امدادخودرو اصلاندوز

خودروبر و امداد خودرو اصلاندوز

آراز امداد در شهر اردبیل تأسیس شده است و خدمات امداد خودرو را در شهر اصلاندوز و جاده ها و راه های نزدیک این استان ارائه می دهد. در شهر اصلاندوز نیز اگر با مشکل خرابی خودرو رو به رو شده باشید می دانید که مشکل بسیار بزرگی است چون ممکن است مکانیکی ها در این شهر پیدا نشود و برای انتقال ماشین به این مکانیکی ها دچار مشکل شوید. به همین علت است که در داخل شهرها و به خصوص در شهر اصلاندوز که شهر بسیار کوچکی است، نیاز به خدمات امداد خودرو حس می شود و به همین دلیل آراز امداد در این شهر فعالیت دارند.

امداد خودرو و خودروبر اصلاندوز

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

شما می توانید از این خدمات در هر جایی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید. خودرویی که امداد خودرو از آن استفاده می کند، یدک کش بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن برای حمل خودروی خود تا نزدیک ترین یا بهترین مکانیک مدنظرتان استفاده کنید.

خدمات خودروبر اصلاندوز

آراز امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد . در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای اصلاندوز و حومه دارید کافیست با شماره ۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶ و یا ۰۴۵۳۳۲۵۷۷۰۰ و ۰۴۵۳۳۲۵۸۸۰۰ تماس بگیرید .

  • حمل خودرو با بیمه نامه رسمی‌ به تمام نقاط استان
  • تعمیر خودرو در محل به صورت شبانه روزی
  • حمل خودروهای لوکس با رعایت اصول مربوطه
  • حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
  • تعمیر خودرو و لوازم یدکی سیار در محل
  • بهترین و مجهزترین امدادخودرو در استان

خودروبر چیست؟

خودروبر یا کفی خودروبر قطعه‌ای است که از آن برای حمل سایر خودروهای معیوب، سانحه دیده یا هر خودرویی که امکان تردد در جاده برایش وجود نداشته باشد استفاده می‌شود. به دلیل قدرت بالای کامیونت‌ها در حمل بار، این قطعه معمولا به انتهای کامیونت ها نصب می‌شود. با توجه به طراحی ویژه و تعبیه شیب مناسب، به راحتی می‌توان خودرو مورد نظر را روی خودروبر سوار کرده و با استفاده از ترمزها و چرگیرهای موجود روی سطح آن، از هرگونه حرکت اضافه خودرو در طول مسیر جلوگیری کرد و به مقصد رسید.

خودروبر اصلاندوز

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم . در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه خودروبر آراز یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در طول شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

محاسبه کرایه بر اساس تعرفه

محاسبه کرایه بر اساس تعرفه دولتی

بیمه نامه

بیمه بارنامه دولتی به ارزش خودرو شما


در هر زمان از شبانه روز در اصلاندوز به خودروبر نیاز داشتین باشماره های زیر تماس بگیرید

۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶

۰۹۱۹۲۱۸۵۰۶۶