امداد خودرو و خودروبر سبزوار

امداد خودرو و خودروبر سبزوار

امداد خودرو و خودروبر سبزوار

امداد خودرو سبزوار معتبرترین شرکت‌ خودروبری در تمام مناطق شهرسبزوار زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد.در صورتيكه خودروی شمابه هر علتی قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز مي‌توانيد با خودرو بر سبزوار تماس حاصل نموده، تا با بهره گيری از نيروهای متخصص و جديدترين سيستم هاي حمل و نقل و جابه جايی خودرو در سريعترين زمان و نازل ترین هزینه اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروی شما نماییم.

خودروبر سبزوار که در واقع نسل جدیدی از تجهیزات حمل خودرو محسوب می‌شود توانسته به دلیل تأمین امنیت خودرو و پایین‌ ‎آوردن احتمال آسیب آن در حین حمل به عنوان روشی مناسب و جایگزین روش‌‎های قدیمی انتخاب شود. از این‌رو استفاده از این روش حمل خودرو نسبت به روش‎‌های قدیمی و حمل با یدک‎‌کش‎‌ها ارجحیت داشته و ‎‌می‌تواند مزایای متعددی را برای صاحبان خودرو به همراه داشته باشد

از اهداف اصلی خودروبر سبزوار ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات امداد خودرو سبزوار به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

شماره تماس امداد خودرو سبزوار

09190105066

09192185066

امدادخودروبر باید در بهترین زمان و سریع ترین موقع به شما برسد ، در محل خودروی شما دارای تجهیزات لازم برای شما باشد. دارای بیمه باشد در صورت حمل خودرو شما سلامتی خودرو را تضمین کند در صورتی که نیاز شما باشد ما به نزدیک ترین مکانیک شما را میرسانیم کادر مجرب و گروهی حرفه ای و متخصص در حمل ماشین شما میباشد.

خدمات شرکت خودروبر

 1. حمل خودروهای صفر کیلومتر به مکان تعویض پلاک
 2. حمل خودروهای مسابقه
 3. حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه توسط خودروبر سبزوار

خودرو بر سبزوار

خودرو بر سبزوار ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل ،حمل خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به سبزوار ،حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی،خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید .ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی ،شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم .خودروبر آستارا را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم .همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم .

امداد خودرو شبانه روزی سبزوار

شرکت امداد خودرو آراز در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، آماده است تا انواع مختلف خدمات امدادی را در خدمت ‌شما متقاضیان عزیز قرار دهد. مهم نیست که چه ساعتی از شب یا روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌اید، امدادرسانان آراز امداد همواره حضور دارند و می‌توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند

یدک کش سبزوار

خودروی یدک‌کش باید دارای قدرت و نیروی کششی زیادی برای بلند کردن و انتقال ماشین خراب شده باشد ، همچنین شاسی خودروبر باید توان حمل و کشیدن سایر خودروها را نیز داشته باشد. در کشورمان معمولا خودروهایی مانند وانت نیسان توانایی یدک‌کشی مناسب دارند و بهمین دلیل کاربرد فراوانی نیز دارند.

تجهیزات لازم برای یدک کش‌ها شامل: زنجیر اتصال و میله مهار یا کشش خودرو است، با توجه به اینکه تجهیزات یدک‌کش در زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرند لذا ضرورت دارد تا از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا بدنه خودروی حمل شده آسیب نبیند.

معرفی امداد خودرو

خودروبر آراز امداد ، با داشتن مجهزترین دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین با ارائه خدمات در تمام مناطق استان سبزوار در صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود قرار داده است.

خودروبر آراز امداد با سال ها تجربه در زمینه حمل خودرو در سبزوار و با مجهز ترین خدمات امداد خودرویی و کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خودروبر سبزوار

قیمت خودروبری در سبزوار

از فاکتورهای مهم برای مشخص کردن تعرفه خودروبر، نوع ماشین كه حمل می شود است که باید متناسب با نوع ماشین درخواست ماشین خودروبر كنید.

در مسافت های طولانی برای حمل ماشین هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود. جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند . قیمت خدمات اين گونه خودروبر شهرستان تا حدودی بیشتر است.

جرثقیل باید وزن ماشین را تحمل كند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود. معمولا برای مسیر های کوتاه و خودرو های سبک از جرثقیل نیسان استفاده می كنند هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام می شود:

✍مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
✍استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودروبر هزینه متفاوتی دارد.
✍یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
✍در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.

با ما تماس بگیرید

09190105066

09192185066

مکانیکی سیار

مکانیکی سیار از خدمات امداد خودروسبزوار می باشد. امداد خودرو سیار آراز امداد با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اورجینال در محل تعویض می گردد.

خودرو بر سبزوار

خدمات خودرو بر سبزوار

 1. حمل خودرو به سراسر ایران
 2. مجرب و متعهد
 3. ارائه خدمات مشاوره رایگان
 4. قابل اعتماد و با سابقه
 5. استفاده از کادری مجرب و متعهد
 6. سرعت عمل و دقت بالا در ارائه خدمات
 7. بصورت 24 ساعته و در تمام ایام سال در دسترس می باشد.
 8. در کمترین زمان ممکن، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد.

توصیه های ایمنی حمل خودرو

 • از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه و بیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.
 • هرگز سوئیچ خودرو مجهزبه دزدگیر را داخل خودرو جا نگذارید، زیرا ممکن است درب ها قفل شود.
 • از رانندگی با خودرویی که صدای غیر عادی شنیده می شود جداً خودداری کنید.
 • پس از باز و بست درب رادیاتور از بسته شدن درب آن اطمینان حاصل نمایید.
 • هرگز خودرو را در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
 • هیچ گاه خودرویی که جوش آورده است یکباره خاموش نکنید.

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد، بعضی به انتخاب خود و برای راحتی خود، به منظور حمل ماشین خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می كنند. بعضی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و يا تصادف، مجبور به حمل خودرو با خودروبر می شوند. خودروبرسبزوار به منظور خدمت رسانی در حال فعالیت است. خودربر آستارا همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل ماشین را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

جرثقیل سبزوار

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودروبری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودروبری، خودرو را یدک کشی می کند. حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا می شود و گاها شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

خودرو بر شبانه روزی

شبانه روزی بودن هر گونه خدمات رسانی، یکی از مهمترین ویژگی های آن به حساب می آید و خودروبر شبانه روزی سبزوار نیز یکی از آنهاست. اگر در هر ساعات از شبانه روز، خودرو شما دچار مشکل شد، می توانید با خودروبرسبزوار به شماره  09190105066  تماس بگیرید و از خدمات خودروبر شبانه روزی ما استفاده کنید.

نحوه درخواست ماشین از امداد خودرو آراز

دریافت مشاوره قطعاً به شما کمک می کند تا برای خودروبر متناسب با نیازهای شما اقدام کنید.همانطور که می دانید خودروهای ارزان قیمت انواع مختلفی دارند. که هر کدام هدف متفاوتی دارند و برای شرایط خاصی تعریف شده اند.بنابراین با قبول مشاوره ارائه دهنده خدمات می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.


 در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر درسبزوار و حومه دارید کافیست کلیک کنید

09190105066

09192185066

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد.