشین های سنگین هم هزینه و هم استهلاک خودروبر را افزایش می دهند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]