خودروبر و امداد خودرو اسکو

خودروبر اسکو

خودروبر اسکو ، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر یا ماشین ‌های یدک کش درست شده از وانت ها و ماشین هایی که بالای ۲ تن هستند. خودروبرها هم مثل سنگینبرها از یک هیدرولیک و یک دیلم که در زیر ماشین صدمه دیده قرار می‌گیرد استفاده می‌کند. خودروبر در تهران اغلب برای ماشین هایی که در حادثه صدمه‌ی نچندان زیادی نمی بینند به کار گرفته می شوند. این نوع خودروبرها مثل خودرو بر ارسلان برای مسافت هایی که فاصله ی آن ها کم می باشد بکار گرفته می‌شوند. به این خودروبرها چرخگیر گویند یعنی با سنگینبری که دارند چرخ‌های ماشین را بلند کرده و آن را منتقل می‌کند

برای در خواست امداد خودرو با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

امداد خودرو شبانه روزی اسکو

امداد خودرو شبانه روزی اسکو یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امدادخودرو در اسکو و تمامی نقاط کشور می باشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودروها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امدادخودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

امداد خودرو شبانه روزی اسکو یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امدادخودرو در اسکو و تمامی نقاط کشور می باشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودروها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امدادخودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

حمل خودرو های بدون پلاک و تصادفی در اسکو

حمل ماشین های تصادفی که در مسیر جاده خراب شده اند ،در تمام نقاط ایران در کوتاه ترین زمان ممکن با خودرو بر اسکو با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد.ما در تمام نقاط ایران خودروبر با تجهیزات بالا داریم و این سرعت کار ما را بالا می برد.

و چنانچه مشکل اتومبیل شما جدی باشد، با کمال دقت و سرعت شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجهز و معتبر می رسانند.و با برخورد مناسب و حرفه ای شما را تا پایان راه همراهی میکنند امداد خودرو اسکو یکی از بهترین مراکز ارائه بروزترین خدمات امداد خودرو مرکزی است و شما برای اطلاعات بیشتر می توانیدبا ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت تماس بگیرید.

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

خودرو بر اسکو – امداد خودرو اسکو – حمل خودرو اسکو

حمل و نقل حرفه ای انواع خودرو در اسکو در کمترین زمان ممکن به صورت ۲۴ ساعته ،با تعرفه پایین از سراسر ایران به صورت ۲۴ ساعته شبانه روزی در خدمت شما هستیم .

خودروبر اسکو با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات (خودروبر ، خدمات تعمیرگاهی اسکو ، خدمات سیار اسکو ،خدمات در محل کار و یا درب منزل ) به فعالیت خود در سرتاسر کشور می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسوارن باشند.

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

حمل خودرو های لوکس در سرتاسر اسکو

در بسیاری از موارد پیش می آید که بسیاری از خودروهای لوکس نیز دچار مشکلات فنی شده و از ادامه حرکت باز می ایستند با استفاده از کفی خودرو بر مکانیزه، صاحبان خودروهای لوکس نیز می توانند با خیال راحت و کاملا تضمین شده خودروهای خود را که دچار مشکل شده اند بارگیری کرده و به مقصد موردنظر و یا تعمیرگاه جهت بازبینی و بررسی و عیب یابی انتقال دهند.

این یکی از مهم ترین کاربرد خودروبر می باشد وقتی خودروی شما در جاده دچار مشکل شده است در این حالت باید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از خودروبر استفاده کنید. خودروبر با داشتن امکانات ویژه در این زمینه می تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه دهد.

خودروبر و حمل خودرو اسکو

امداد خودرو اسکو شامل حمل خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه و بارنامه ی معتبر و قانونی می باشد. در هر تمامی ساعات شبانه روز امداد خودرو اسکو در خدمت شما عزیزان می باشد.

اهداف خودروبر اسکو

 1. مکانیکی سیار و تعمیرات وسایل نقلیه مشتریان
 2. خدمات فنی خودروهای لوکس و گران قیمت در جاده های کشور
 3. عدم پرداخت هزینه های اضافی از بابت ماشین بر و حمل ماشین توسط مشتری
 4. مشاوره فنی خودرویی و مشکلات خودرویی به مشتریان عزیز
 5. افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات خودروبر
 6. آسودگی خیال مشتریان از بابت خودروهای خود
 7. اعزام و حمل خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه های معتبر در سطح شهر

چرا خودروبر اسکو؟

 • بیشترین تعداد امداد گر در سطح کشور
 • بهترین کیفیت امداد رسانی
 • امداد گران متخصص و متعهد
 • امداد رسانی شبانه روزی در اسکو
 • خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 • با بیش از ۲۰ سال سابقه در بخش امداد خودرو، خودروبر و حمل خودرو
 • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی
 • سرعت در خدمت سانی و امداد رسانی در کل کشور
 • امداد رسانی توسط GPS

خودروبر ارزان قیمت اسکو

زمانی که خودرو شما با مشکلاتی مانند تصادف یا نقص فنی روبرو می‌شود، می‌تواند هزینه‌های جانبی بسیار زیادی را برای شما به وجود آورد؛ به همین دلیل تمام رانندگان وسایل نقلیه به دنبال موسسات یا شرکت‌هایی برای حمل خودرو جهت جابه‌جایی یا انتقال به تعمیرگاه با هزینه بسیار کم هستند.

امداد خودرو ارزان قیمت اسکو

اگر نیاز به امداد خودرو در اسکو با قیمت اتحادیه دارید با خودروبر اسکو تماس بگیرید. مکانیک سیار و حمل خودرو با یدک کش و کفی

خودرو بر کفی اسکو

کفی خودروبر اسکو برای جابجایی خودرو سبک و سنگین خودرو های ایرانی و خارجی و لوکس شما به صورت شبانه روزی. امداد جاده با کفی خودروبرهای خود در خدمت شما

تعمیرات سیار خودرو اسکو

مکانیک سیار در تمام نقاط اسکو، سرویس خودرو در محل، تعمیر تخصصی خودرو در محل حادثه بدون نیاز به حمل با جرثقیل با هدف کسب رضایت مشتری و شعار مشتری مداری با ارائه خدمات کلی به مشتریان

خودروبر اسکو ارزان تر از همه جا

قیمت خودروبر و یدک کش در اسکو به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت.بهتر از قبل از ثبت درخواست خود در مورد ماشین و نوع خرابی به فرد خودروبر اطلاعات کافی را بدهید تا در قیمت حمل خودرو صرفه جویی شود.

عوامل مختلف تغییر قیمت:

✍مسافتی که توسط یدک کش طی می شود
✍استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد
✍یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد
✍در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود

شماره تماس خودروبر اسکو

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

در هر زمان در هر بخشی از اسکو به خودروبر نیاز داشتید کافیست تا با ما تماس بگیرید ما در تیم امداد رسانی خودروبر اسکو به شما این ضمانت را می دهیم که می‌توانید بهترین کیفیت را در کنار منصفانه ترین قیمت دریافت نمایید، اولویت اصلی ما ارائه خدماتی با کیفیت در اختیار شما عزیزان است

مهم نیست که خودرو شما خارجی بوده و یا تولید داخل باشد، خودروبر اسکو آماده است تا انواع خودروهای داخلی و خارجی همچون تویتا، بنز، جک، ایران خودرو ، سایپا، بهمن موتور، تویتا هیوندا و… را در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از یدک کش مناسب حمل نماید


خودروبر اسکو آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد، در صورتی که نیاز به امدادخودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای اسکو و حومه دارید کافیست با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ و یا ۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶ تماس بگیرید .